Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Digestoř - ano x ne?

Alecca 26. 07. 2018

Dámy, mám dotaz... Co si myslíte, je digestoř v kuchyni nezbytností?

Neregistrovaná/ý - Simča

24. 6. 2019

No, kuxus, to vidím. Cena je docela vysoká? Čím to je? Jsou to opravdu kvalitní kousky?

Neregistrovaná/ý - Milena

27. 4. 2019

Ahoj, no to záleží. Na trhu je digestoří spousty, opravdu celá řada... Nevím, jakou máš představu. Ale já teda stoprocentně doporučuji se podívat třeba na tyto italské kousky. Je to skvělá a spolehlivá značka. Je to už opravdu luxus, který ale za ty peníze stojí. https://www.airforce-eshop.cz/

Neregistrovaná/ý - Wanda

31. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 25. 2. 2019
Hele, tak víš co, tak jim zavolej. Na https://www.airforce-eshop.cz mají uvedený kontakt. Já jsem to tak třeba udělala a jsem ráda, protože jejich pracovník mi poradil úplně se vším! Jako bez něj bych tu objednávku toho správnýho kousku nedala dohromady...

Eliško, děkuju za info. Udělala jsem to tak a s výběrem jsem nadšená. Pán z airforce-eshop.cz mi se vším velmi ochotně poradil, až jsem byla jeho vstřícným přístupem mile překvapená. Ještě jednou moc díky.

Neregistrovaná/ý - Eliška

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 26. 1. 2019
Mileno, díky moc za info. Já to právě taky tak vidím. Jakože na trhu je toho fakt hodně, ale aby to bylo kvalitní, že jo :/ Tak jsem se na airforce shop koukala a tam mají teda moc pekný kousky a k tomu i ta cena ok. Jen, kdybych se tak s někým mohla poradit... Sama mám strach, že nevyberu ten správný kousek...

Hele, tak víš co, tak jim zavolej. Na https://www.airforce-eshop.cz mají uvedený kontakt. Já jsem to tak třeba udělala a jsem ráda, protože jejich pracovník mi poradil úplně se vším! Jako bez něj bych tu objednávku toho správnýho kousku nedala dohromady...

snany

27. 1. 2019

Ano, ale ne cirkulační

Neregistrovaná/ý - Nina

26. 1. 2019

Mileno, díky moc za info. Já to právě taky tak vidím. Jakože na trhu je toho fakt hodně, ale aby to bylo kvalitní, že jo :/ Tak jsem se na airforce shop koukala a tam mají teda moc pekný kousky a k tomu i ta cena ok. Jen, kdybych se tak s někým mohla poradit... Sama mám strach, že nevyberu ten správný kousek...

Neregistrovaná/ý - Milena

17. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Nina | 6. 12. 2018
Ne. Já ani nevím, jakou značku, prostě nic. Já jsem si nemyslela, že to bude takový problém. Na trhu je toho spousty a já fakt nevím, kam a po čem sáhnout.

Nino, máš pravdu, je toho fakt hodně. Ale je třeba se dívat na kvalitu. Jako seženeš levný kousky, to jo, ale kvalita pokulhává. Mě osobně se třeba osvědčila tato značka https://www.airforce-eshop.cz. Tak zkus hodit voko, no :)

Neregistrovaná/ý - Nina

6. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Lenny | 15. 11. 2018
No a vybrala sis už nějakou? Nebo pořádáš, hledáš?

Ne. Já ani nevím, jakou značku, prostě nic. Já jsem si nemyslela, že to bude takový problém. Na trhu je toho spousty a já fakt nevím, kam a po čem sáhnout.

Neregistrovaná/ý - Lenny

15. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Nina | 24. 10. 2018
Je super, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Zrovna teď tohle aktuálně řeším…

No a vybrala sis už nějakou? Nebo pořádáš, hledáš?

Neregistrovaná/ý - Nina

24. 10. 2018

Je super, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Zrovna teď tohle aktuálně řeším…

Neregistrovaná/ý - Elena

23. 10. 2018

Pro mě tedy ano. Osobně preferuji kvalitu na úkor ceny. Jsem ochotna si v tomto ohledu i připlatit. Pokud by někdo chtěl tip na italskou kvalitu, pak doporučuji zn. Airforce.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Placičky s řapíkatým celerem

Placičky s řapíkatým celerem

12 hlasů
50min 478 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh s ostrou hořčicí

7 hlasů
2h a 0min 309kJ 185 Kč

Pikantní pstruh na listu kapusty.

Okurková polévka

2 hlasy
1h a 5min 128kJ 99 Kč

Okurky máme nejraději v salátu. Udělejte změnu a připravt...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více