Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krtci, prostě škudci

Alecca 29. 01. 2018

Dobrý den, prosím o radu. Co na krtky? Abychom se jich bezpečně zbavili? Ale prosím taky o doporučení něčeho, co je neškodné pro domácí mazlíčky a děti. Děkuji moc!

Neregistrovaná/ý - Alecca

31. 5. 2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 26. 2. 2018
Ahojky, podle mě je nejlepší na krtky tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/. Ten se mi osvědčil nejvíc a jako jediný mi na ty bestie zabral :) Jen prosím tě, dej pozor na jeho správné použití, jinak by nefungoval... :/ Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Dej pak vědět, jak jsi dopadla :)

Jiřino, tak jsem ten stoppest gel zkusila a jsem nadšená! Moc Vám děkuji za rady, tyhle jsou teda k nezaplacení :)

Neregistrovaná/ý - Jiřina

26. 2. 2018

Ahojky, podle mě je nejlepší na krtky tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/. Ten se mi osvědčil nejvíc a jako jediný mi na ty bestie zabral :) Jen prosím tě, dej pozor na jeho správné použití, jinak by nefungoval... :/ Motykou kopnout do krtiny k sobě dokud neuvidíte díru, do díry vytlačíte gel 5-10 cm a převrátite hlínu zpět. Hlínu převrátit tak,aby ta co byla dole u díry, byla zase dole na díře a ta co byla nahoře, byla zase nahoře. Pokud to uděláte špatně a dáte hlínu co byla nahoře dolů, krtek muže cítit pach kočky, psa atd a už tou dírou nepujde a udělá si krtinu vedle. Po aplikaci díru ničím nezakrývat, vytváří to průvan a krtek tama už nepujde... Dej pak vědět, jak jsi dopadla :)

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Kuřecí plátky s estragonem

Kuřecí plátky s estragonem

8 hlasů
50min 117 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory s tymiánem a česnekem

19 hlasů
1h a 25min 322kJ 70 Kč

Zapečené brambory lze připravit na mnoho způsobu, vyzk...

Grilovaný pstruh s mátovým máslem

0 hlasů
1h a 5min 911kJ 190 Kč

Grilované ryby jsou rychle hotové, nepotřebují náročnou ...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více