Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde koupit bavlněný věci?

Alecca 23. 07. 2018

Ahoj holky, potřebuju si koupit nějaké nové věci… Trochu jsem zhubla, tak si potřebuju obměnit šatník. Můj problém je, že jsem vysazená hlavně na bavlněný věci… Kde kupujete?

Neregistrovaná/ý - Ewa

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Wendy | 25.09.2018
Hele a ještě se zeptám... Jak je to u cisty triko.cz s velikostma? Sedí dobře? Nebo jis třeba musela měnit?

Já jsem nikdy problém neměla. Vždy jsem se orientovala podle jejich tabulek a podle nich taky vybírala a vždy vše sedělo.

Neregistrovaná/ý - Wendy

25.09.2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 24.09.2018
Ano ano, to je u nich super. Opravdu to tam seženeš :) Jinak mají tam krásný polo https://www.cistytriko.cz/panske-polokosile/ Ty já teda kupuju jenom tam, protože tam je to fakt kvalita.

Hele a ještě se zeptám... Jak je to u cisty triko.cz s velikostma? Sedí dobře? Nebo jis třeba musela měnit?

Neregistrovaná/ý - Johana

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - Barka | 26.08.2018
Aha, super… Hele, já krom toho, že hledám fakt kvalitní bavlněný věci, tak taky hledám trička pro dlouhány? Můj taťka je šílenej dlouhán a my s mamkou vždycky lítáme a nikdy žádný padnoucí a kvalitní tričko nemůžeme sehnat…:/ Myslíš, že třeba i tohle to cistytriko.cz má?

Ano ano, to je u nich super. Opravdu to tam seženeš :) Jinak mají tam krásný polo https://www.cistytriko.cz/panske-polokosile/ Ty já teda kupuju jenom tam, protože tam je to fakt kvalita.

Neregistrovaná/ý - Barka

26.08.2018

Aha, super… Hele, já krom toho, že hledám fakt kvalitní bavlněný věci, tak taky hledám trička pro dlouhány? Můj taťka je šílenej dlouhán a my s mamkou vždycky lítáme a nikdy žádný padnoucí a kvalitní tričko nemůžeme sehnat…:/ Myslíš, že třeba i tohle to cistytriko.cz má?

Neregistrovaná/ý - Lili

24.08.2018

Ahoj, já když tak něco potřebuju, tak si docela i cáruju po městě, nevadí mi to. Ovšem jako co se týká bavlněných věcí, tak to se nijak nezalamuju, stejně v obchodech čistou bavlnu neseženeš, všechno je to s přímesí. Takže bavlněný věci nakupuju na https://www.cistytriko.cz/. Tam jsem teda moc spokojená!

Za každou úspěšnou ženou je ona sama

Jehněčí guláš s houbami

Jehněčí guláš s houbami

15 hlasů
2h a 0min 510 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí vývar s kapustou

13 hlasů
50min 372kJ 65 Kč

Telecí vývar s kapustou a smetanou.

Bramborová polévka se skořicí

14 hlasů
30min 85kJ 45 Kč

bramborový krém se skořicí,kokosem a zázvorem

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více