Diskuse na téma Společnost Kruk

Dobrý den, nemá tu prosím někdo z vás zkušenost se společností Kruk ? Posílala jsem si sem životopis a zajímalo by mě, jak to zde chodí.

Andrea 04.08.2017

Asi ve zkratce, pracovala jsem u kruku necelé dva roky, s tím, že bych zde setrvala určitě déle, kdyby se nestěhovali z Prahy do Hradce Králové. Byla jsem zde opravdu moc spokojená, protože jsme měli hezké platové ohodnocení, naprosto úžasný kolektiv, na takový si myslím, že už snad nikdy nenarazím. Však uvidíte sama pokud se Vám zadaří k nim dostat.

Sandra Andrea 08.09.2017

Mohla bych mít na vás Andreo pár otázek ? Slyšela jsem v rádiu upoutávku ohledně práce u Kruku, zajímalo by mě jestli je pravda, že opravdu nebudu muset nic prodávat a volat podle call scriptů?

Andrea Sandra 08.09.2017

Ano, máte pravdu, u Kruku to funguje úplně jinak, snažíte se klientům pomoct a poradit jim jak dále postupovat a dohodnout se s nimi nějakým způsobem na zaplacení dlužné částky.

Sandra 24.10.2017

A hledáte momentálně nějaké lidi ?

Andrea 24.10.2017

Jojo, hledáme, teď co jsem se dívala, tak jsou ještě nějaká místa volná, tak se klidně podívejte ttp://cz.kruk.eu/zamestnani/pracovni-nabidky/

Sandra 24.10.2017

Děkuji za odkaz. Vy pracujete u Kruku jak dlouho jestli se můžu zeptat ?

Andrea 24.10.2017

Pro kruk pracuji druhým rokem.

Sandra Andrea 24.10.2017

A jak jste u nich spokojená ?

Petra 15.02.2018

Tak to já bych se zase chtěla zeptat jestli někdo z vás kruku dluží ?

Lenka 18.02.2018

Co si vzpomínám, tak dva roky zpátky jsme s krukem řešili nějakou situaci, protože muž si půjčil a pak dělal mrtvého brouka, takže to převzala tato společnost.

Petra 21.02.2018

Aje .. No já tady tu situaci řeším teď a popravdě nevím, co mám dělat. Jsem docela zaskočená, protože je to docela dost peněz a nevím jak to zvládnu jednorázově zaplatit.

Lenka 22.02.2018

Nene, u kruku za splátkový kalendář neplatíte nic.

Milena 23.02.2018

Normálně si tam zavolejte a zkuste se domluvit na splátkovém kalendáři. Já jsem tenkrát jednala s hrozně milou operátorkou a s tou jsem se na něm domluvila.

Petra Milena 24.02.2018

Je aha .. To jsem vůbec nevěděla a mají to nějak zpoplatněné ?

Alena Petra 28.02.2018

Já mám s krukem taky jistou zkušenost a mně třeba navedlo tohle video co a jak dělat a jak postupovat https://www.youtube.com/watch?v=z9n2AisLIlI&t=5s

Milena 28.02.2018

Nene, splátkový kalendář nemají zpoplatněný :)

Milena Ostrava 20.03.2018

taky mi od nich došel dopis a nejdříve jsem se hodne lekla. Pak si uvědomila o co jde a hned tam zavolala. Odkázali mě i na jejích stránky. Domluvili jsme se na splátkách http://cz.kruk.eu/pro-klienty/jsem-klientem-kruku-/

Světlana 26.03.2018

pomoooc, dnes jsem od nich našla zmeškaný hovor, co mám dělat. Že jsou to oni jsem zjistila, když jsem po tom čísle víc zapátrala.

Henrieta Světlana 27.03.2018

osobně s nimi zkušenost nemám, ale vím že se na splátkách domluvili uplně s každým.Kruk je solidní společnost, není potřeba se bát.

Leo 26.03.2018

je tu někdo kdo pracuje v společnosti Kruk? Mám na něho par dotazů.

Valeria 27.03.2018

lidi, nebojte se s nimi komunikovat. Mnohem huř to dopadne když to řešit nebudete. Vždyt o nic nejde.

Kristýna Valeria 27.04.2018

hodně se mi na nich líbí to, že si výšku splátky můžu určit sama podle svých fiančních možností.

Stanislava Valeria 02.07.2018

nereaguji jenom tí co to řešit nechtějí. Pak se ale diví že to končí v exekuci a dluh se o hodně navýší.

Iva 30.05.2018

nechápu lidi co nereagují na výzvy této spoločnosti. Měli být rádi, že to mají právě oni. Na všem se s nimi dá domluvit, jsou velice vstřícní.

Beata 02.08.2018

ono i částka která je uvedená v dopise se běžně úročí. Ovšem pokud dojde k podpisu splátkového kalendáře tak se dluh už nenavyšuje, pouze umořuje

Kristýna 02.08.2018

jakou částkou je spoplatněný splátkový kalendář?

Daniela 02.08.2018

moje bývalé kolegyne tam pracuje a docela si to chválí. Předtím pracovala v bance, je docela spokojená. Chceš pracovat v Kruku? Nebo se chceš informovat ohledně nějakého dluhu?

Alžběta Daniela 04.08.2018

nás dnes zase překvapil dopis ze společnosti Kruk ohledně dluhu manžela, jsem z toho docela špatná a nevím co dělat. Na úhradu celého dluhu nemáme, poraďte jak postupovat

Petra 31.08.2018

podivej se sen, snad ti to pomuže http://cz.kruk.eu/pro-klienty/casto-kladene-otazky/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat