Diskuse na téma brambory v papiňáku

děláte někdo brambory v papiňáku? taky se vám ta cibulka vždycky připálí?

Valinka 05.11.2022

No, já bych si ráda fritézu vybrala z této nabídky https://www.orava.eu/cs/fritezy, ale nevím, budu ráda za vaše zkušenosti. Jak se vám v takové fritéze vaří?

Irena Valinka 02.02.2023

Já jsem s ní spokojená. Jídlo je z ní nejen zdravě připravené, ale opravdu šťavnaté, nic vysušeného ;). Je to velmi pohodlná záležitost, zavřeš do ní jídlo, pohlídáš si čas a můžeš si jít dělat svoje.

Valinka Valinka 14.02.2023

Je mezi těmi modely co mají hodně velký rozdíl nebo je jedno po které sáhnu? :)

Nikola 30.06.2022

Nemáte zkušenost s horkovzdušnou fritézou? Je z ní to jídlo dobré?

Irena Nikola 19.07.2022

Máme ji a jídlo je zní výborné. Koupila jsem ji kvůli tomu, že u nás doma převládá low carb stravování, takže ji využívám na maximum.

Nikola Nikola 27.07.2022

Jakou značku máš? :)

Irena Nikola 28.07.2022

Mám přesně tady tuto https://www.orava.eu/cz/cs/horkovzdusna-friteza-airy-3

Laugher 06.01.2017

Já papiňák nepoužívám

Laďka 21.03.2014

elkem lákavé slevy :) to by stálo za výlet ... Pro "Lduš" a to ses nebála že se nevaří nebo by se mohi dokonce i připálit? Většinou v papiňáku dělám vývar, guláš nebo maso, brambory jsem ještě nezkoušela.

Lduš 09.03.2014

brambory v papiňáku vařím běžně, už si to ani nedokážu představit,že bych je vařila jinak.Jakmile mi začne píštalka hvízdat vypnu to a nechám to dojít, ale neponořuji brambory do vody, vody tam dám tak do půlky množství brambor*4*;*(;-)

Marťa 06.03.2014

máme také Tescomu, zatím se nám v něm vaří super, jedině co mě mrzí že na nerezu zůstávají od vody fleky, víte mi na to něco poradit? jak se jich zbavit?

evkula 20.02.2014

V kamené prodejně nebo přes internet?

moja evkula 24.02.2014

V obchodě http://www.freeport.cz/home-cook

KláraS moja 18.03.2014

také jsme tam kupovali a jsme velmi spokojeni, nyní do Freeportu chodíme spíše na nákupy oblečení, např.. 22. - 23. 3. bude Sleva 500 Kč na nákup bot a kalhot nad 1500 Kč a slevy až 80% ve všech obchodech. Těším se že něco opět nakoupíme.

evkula 16.02.2014

Jaký tlakový hrnec máte doma? typ a značku? a spokojenost? Jak se vůbec pohybuje cena ted tech papiňáků? Mám jeden starej ještě po babičce,takovej ten smalťák, ale v tom už se bojím vařit. Tak minimálně 5 let je nepoužívaný,ale chtěla bych si nějaký pořídit, míváme te často zvěřinu a ta je v tom raz dva

moja evkula 18.02.2014

Typ přesně nevím, musela bych někde vytáhnou záručák, ale tescoma presto cena byla kolem 1500kč tuším, kupovala jsem ho v akci

Růža 13.12.2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Růža 13.12.2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Iva 18.03.2010

Vařit brambory v papiňáku je pěkná blbost, veškeré vitamíny a minerály se tím zničí a pak se z brambor stane hmota. Brambory se mají vařit nejlépe v páře, a to v parním hrnci nebo v parní troubě.

Marta Iva 28.03.2010

Mno ja je tedy vařím v hrnci ve vodě a podle mě je to nejlepší

Mirka Marta 18.06.2010

Souhlasím s Ivou - nejlepší a nejchutnější brambory jsou vařené třeba v papiňáku, ale jen v páře. Vyzkoušejte a poznáte sama ten rozdíl. Od té doby, co jsem tohle odkoukala v nějakém telev.pořadu už brambory jinak nevařím. *1*:-D Dobrou chuť !


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat