Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma brambory v papiňáku

pírko 18. 03. 2010

děláte někdo brambory v papiňáku? taky se vám ta cibulka vždycky připálí?

Neregistrovaná/ý - Iva

18. 3. 2010

Vařit brambory v papiňáku je pěkná blbost, veškeré vitamíny a minerály se tím zničí a pak se z brambor stane hmota. Brambory se mají vařit nejlépe v páře, a to v parním hrnci nebo v parní troubě.

Neregistrovaná/ý - Marta

28. 3. 2010

Neregistrovaná/ý - Iva | 18. 3. 2010
Vařit brambory v papiňáku je pěkná blbost, veškeré vitamíny a minerály se tím zničí a pak se z brambor stane hmota. Brambory se mají vařit nejlépe v páře, a to v parním hrnci nebo v parní troubě.

Mno ja je tedy vařím v hrnci ve vodě a podle mě je to nejlepší

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 6. 2010

Neregistrovaná/ý - Marta | 28. 3. 2010
Mno ja je tedy vařím v hrnci ve vodě a podle mě je to nejlepší

Souhlasím s Ivou - nejlepší a nejchutnější brambory jsou vařené třeba v papiňáku, ale jen v páře. Vyzkoušejte a poznáte sama ten rozdíl. Od té doby, co jsem tohle odkoukala v nějakém telev.pořadu už brambory jinak nevařím. Dobrou chuť !

Neregistrovaná/ý - Růža

13. 12. 2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Neregistrovaná/ý - Růža

13. 12. 2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Neregistrovaná/ý - evkula

16. 2. 2014

Jaký tlakový hrnec máte doma? typ a značku? a spokojenost? Jak se vůbec pohybuje cena ted tech papiňáků? Mám jeden starej ještě po babičce,takovej ten smalťák, ale v tom už se bojím vařit. Tak minimálně 5 let je nepoužívaný,ale chtěla bych si nějaký pořídit, míváme te často zvěřinu a ta je v tom raz dva

Neregistrovaná/ý - moja

18. 2. 2014

Neregistrovaná/ý - evkula | 16. 2. 2014
Jaký tlakový hrnec máte doma? typ a značku? a spokojenost? Jak se vůbec pohybuje cena ted tech papiňáků? Mám jeden starej ještě po babičce,takovej ten smalťák, ale v tom už se bojím vařit. Tak minimálně 5 let je nepoužívaný,ale chtěla bych si nějaký pořídit, míváme te často zvěřinu a ta je v tom raz dva

Typ přesně nevím, musela bych někde vytáhnou záručák, ale tescoma presto cena byla kolem 1500kč tuším, kupovala jsem ho v akci

Neregistrovaná/ý - evkula

20. 2. 2014

V kamené prodejně nebo přes internet?

Neregistrovaná/ý - moja

24. 2. 2014

Neregistrovaná/ý - evkula | 20. 2. 2014
V kamené prodejně nebo přes internet?

V obchodě http://www.freeport.cz/home-cook

Neregistrovaná/ý - Marťa

6. 3. 2014

máme také Tescomu, zatím se nám v něm vaří super, jedině co mě mrzí že na nerezu zůstávají od vody fleky, víte mi na to něco poradit? jak se jich zbavit?

Neregistrovaná/ý - Lduš

9. 3. 2014

brambory v papiňáku vařím běžně, už si to ani nedokážu představit,že bych je vařila jinak.Jakmile mi začne píštalka hvízdat vypnu to a nechám to dojít, ale neponořuji brambory do vody, vody tam dám tak do půlky množství brambor

Neregistrovaná/ý - KláraS

18. 3. 2014

Neregistrovaná/ý - moja | 24. 2. 2014
V obchodě http://www.freeport.cz/home-cook

také jsme tam kupovali a jsme velmi spokojeni, nyní do Freeportu chodíme spíše na nákupy oblečení, např.. 22. - 23. 3. bude Sleva 500 Kč na nákup bot a kalhot nad 1500 Kč a slevy až 80% ve všech obchodech. Těším se že něco opět nakoupíme.

Neregistrovaná/ý - Laďka

21. 3. 2014

elkem lákavé slevy :) to by stálo za výlet ... Pro "Lduš" a to ses nebála že se nevaří nebo by se mohi dokonce i připálit? Většinou v papiňáku dělám vývar, guláš nebo maso, brambory jsem ještě nezkoušela.

Laugher

6. 1. 2017

Já papiňák nepoužívám

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kančí na slanině

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591 kJ 239 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kuřecích prsou

6 hlasů
35min 382kJ 160 Kč

Salát na thajský způsob s rýžovými nudlemi.

Kuřecí kousky na italských bylinkách

1 hlas
1h a 35min 667kJ 120 Kč

Kuřecí maso s brusinkami a sojovou omáčkou Tamari.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více