Diskuse na téma Věříte kartám?

Občas si zajdu ke kartářce, byla jsem u několika. U dvou mi vše vyšlo, ale minule jsem od jedné odcházela s pláčem. Řekla mi samé hrozné věci. Tak jsem se jí ptala, jestli to můžu změnit, ona mi řekla, že ne, že karty to prostě řekly a hotovo. A přitom to byla předpověď na několik let. Myslíte, že jsou opravdu Taroty tak neměnné?

skarabeus 23.11.2010

Květo - kartářka by si sama sobě vykládat neměla-se říká. Ale možná že to je jinak, protože ono to opravdu nefunguje. Jsem schopna říci lidem věci, že se mi to ani samotné nechce věřit a ony se splní. Koukám do karet pro sebe a ony potvůrky se mnou nemluví.*4*:-P<3

kveta 12.11.2010

verim ze hodne lidem se splnilo co karty ukazaly,sice to nechapu ale je to tak.ja sama si vylozim sve karty ale sobe same to nejak nefunguje zdravi vas kveta a verte

kassandra 03.11.2010

Já když karty vybírám,dám nad ně ruku,zavřu oči a snažím se vycítit jakou silou na mne působí,když pálí nebo mrazí,jsou chladné,nebo je cítit zlo,třeba u Crowleyho Tarotu mě obcházel zvláštní pocit,jako když se Vám někdo arogantně vysmívá do obličeje.Mají opravdu zvláštní energii.Velkou sílu.

kassandra 03.11.2010

Bez urážky,nechápu,proč sem lezou lidi,kteří v moc karet nevěří.Já jsem taky nevěřila,ale dva zvláštní prožitky mě donutily to prostě zkusit.Seděly jsme s kamarády a vyvolávaly duchy pomocí knihy a klíče. A najednou se kniha začla otáčet,byla jsem zvědavá a zeptala se prostě na víc než jsem měla.Smály jsme se,ale jen do chvíle než jsem pohlédla do tváře svých kamarádek,seděly a zíraly,pak jsem shlédla dolů.Kniha se otáčela nad mou rukou.Začla jsem karty vykládat.V časopisu jsem našla Velkou Arkánu Čínského Tarotu Lásky,učaroval mi svou silou a přesností,nikdy se nemílil.Po čase jsem si pořídila Tarot Keltských Draků,někdy se mu říká Dračí.Je fascinující a přesný.Draci mají v sobě zvláštní druh pozitivní síly,moc tohoto Tarotu učarovala nejen mě.A tak se okolo nich začínají pomalinku mít zvláštní síly,jen potřebují vedení,aby se naučily ovládat emoce,usměrnit energii,jednou budou zvláštní stejně jako já,jenže já narozdíl od mých rodičů chápu,co to je být zvláštní.A tak se děti při bojových uměních učí odmala usměrňovat své emoce,krotit vztek.Možná budu podle vás zvláštní,ale mé děti nejsou obyčejné,mé dceři jsou sotva dva roky,přesto pozná kdo je přítel,kdo jí ublíží,prostě cítí lidské emoce stejně jako já .Pláče,když má jít k určitým lidem,ale jinak je společenskej ďáblík.Hraje si,ale k těm kdo by jí mohli ublížit,se nepřiblíží,s ostatními problém nemá.

skarabeus 29.10.2010

Tedy Janko tys tomu dala. Jednu možnost poznání stavíš proti absolutní fantasmagorii. Jdi na jinou diskuzi a tam můžeš svoji nevíru ve víru obracet lopatou. Víš že se nemá lhát? Je to totiž hřích.:-P

janka 28.10.2010

kartám vůbec nevěř, je to jen bysnys. a navíc přivoláváš si na sebe prokletí a smulu, už jen tím, že tam k té kartářce jdes. existuje duchovní cesta a tou je víra v boha a také v obět v pána ježíse, který svou smrtí na kříži, vykoupil lidstvo z hříchu. ale každý 1 z nás by měl činit pokání ( to jest řící: ježísi jsem hřísný a potrebuju tvoji pomoc, věřím, že jsi nejen spasitel celého sveta, ale spasitel me osobně) a také si čti bibli, a uvidis zacnou zmeny ve tvem živote, zadne vykladace karet a jiné okultisty už ani potrebovat nebudes.

verca 20.10.2010

myslim že je to o vnuknutí nějaké myšlenky - namluví vám at už dobré nebo špatné věci, to je jedno,ale člověk si to zapamatuje tak,že mu to zůstane v podvědomí a pak podle toho ,,nevědomky,, činí. Popřemýšlejte nad tím. Je to pravda.. Pak si sice řeknete - jo předpověd se splnila - ale jen proto,že vy jste chtěli, že vy jste to už sobě vsugerovali.. O tom to celé je.. Takže rada: šetřete peníze za kartářky - stačí si doma říct co chcete od života a jděte si za svým cílem.

Milan verca 20.10.2010

Ja myslím , že je to jenom podvod ;*(

Mirka 20.10.2010

Tchýně (kartářka) od Soboty byla úplně geniální - vše mi vyšlo , naštěstí v dobrém , ale koukala jsem na ní s otevřenou pusou *4*. Kolegyni z práce také vše od ní vyšlo - bohužel i ty špatné věci ;*(

cakra 18.10.2010

ahoj leo, ta poslední kartářka ti lhala, já osobně vykládám rovněž karty, dříve jsem používala tarotky, ted používám jednohlavé, jsou lepší a na kratší dobu, každá kartářka ví, že na karty se člověk spoléhat nemá, jak se říká, každý je svým strůjcem osudu, karty nám napoví, poradí, pokud nevím co a jak dál, ale vždy je na nás, jak se k tomu postavíme, jak rozhodnem, pokud ti řekla je to tam tak to bude je to hloupost :-) a kdyby byla dobrou kartářkou, tak se v kartách dozví co je dobré pro to udělat, příště k ní už nechod:-) ps: opravdu dobrá kartářka je ve výkladu opatrná co sdělí, téhle opatrnost viditeně chybí*3*

Skarabeus 16.10.2010

Leo - to je přesně o tom, že dnes dělá karty každý neumětel. K čemu by byl výklad, kdyby se vše dalo změnit? Ke snadnému a dobrému výdělku, že? Taroty jsou statické a nerozvíjejí předpověď. a co je hlavní, dají se naučit. V podstatě jejich uživatel nemusí mít žádný dar. A ten je právě potřeba, aby se předpovědi plnily. Pochopitelně ne na l00%. Tímto oborem se zaobírám jako zábavou již mnoho let. Věřte, že existují vědmy od kterých se neodchází s pláčem ani s planými historkami. Nedoporučuji ale nikomu, aby podle karet žil. To je taky špatně. Lépe si později říci: ano předpověď se splnila a je na ten úkol byla připravena.*1*

Pandora 22.03.2010

V téhle oblasti jsou stejní lidé tak jako všude: nezodpovědní podvodníci a různí "kejklíři" stejně tak jako seriozní odborníci, kteří umějí. Když padneš na ty první, je to průšvih, když na ty druhé, může ti to hodně pomoci. Musíš si umět vybrat :-D

Samy 16.03.2010

Tak to není, moje kamarádka vykádá karty a jednou mi řekla, že někdy karty něco ukážou právě proto, aby to člověk mohl změnit. Navíc dokážou ukázat jen věci blízké budoucnosti, pak je to právě o tom, že člověk může změnou myšlení pohnout kolem osudu.. Takže hlavu vzhůru, vše se děje tak jak má. To říká jedna moje moudrá přítelkyně.

:) Samy 17.03.2010

vě věštila slavná kartářka - tchyně Luďka Soboty a ještě teď mě mrazí - vyšlo jí to do puntínku - poslední se splnolo 10 let po té *4*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat