Diskuse na téma Romantické místo na svatbu

26. 10. 2017 | Svatba

Ahoj holky podělte se o zkušenosti :) hledáme nějaké krásné a romantické místo na svatbu. Počet hostů kolem 120 cca :) Nejlépe i něco, kde se dá spát (ne všichni). Praha a okolí

Kačka 28.10.2017

Ali v Praze je nespočet krásných a romantických míst :) Já jsem se nemohla rozhodnout .. nakonec jsme meli svůj den v Kaiserštejnském paláci

Dominika Kačka 29.10.2017

Tam jsem jednou byla na svatbě a bylo to opravdu nádhérné .. asi lepší svatbu jsem nezažila

AlcaCe Kačka 30.10.2017

No tak to je neskutečné místo. A přes koho jsi to zařizovala?

Kačka Kačka 31.10.2017

No místo jsme si vybrali a pak nám raut a celej catering zajištoval incatering.cz .. dostala jsem na ně doporučení od známe :) a nadhera

Katka 02.11.2017

Ahoj, nevíte jestli se dá někde sehnat víno, co se jen tak neprodává v obchodech? nějaké speciální kousky?

Katka Katka 05.11.2017

Také bych potřebovala :-) mám hodně ráda zkoušet netradiční lahve :-)

Ondra Katka 06.11.2017

Holky doporučuji mrknou na obchod www.vinovyhodne.cz Mají super výběr, ceny a rychlost dodání

Katka Ondra 07.11.2017

Super díky, opravdu dobrý výběr vína za super ceny :-)

Petulkaaa 02.11.2017

Nevím kolik se tam vejde lidí , byli jsme tam na dovče a dělají tam svatby . (Byla tam natáčená svatba ordinace v růžové zahradě - nevím přesně koho) . Je to Škvorecký dvůr ,mrkněte na net ;-) JE to ve Škvorci u Prahy .

Kateřina 27.11.2017

Přemýšlel jste někdo, kdo Vám bude dělat catering? My jsme měli svatbu na louce a s párty stanem a objednali jsme si od www.incatering.cz. Svatba byla naprosto božská.

Dáša 29.06.2022

Dělali jste si výzdobu na svatbu sami? Kde jste sehnali ty doplňky?

Klára Dáša 30.06.2022

My toho hodně sehnali na https://www.svatbomilka.cz/ tak se sem určitě podívej :-)

Dáša Dáša 27.07.2022

Děkuju moc, už máme objednáno hodně věcí, našla jsem vlastně všechno co jsem hledala a ještě víc (nečekala jsem totiž že seženu jmenovky a menu ve dřevě) :)

Klára Dáša 28.07.2022

Tak jsem ráda, že jste vybrali :-)

Adriana Dáša 29.07.2022

Skvělej tip děkuju :)

Marta Dáša 30.07.2022

Taky jsme měli moc hezký věci od Svatbomilky :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat