Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krtci, prostě škudci

Alecca 29. 01. 2018

Dobrý den, prosím o radu. Co na krtky? Abychom se jich bezpečně zbavili? Ale prosím taky o doporučení něčeho, co je neškodné pro domácí mazlíčky a děti. Děkuji moc!

Neregistrovaná/ý - Alecca

31.05.2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 26.02.2018
Ahojky, podle mě je nejlepší na krtky tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/. Ten se mi osvědčil nejvíc a jako jediný mi na ty bestie zabral :) Jen prosím tě, dej pozor na jeho správné použití, jinak by nefungoval... :/ Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Dej pak vědět, jak jsi dopadla :)

Jiřino, tak jsem ten stoppest gel zkusila a jsem nadšená! Moc Vám děkuji za rady, tyhle jsou teda k nezaplacení :)

Neregistrovaná/ý - Jiřina

26.02.2018

Ahojky, podle mě je nejlepší na krtky tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/. Ten se mi osvědčil nejvíc a jako jediný mi na ty bestie zabral :) Jen prosím tě, dej pozor na jeho správné použití, jinak by nefungoval... :/ Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Dej pak vědět, jak jsi dopadla :)

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Treska pečená na fenyklu

Treska pečená na fenyklu

0 hlasů
50min 344 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Papaya salát

11 hlasů
40min 120kJ 80 Kč

Pikantní ovocno-zeleninový salát.

Květák s indickou omáčkou

0 hlasů
1h a 55min 789kJ 140 Kč

Květák má jemnou chuť a proto jej snadno dochutíte oblíbe...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více