Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vložky do bot

NinaC 05. 09. 2017

Jaké značky kromě scholl ještě dělají vložky do bot ? Potřebovala bych nějaké lepší ortopedické.

Neregistrovaná/ý - Nina

25.02.2018

Přesně, my na ně nedáme už dopustit. Jsou naší výbavou, když někam jedeme.

Neregistrovaná/ý - Hana

24.02.2018

Vyhřívané vložky od všeproboty znám. Používáme je na horách, když jsme celý den venku. Potom člověk pozná, jak fungují, když chodí celý den po hřebenech.

Neregistrovaná/ý - Nina

20.02.2018

Nejsou zateplené, stačí je nechat na vzduchu a hřejí hodně dlouho. Do práce ideální :)

Neregistrovaná/ý - Martina

14.02.2018

Vyhřívané? Jsou nějak zateplené?

Neregistrovaná/ý - Áďa

11.02.2018

Já používám vložky do bot. A teď jsem na tom vseproboty objevila vyhřívané, zkusili jsme je na horách a nedám na ně dopustit.

Neregistrovaná/ý - Vendy

19.12.2017

Máte tam Romčo špatný odkaz, ale dívala jsem se na vseproboty a včelí vosk obsahuje ten jejich nano cream :)

Neregistrovaná/ý - Romana

16.12.2017

Já mám doma tenhle přípravek www.bety.cz/diskuse/21215/Vlozky-do-bot a je super. Hlavně tady na toto počasí, protože obsahuje včelí vosk, takže odpuzuje vodu a na botě to nenechá žádné mapy nic :).

Neregistrovaná/ý - Vendy

14.12.2017

Já teda ještě ne, ale dívala jsem se, že toho mají fakt hodně. Co jsem porovnávala jiné eshopy a vseproboty.cz, tak u nich člověk najde fakt všechno od tkaniček přes ošetření na boty až po vložky.

Neregistrovaná/ý - Diana

23.11.2017

Dívám se, že je tu hodně nakupujích z tohoto eshopu. Objednáváte i ty jejich prostředky na boty ?

Neregistrovaná/ý - Vendy

18.11.2017

Souhlasím s Barčou .. já jsem to třeba řešila tak, že jsem si objednala víc značek.

Neregistrovaná/ý - Bára

17.10.2017

Výběr vložek do bot je čistě pocitová záležitost a každému sedí úplně jiné, takže být vámi zkusím více tipů

12.10.2017

Neregistrovaná/ý - Vendy | 08.10.2017
A objednáváte i z těchto stránek www.vseproboty.cz nějaké přípravky na ochranu obuvi ?

Jojo Vendy objednávám, nejvíc jsem byla spokojená s tím jejihc ochranným přípravkem, co obsahuje včelí vosk, protože boty se jen tak nepoškrábou a nepromočí.

Neregistrovaná/ý - Vendy

08.10.2017

A objednáváte i z těchto stránek www.vseproboty.cz nějaké přípravky na ochranu obuvi ?

23.09.2017

Taky objednávám z vseproboty, ale mně nejvíc sedly ty jejich vložky do bot seax

Neregistrovaná/ý - Michala

14.09.2017

Já jsem třeba moc spokojená s touto značkou www.vseproboty.cz/katalog/pro-boty/vlozky-do-bot/klasicke-rovne-vlozky/vtr-vlozky-do-bot-carbone-uni-ostrihavaci-5040010500

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Jednoduchý salát pro dva

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z rajčat s balkánským sýrem

8 hlasů
20min 375kJ 85 Kč

Rychle, zdravě a hlavně chutně.

Roštěná s houbami

5 hlasů
2h a 10min 988kJ 166 Kč

Výborná roštěná s houbami a vínem Madeira.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více