Diskuse na téma Dárek pro těhotnou kamarádku

Ahoj mamči, prosím poradte dárek pro těhotnou kamarádku :) Je teprve na začátku, ale chci pro ní něco koupit :)

Kikus 23.06.2019

Je super, hlavne ho bere opravdu hodne maminek, take jsem ho v tehotenstvi bra,a pak i po porodu pri kojeni.

Barbora 14.06.2019

Zacala femibionem 2, femibion.com/cz_CZ/tehotenstvi.html a pak dale pokracovala i v materství

Klára 07.06.2019

Taky dobry darek, potrebny :-) Jaky brala? je jich hned nekolik jsem koukala

Barbora 03.06.2019

Koupila jsme kamaradce vitaminy, aby jej uzivala v tehotenstvi a byla rada :-)

Jasmina 24.10.2018

nebo ji zkus koupit nějaké věci pro miminko, třeba krém na zadeček, bryndáček a takové drobnosti, určitě to uvítá

Verka 12.09.2018

taky se příkláním k vitaminum. A jako bonus ji kup třeba i ananás, je bohatej na enzýmy.

Valerie Verka 19.09.2018

doporučuji Femibion http://www.femibion.cz/produkty/ mají v sobě všechno co těhotná maminka a miminko potřebuji. Určitě ji tím uděláš radost

Kvetuska99 22.08.2018

Děkuji za odpovědi, vitamíny, jo? No to je fakt, to mě nenapadlo. Femibion znám, to je tendle,že? femibion.cz?

Kitinka Kvetuska99 27.08.2018

Ano to je on. Tak uvidíš, co nakonec koupíš :-) At dárek udělá radost :)

Bara Kitinka 27.08.2018

taky se přikláním k takovemu darku. Je to praktické a uvidíš že to ocení.

Kvetuska99 Kitinka 28.08.2018

Děkuji, asi ho teda koupím a uvidíme. Děkuji moc ještě jednou.

Kitinka 13.08.2018

Ahojky, ano vitamíny jsou dobrý dárek. Třeba já brala Femibion a kamarádce jsem ho taky koupila jako dárek, když mi řekla,že je těhotná :-)

Helena 11.08.2018

kup ji vitamíny pro těhotné a uděláš nejlíp.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:44
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:42

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat