Diskuse na téma Držíte dietu?

11. 04. 2011 | Hubnutí

Hubnete? Držíte dietu? Jakou? Poraďte s ostatním váš zaručený recept na štíhlou postavu! Nebo jste diety už vzdala a jste spokojená tak, jak jste?

Karin 13.01.2016

Diety držím vlastně jen na jaře. :-) To abych stihla zhubnout do léta kvůli šatům a případně i plavkám. :-D I když to ani nejdoumoc diety, jen zdravá strava a naprosté omezení sladkostí. Na začátku ale potřebuji nastartovat nějakými plány, abych navykla na režim.

Nela 12.01.2016

Nema to cenu zensky, najdete si radeji nekoho kdo vam dobre poradi co bastit a kila pujdou vesele dolu..:-)

Zdeňka 15.12.2015

Právěže vůbec není nezdravá, já si jí vybrala právě protože je přírodní a není drastická, obsahuje vitamíny a vše co ženské tělo potřebuje, přečti si to tady www.ketofit.cz. Možná, že každému to nejde tak rychle, ale já to takhle měla a jedla jsem normálně několikrát denně, jde jen o to mít srpávný jídelníček a potom to jde.

Petra 15.12.2015

Po tydnu ?To je nejaka nezdrava a drasticka dieta ne, ja jsem zastance zdraveho jidla a zdraveho hubnuti

Anna Petra 27.01.2016

to se nedá tak posuzovat, záleží jestli během hubnutí máš všechyn živiny a nehladovíš. já například se staňkovými plány zhubla během týdne 3 kila, ale to jsem i cvičila ještě.

jitka Anna 27.01.2016

souhlasím, záleží na mnoha faktorech. a vždy se dá konzultovat, kdyby se ti něco nezdálo. :-)

Anna jitka 29.01.2016

Přesně tak, hlavně hlídat živiny... což ty plány dělají.

Zdeňka 08.12.2015

Já zhubla s dietou KetoFit, už jsem ani nedoufala, ale po týdnu jsem měla dole 2 kila, šlo to rychle a jedla jsem několikrát denně, takže jsem nemusela hladovět a ty jejich jídla mi i chutnala. Radila jsem se i s jejich výživovou poradkyní, která mi pomohla sestavit jídelníček, tak bys to mohla zkusit ;)

Alexa 26.11.2015

Tak zkus vyzivove poradce, vedi nejlepe co je pro cloveka pri hubnuti nejlepsi

Michala9 25.11.2015

Chtěla bych zkusit dietu, ale nechci nic drastického co by mi ničilo zdraví, znáte takovou? Samozřejmě je pro mě důležité zhubnout co nejrychleji, ale nechci toho dosáhnout za cenu zdraví.

Nikola 16.11.2015

Ano ja jsem k jednomu dochazela, bude to uz ale pul roku

Terka 04.11.2015

A takova nedietni rada nebo dotaz, vyzivoveho poradce nekdo zkousel?

Nela 27.10.2015

Bez inspirace, vzoru a motivace to hubnuti snad ani nejde, da to hodne, ikdyz by to clovek ani nerekl

Alice 20.10.2015

Tak to urcite je!

Market 06.10.2015

Dekuji, hned nato juknu, je to dobra motivace vidět vysledky ostatnich

Alice 28.09.2015

Jo jo, konkretne to bylo tady www.svet-zdravi.cz/vase-pribehy

Market 25.09.2015

Na strakach jich maji hodne no, tam jsi na ty proměny koukala?

Alice 23.09.2015

Ano, ja znam, cetla jsem od nich hodne proměn

Market 20.09.2015

Není potřeba zadna dieta, staci si dobre sestavit jidelnicek a vse jde snadneji, takhle nasi mamine pomohli ve svet-zdravi.cz, znate to tam?

Nela 14.09.2015

Nikdy bych dietu nedrzela, vse je jen o uprave jidelnicku a clovek nemusi nejak zbytecne hladovet!!

Adéla 30.10.2012

Dobrý den, vše je opravdu jen o správném nastavení stravy. Pokud je strava nastavena individuálně na míru není s hubnutím problém. Bohužel ale právě proto neexistuje univerzální recept :-/ Ideální je stravu zacílit na zdravotní problémy a detoxikaci organismu, která zdravotní problémy dokáže zmírnit nebo zcela odstranit. Pokud byste někdo chtěli svou výživu, případně zdravotní problémy rozebrat, můžete se na nás bezplatně obrátit na http://pomocnik.zdravisusmevem.cz/ Adéla Knotová, ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

Marťa 24.09.2012

Takže píši svůj konečně tolik vytoužený úspěch - 7kg dole a 2,5 velikosti. Zprvu jsem zkoušela vše možné diety a přípravky, ale tělo jsem si tím akorát tak zhuntovala. Naštěstí jsem na doporučení výž.poradkyně najela na krabičkový systém stravování a to konkrétně fitness food menu a dostavil se úspěch. Jídlo mě chutná(beru doted) a hlavně dělám něco pro sebe.Takže přeju rychlé a trvalé dosaženích vašich cílů*1*

Simona 26.04.2012

Mě moc pomáhá Emulips, jsou to bylinné kapičky, 3x denně si je kápnu po jídle, snažím se dodržovat pitný režim, jinak jím normálně a váha jde dolů. Cvičení bohužel při 2 malých dětech nezvládám, takže jsem moc ráda, že to jde i takhle, bez pohybu a hlavně přírodně, žádný drasťácký tabletky, které bych si stejně jako kojící dovolit nemohla.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat