Diskuse na téma Výdělek na netu

*1**1*Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize mít vedle svých hlavních příjmů také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení . Neváhejte a pojďte si vydělat! www.nakupujavydelavej.eu

Olga 06.11.2011

Tady se to popisuje: http://magazin.sluvko.cz/jak-je-to-opravdu-s-talk-fusion/

Japp 08.09.2011

Ahojky, nabízím osm přivýdělků na doma – pro každého! Jsem na MD a vydělané peníze bokem se hodí :-) Zkuste to taky! Napište si na j-a-p-p@klikni.cz a já se o to s Vámi ráda podělím!!!

Petr 18.07.2011

Zdravím, klikačky sice výdělky jakési přinesou, ale vždy jen virtuálně. Vyplácení je už horší. Forma provizí je z e-shopů podstatně zajímavější a hlavně vyplácí. Já se zaregistroval přes www.dobrynakup.wpenize.cz , dostal jsem webové stránky spravované formou editace (tedy velmi jednoduché bez nutnosti znát programování) a následně na těchto stránkách publikoval partnerské e-shopy a stranky zviditelňoval na internetu. Následně vždy když přes odkazy na těchto stránkách něco nakoupil (libovolně u kteréhokoliv e-shopu), mi byly připisovány provize. Chvilku to sice trvá, než se člověk zorientuje a vyzná ve všech možnostech, ale stojí to za to. Sice to nejsou všude slibované miliony bez práce, ale ty provize jsou slušné, když se člově tomu trošku věnuje :-) Jinak ještě jednou, více info najdete na www.dobrynakup.wpenize.cz

vydelek na netu 06.04.2011

Můžete se podívat na sránku http://vydelejnanetu.iplace.cz/ je tam vše co potřebujete k vydělávání peněz na netu.

Milena vydelek na netu 06.04.2011

Proč to sem dáváte stejně to je o ničem :-O

Marcela 10.03.2011

Já bych chtěla dát jen tip, nejde o tip na práci, ale na možnost, jak ušetřit. Pokud nakupujete na internetu, mrkněte na www.ecashback.cz, vrací peníze z internetových nákupů, pohybuje se to od 1-20%. Momentálně dávají taky bonus za registraci 100 Kč, takže nějaké penízky se tam nasbírat dají.

pan.zeman 05.03.2011

výdělek na internetu v podstatě hodně muziky za málo peněz. Registrujte se na http://bux.to/?r=pan.zeman , při registraci jako v políčku reffer napište pan.zeman jakož to že jsem vás do systému přivedl. A ted o funkci systému: každý den otvíráte stránky s reklamou, které musíte mít zobrazeny na dobu 30 vterin, nemusíte je však sledovat, stačí je nechat ve volném okně. za jednu zobrazenou stranku dostanete bod.každý den cca 30 reklam.Vyplatí vás od 50 dolarů.Dále se zde dají nakupovat refferalové (klikači) kteří pak klikají za vás a vy jen sledujete jak konto roste.Nejtěžší je na tom ten začátek,těch prvních 50 dolarů.Pak nakoulíte refferaly a sledujte co se bude dít. za 35 dolaru si koupite 35 klikačů.takže to co jste dělal doposud sam, teď bude cca 35x více.Dobré je že do toho můžete zapojit své známé a rychleji dosáhnete na těch 50 dolarů.Veliké plus je že se dá kopit i 500 klikačů a to je potom už jiné kafe. Zkuste to a uvidíte a prosím jako vašeho referala napište pan.zeman to chci za to že jsem vás o tomto informoval co a jak.je to v podstate za hubičku.Přeji mnoho stěstí a úspěchu do života plného svobody

Anna pan.zeman 30.09.2012

Souhlasedm, na jedine9m serveru, kterfd jsem našel, jsou tyto pradvila porušove1na, a to docela fest: Spadnu v dole, do ktere9ho se de1 dostat jenom mfdm domem, umřu. Za 10 minut tam předjdu a videdm hre1če, kterfd mi krade věci a kterfd mně zabije. Takže tyhle pradvila jsou dobre9 a přesto nenarušujed svobodu.

anaj 06.02.2011

Vydělávej ještě dnes Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vše si řídíte od svého počítače. Jednoduché, časově nenáročné, nejde o podomní prodej. Nezáleží na věku ani počítačových dovednostech, tady má šanci každý. Příležitost mají všichni, co hledáte řešení. Peníze nejsou dílem náhody, ale odhodlání je získat.www.fajnnakupy.wpenize.cz

Hazal anaj 29.09.2012

souhlasedm se super pravidly ale me1m dotaz jeslti jakmile budu medt server spředstupněnfd můžu stavět pasti proti nevfdtanfdm drzedm hostům (zlodějům)? a nebo když mě třeba v lese napadne nějakfd lapka, zloděj, vrah, mohu se bre1nit a předpadně ho odstranit ? protože bych nechtěl bfdt zabanovanfd jen kvůli tomu že budu bre1nit svůj majetek nebo sebe.

hanys 05.02.2011

klikačky nikomu nedoporučui už jsem vyzkoušela všechnymožné a nikdy mi žádná nic nevyplatila a to jsem do ni i investovala, já doporučuju jinou formu výdělku a to díky provizím spolehlivých eshopů joko je Alza Kasa atd nebo zkudte tohle je to jednoduché udělejte si IQ test a potom se zaregistrujte nabízí ślušné zisky http://cz.iq-test.eu/#639069 dále můžete vydělávat přes www.hako.wpenize.cz najdete tam víc info pokud nebudete mít zájem je tam nabídka perfektních spolehlivých eshopů . Oboje dvoje mám vyzkoušeno a funguje to dotazy na hako.job@seznam.cz

Pavla12 21.12.2010

SNADNÉ VÝDĚLKY ZDARMA. www.privydelkybezpoplatku.webnode.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:20
26 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:17
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat