Diskuse na téma Krtci, prostě škudci

29. 01. 2018 | Zahrada a květiny

Dobrý den, prosím o radu. Co na krtky? Abychom se jich bezpečně zbavili? Ale prosím taky o doporučení něčeho, co je neškodné pro domácí mazlíčky a děti. Děkuji moc!

Diana 25.04.2024

Krtci jsou prevíti, ale dá se s tím pracovat... Raději celou zahradu krtinců, než bojovat se slimáky. To mi přijde jako úplně marný boj :( Jak s nimi bojujete? Co se vám proti osvědčilo?

LaMona 27.08.2021

A co třeba jen sebrat hlínu co krtek vytlačí ven a nechat ho být, jemu se taky nemusí líbit, že jste na jeho území. A hlavně pokud máte krtka na zahradě, tak to značí, že máte dobrou hlínu a on si hledá žážaly.

Jiřina 26.02.2018

Ahojky, podle mě je nejlepší na krtky tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/. Ten se mi osvědčil nejvíc a jako jediný mi na ty bestie zabral :) Jen prosím tě, dej pozor na jeho správné použití, jinak by nefungoval... :/ Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Dej pak vědět, jak jsi dopadla :)

Alecca Jiřina 31.05.2018

Jiřino, tak jsem ten stoppest gel zkusila a jsem nadšená! Moc Vám děkuji za rady, tyhle jsou teda k nezaplacení :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat