Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dává tu některá z maminek Vigantol ? Docela by mě zajímaly názory tady na ty kapičky. Myslíte, že je nutné ho dávat ?
To by mě taky zajímalo, my ho kapeme už 3 měsíce. Myslíte, že ještě musíme pokračovat ?
Samozřejmě, vám doktorka neřekla proč se musí dávat ?
Neřekla právě, takže sháním informace takhle na internetu
Tady se o něm dočteš víc, ale klidně se i ptej. Vigantol jsem dávala oběma dětem a něco jsem si o něm načetla, hlavně nedávat doplňky stravy, jako je baby d a podobně !
Zapomněla jsem ti sem vložit odkaz www.lekarna.cz/vigantol-1x10ml-kapky-roztok
A nevíte jestli je rozdíl ve složení mezi baby d a vigantolem ?
Na vitamín D určitě, proto ho máte.
Ted jsem narazila v lekarne na vigantolvit, mate nekdo zkusenosti prosim?
Je to novy lek, takze zatim ne, ale na zimu jsem si ho koupila. :-)
Aha, dekuji, ja si rikala ze jsem o nem jeste neslysela. :-) Take se na nej zeptat. Predpokladam, ze je to doplnek Vitaminu D? Stejne jako je pro deti Vigantol..? :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.