Diskuse na téma Oblíbené seriály

12. 04. 2011 | Zábava

Jaký seriál, nebo seriály sledujete? Ordinace, Ulice, Znamení koně nebo jiný?

Karel 13.04.2011

Keď že som krátko po porodě ;*(, pozieram Comeback :-p. No moj Pepa iba Volajte NOVU :-P

slunéčko 13.04.2011

Zdravím všechny "seriálky",vypustila jsem všechny drijáky,vrhla jsem se na romantiku a všední den.Tak začínám ve 14:30 na Barandově "Sandrou a Lukasem,uvařím si kafčo a počkám na Tisíc a jednu noc,pak se vrátím do reality,také na Nově,na Ulici.Využívám toho,že jsem v důchodu,nemocná,tak čučím na seriály.<3<3

Jaundalynn slunéčko 30.06.2011

That's way more cleevr than I was expecting. Thanks!

petruskak 12.04.2011

já mám moc ráda Tisíc a jedna noc

Macenka 12.04.2011

V SR teraz beží Tisíc a jedna noc, tak si to občas pozriem, ale že by som sa išla zblázniť keď nevidím niektorú časť, tak to nie. Rada si tiež pozriem Panelák a tiež aj Ulicu.

Tee 12.04.2011

Uff..uff.. My name is Earl, Simpsnovi, Futurama, Jak jsme poznal vaši matku, Ajťáci, Řekni kdo tě zabil, Přátelé, Griffinovi, South park, Odložené případy, Zoufalé manželky, Gilmorova děvčata, Bratrstvo neohrožených, Chůva k pohledání, Dva a půl chlapa, Pohotovost, ..přiznám se, že i ve své době Dallas... *4* ...takže tak od každého žánru jen to nejlepší.. alespoň pro mě... *1*

jana o 12.04.2011

Ja na Slovensku sledujem Dr.House-a,Klinika Grey CSI-seriály, Kosti, Odložený prípad, Columbo.......... jednoducho všetko čo má v sebe záhadu;-)*1* .

Anna K. 12.04.2011

Já miluju humor v Zoufalých manželkách :-D , když Gaby přesvědčovala manžela, že jejich služebná utírá prach ponožkama, aby tím maskovala svoje zálety, byli jsme tu mrtví smíchy všichni XD a nenechala jsem si ujít ani díly Ally McBealové , tam je pro mě nezapomenutelný obzvláště díl myčka XD . Jiné seriály nestíhám, jen ty noční . Už se těším, až se zase vrátěj na obrazovku.

anna levicka 12.04.2011

moj najoblubenejsi serial- Priatelia. je to pre mna taka oddychovka, relax.

Jarmila 12.04.2011

V pondělí od 20:00 oblékám četnickou uniformu a proháním české lotry. Komanduju Béďu Jarýho, Zahálku... a obdivuji Ludmilu. V úterý od 20:00 ordinuji v růžovce. Se slzou v oku závidím hrdinům ukázkové doktory, milé sestřičky...... Já chci s bebinem taky do Kamenice *1**1* Ráda se podívám na Bylo nás pět, Chlapci a chlapi, Majora Zemana.... Ovšem nejsem seriálový maniak a pokud mám lepší program (dobrá knížka, posezení s rodinou, přáteli atd), tak jde televize stranou.

Mata 12.04.2011

Já sleduji na Markíze 1000 a Jedna noc... Ale mám ráda i kriminálky ... Beze Stopy, Odložené Případy.. Ale musí být čas.. A z Českých serialů ted koukám na Cesty Domů.. Dříve jsem měla ráda VKV.. a Odsouzené..:-)

Nikol 12.04.2011

Co se týče seriálů, tak momentálně sleduju Will a Grace a Přátele. Jinak mezi mé oblíbené patří taky Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku, Chůva k pohledání a spoustu dalšího...Myslím, že v poslední době v té televizi fakt nic moc není tak jsem ráda když si občas zpříjemním náladu těmito seriály *1*

Redaktorka.Petra Nikol 13.04.2011

Dárkový balíček Rossmann posíláme Nikol za její příspěvěk, který byl 16. v pořadí (12.4. byla diskuse vypsána a 12+4=16) Děkujeme a těšíme se na další vaše příspěvky!

yana 12.04.2011

v televizi toho moc nesleduji, spíš si ty seriály stáhnu a kouknu se na ně když mám čas :-) takhle stahuji třeba Big Bang theory nebo stargate universe, a pak ještě nový Comeback :-)

Reňa lomnická 12.04.2011

ja sledujem pravidelne asi len Panelák...asi preto,že na ostatné mi neostáva čas.. :-)

Barunka 12.04.2011

Renčo, o čem je ten panelák? To je něco jako naše Ulice? *4*

Zdenka 12.04.2011

Hihi, Žena za pultem! Je dobré si připomenout, že v těch krámech v regálech nebylo vůbec nic! Hlavně starší lidé by si to měli připomínat :)

tataika Zdenka 17.04.2011

hi,hi,a dneska máte plné regály a nemáte na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*1*

pidulka 12.04.2011

seriály sleduju, mám ráda kriminálky, ale i Ordinaci si nenechám ujít. V poslední době ale většinu času věnuji malému - je důležitější, takže televize je zapnutá až do doby, než spí. To je pak moje relaxace.

adazo 12.04.2011

ja v telke nesledujem nic, ked mam vecer cas, tak si precitam radej dobru knihu :)

Dani 12.04.2011

Seriály jsem sledovala - např. Ordinaci v růžové zahradě *1* Už od prvního dílu.. Ale v poslední době jsem si říkala, že už to není ono a už se dívat nebudu.. Ale i tak mi to nedalo a každé úterý a čtvrtek jsem byla v osm u televize.. Bohužel manžel si řekl, že se asi dívám na telku hodně, tak se dívá už jen on >:( Ale když jsem zrovna doma, tak si nenechám ujít seriály Přátelé a Krok za krokem - na tyhle bych se klidně mohla dívat stále dokola <3 Škoda, že už nedávájí např. Plný dům - tento seriál bych taky ráda zase někdy skoukla *1*

KJAJADA 12.04.2011

já mám ráda četnické humoresky ;-) :-D

layla 12.04.2011

Ja uz roky ficim na Zufalych manzelkach:-) Kazdy tyzden cakam na novy dielXD A velmi rada si pozriem aj Priatelov, Ako som stretol vasu mamu alebo stary dobry M.A.S.H ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat