Diskuse na téma domácí pekárna

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Verča 30.07.2019

Už ses koukala, co mají za značku? :)

Diana 28.10.2019

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy. Naši dělají reko domku, a to vč. kuchyně. Mamka si přeje novou digestoř a já bych jí ráda udělala radost. Po jaké sáhnu?

Kamča Diana 25.11.2019

No, druh ti asi nedoporučím, to už je hodně o vkusu. Doporučím ale značku. Osobně preferuju na základě vlastní zkušenosti zn. Faber. Ta je podle mě nejlepší, mě nikdy nesklamala. Navíc pracovníci faber-eshop.cz ti moc rádi poradí s výběrem.

Simča 25.11.2019

Holky, SOS... Vánoce na krku a já potřebuju poradit... Manželovi bych ráda koupila domácí vinotéku. Budu ráda za vaše rady a tipy. Díky moc.

Inka 29.11.2019

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s titanovým nádobím? Je to kvaitní materiál nebo mám vsadit na jiný?

Helena 12.12.2019

Odkud máte nábytek prosím?

Simča 05.08.2021

My měly recepty přímo u pekárny a osvědčily se.

Ivča 17.06.2022

Pořizujete někdo pekárnu kvůli dražujícímu se pečivu? Nebo že je z toho lepší pečivo. :-) jen moje zvědavost.

Mirka Ivča 03.07.2022

My ji máme už dlouho, ale spoustu našich známých si ji koupilo právě kvůli tady tomu problému a rozhodně se to vyplatí. Nejen kvůli cenám, ale je to super i z toho hlediska, že si uděláš pečivo jaké chceš. Máme pekárničku od oravi a je naprosto dostačující :)

Ivča Ivča 04.07.2022

A jak se s ní pracuje? Mám trochu obavy, abych se uměla zorientovat v těch programech, co ty pekárny mají.

Ivča Ivča 19.07.2022

Je to strašně primitivní věc. Navolíš si program podle toho, co chceš zrovna upéct, zavřeš pekárnu a necháš ji pracovat :) Mám tady ten model a s tím jsem teda spokojená https://www.orava.eu/cz/cs/domaci-pekarna-breadchef

Petra 27.07.2022

Nemáte tady od té značky i nějaké elektro?

Mirka Petra 28.07.2022

Máme i jejich tv a sound systém :)

Irma 05.11.2022

Já mám domácí pekárnu od Oravy a musím říct, že jsem s ní spokojená naprosto maximálně. Je skvělá, krásně peče, miluju pečivo z ní upečené :) Moje nejlepší investice...

Veronika Písecká Irma 01.03.2023

Taky máme pekárnu a včetně chlebů umí udělat i skvělý bagetky, který zas miluju já. :) V.P.

Šáryka 27.04.2023

Nemám a přeju si jí moc, doufám že třeba na narozky by to mohlo konečně klapnout :-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat