Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vložky do bot

NinaC 05. 09. 2017

Jaké značky kromě scholl ještě dělají vložky do bot ? Potřebovala bych nějaké lepší ortopedické.

Neregistrovaná/ý - Nina

25. 2. 2018

Přesně, my na ně nedáme už dopustit. Jsou naší výbavou, když někam jedeme.

Neregistrovaná/ý - Hana

24. 2. 2018

Vyhřívané vložky od všeproboty znám. Používáme je na horách, když jsme celý den venku. Potom člověk pozná, jak fungují, když chodí celý den po hřebenech.

Neregistrovaná/ý - Nina

20. 2. 2018

Nejsou zateplené, stačí je nechat na vzduchu a hřejí hodně dlouho. Do práce ideální :)

Neregistrovaná/ý - Martina

14. 2. 2018

Vyhřívané? Jsou nějak zateplené?

Neregistrovaná/ý - Áďa

11. 2. 2018

Já používám vložky do bot. A teď jsem na tom vseproboty objevila vyhřívané, zkusili jsme je na horách a nedám na ně dopustit.

Neregistrovaná/ý - Vendy

19. 12. 2017

Máte tam Romčo špatný odkaz, ale dívala jsem se na vseproboty a včelí vosk obsahuje ten jejich nano cream :)

Neregistrovaná/ý - Romana

16. 12. 2017

Já mám doma tenhle přípravek www.bety.cz/diskuse/21215/Vlozky-do-bot a je super. Hlavně tady na toto počasí, protože obsahuje včelí vosk, takže odpuzuje vodu a na botě to nenechá žádné mapy nic :).

Neregistrovaná/ý - Vendy

14. 12. 2017

Já teda ještě ne, ale dívala jsem se, že toho mají fakt hodně. Co jsem porovnávala jiné eshopy a vseproboty.cz, tak u nich člověk najde fakt všechno od tkaniček přes ošetření na boty až po vložky.

Neregistrovaná/ý - Diana

23. 11. 2017

Dívám se, že je tu hodně nakupujích z tohoto eshopu. Objednáváte i ty jejich prostředky na boty ?

Neregistrovaná/ý - Vendy

18. 11. 2017

Souhlasím s Barčou .. já jsem to třeba řešila tak, že jsem si objednala víc značek.

Neregistrovaná/ý - Bára

17. 10. 2017

Výběr vložek do bot je čistě pocitová záležitost a každému sedí úplně jiné, takže být vámi zkusím více tipů

12. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Vendy | 8. 10. 2017
A objednáváte i z těchto stránek www.vseproboty.cz nějaké přípravky na ochranu obuvi ?

Jojo Vendy objednávám, nejvíc jsem byla spokojená s tím jejihc ochranným přípravkem, co obsahuje včelí vosk, protože boty se jen tak nepoškrábou a nepromočí.

Neregistrovaná/ý - Vendy

8. 10. 2017

A objednáváte i z těchto stránek www.vseproboty.cz nějaké přípravky na ochranu obuvi ?

23. 9. 2017

Taky objednávám z vseproboty, ale mně nejvíc sedly ty jejich vložky do bot seax

Neregistrovaná/ý - Michala

14. 9. 2017

Já jsem třeba moc spokojená s touto značkou www.vseproboty.cz/katalog/pro-boty/vlozky-do-bot/klasicke-rovne-vlozky/vtr-vlozky-do-bot-carbone-uni-ostrihavaci-5040010500

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Jednoduchý salát pro dva

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s řepou a pomerančem

26 hlasů
15min 235kJ 71 Kč

Výtečný letní salát, který kombinuje křehký listový sa...

Špenát s fetou

9 hlasů
60min 514kJ 70 Kč

Špenát zapečený se sýrem feta.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více