Diskuse na téma Oblíbené seriály

12. 04. 2011 | Zábava

Jaký seriál, nebo seriály sledujete? Ordinace, Ulice, Znamení koně nebo jiný?

dita kubešová 12.04.2011

já sleduji pravidelně ulici;-)

léňa 12.04.2011

růžovku a ulici <3<3 a když dávají chalupáře tak ty můžu vidět pořád dokola

ema 12.04.2011

mam rada kriminalky.. aspon to ma dej. treba kriminalka miamy a tak

Ludmila Juríková 12.04.2011

Mojím obľúbeným seriálom je Tisíc a jedna noc, júj vydržala by som pri ňom sedieť aj celú noc ;-) Jednoducho ma zaujal celý príbeh a každá zápletka filmu. Som mu verná :-D

glumik 12.04.2011

Tak ja mám rada One tree hill zo zahraničných a z tých českých je u mňa určite na prvom mieste Povídej. Na tento seriál som dokonca namotala aj manžela :-)

mišulík 12.04.2011

sledujem naraz mnoho seriálov a žijem snimi v ich svete.. a je mi potom ľúto ked skončí séria a viem že dalej sa už nenatáča. tak napríklad naposledy som za pár dní pozrela všetky série Dva a pol chlapa a teraz mi to veľmi chýba :/ medzi moje naj patria- Gilmorova děvčata, Dr. House, Chirurgové , Jak jsem poznal vaši matku , Přátelé, Teorie velkého třesku;-)

layla 12.04.2011

Ja uz roky ficim na Zufalych manzelkach:-) Kazdy tyzden cakam na novy dielXD A velmi rada si pozriem aj Priatelov, Ako som stretol vasu mamu alebo stary dobry M.A.S.H ;-)

KJAJADA 12.04.2011

já mám ráda četnické humoresky ;-) :-D

Dani 12.04.2011

Seriály jsem sledovala - např. Ordinaci v růžové zahradě *1* Už od prvního dílu.. Ale v poslední době jsem si říkala, že už to není ono a už se dívat nebudu.. Ale i tak mi to nedalo a každé úterý a čtvrtek jsem byla v osm u televize.. Bohužel manžel si řekl, že se asi dívám na telku hodně, tak se dívá už jen on >:( Ale když jsem zrovna doma, tak si nenechám ujít seriály Přátelé a Krok za krokem - na tyhle bych se klidně mohla dívat stále dokola <3 Škoda, že už nedávájí např. Plný dům - tento seriál bych taky ráda zase někdy skoukla *1*

adazo 12.04.2011

ja v telke nesledujem nic, ked mam vecer cas, tak si precitam radej dobru knihu :)

pidulka 12.04.2011

seriály sleduju, mám ráda kriminálky, ale i Ordinaci si nenechám ujít. V poslední době ale většinu času věnuji malému - je důležitější, takže televize je zapnutá až do doby, než spí. To je pak moje relaxace.

Zdenka 12.04.2011

Hihi, Žena za pultem! Je dobré si připomenout, že v těch krámech v regálech nebylo vůbec nic! Hlavně starší lidé by si to měli připomínat :)

tataika Zdenka 17.04.2011

hi,hi,a dneska máte plné regály a nemáte na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*1*

Barunka 12.04.2011

Renčo, o čem je ten panelák? To je něco jako naše Ulice? *4*

Reňa lomnická 12.04.2011

ja sledujem pravidelne asi len Panelák...asi preto,že na ostatné mi neostáva čas.. :-)

yana 12.04.2011

v televizi toho moc nesleduji, spíš si ty seriály stáhnu a kouknu se na ně když mám čas :-) takhle stahuji třeba Big Bang theory nebo stargate universe, a pak ještě nový Comeback :-)

Nikol 12.04.2011

Co se týče seriálů, tak momentálně sleduju Will a Grace a Přátele. Jinak mezi mé oblíbené patří taky Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku, Chůva k pohledání a spoustu dalšího...Myslím, že v poslední době v té televizi fakt nic moc není tak jsem ráda když si občas zpříjemním náladu těmito seriály *1*

Redaktorka.Petra Nikol 13.04.2011

Dárkový balíček Rossmann posíláme Nikol za její příspěvěk, který byl 16. v pořadí (12.4. byla diskuse vypsána a 12+4=16) Děkujeme a těšíme se na další vaše příspěvky!

Mata 12.04.2011

Já sleduji na Markíze 1000 a Jedna noc... Ale mám ráda i kriminálky ... Beze Stopy, Odložené Případy.. Ale musí být čas.. A z Českých serialů ted koukám na Cesty Domů.. Dříve jsem měla ráda VKV.. a Odsouzené..:-)

Jarmila 12.04.2011

V pondělí od 20:00 oblékám četnickou uniformu a proháním české lotry. Komanduju Béďu Jarýho, Zahálku... a obdivuji Ludmilu. V úterý od 20:00 ordinuji v růžovce. Se slzou v oku závidím hrdinům ukázkové doktory, milé sestřičky...... Já chci s bebinem taky do Kamenice *1**1* Ráda se podívám na Bylo nás pět, Chlapci a chlapi, Majora Zemana.... Ovšem nejsem seriálový maniak a pokud mám lepší program (dobrá knížka, posezení s rodinou, přáteli atd), tak jde televize stranou.

anna levicka 12.04.2011

moj najoblubenejsi serial- Priatelia. je to pre mna taka oddychovka, relax.

Anna K. 12.04.2011

Já miluju humor v Zoufalých manželkách :-D , když Gaby přesvědčovala manžela, že jejich služebná utírá prach ponožkama, aby tím maskovala svoje zálety, byli jsme tu mrtví smíchy všichni XD a nenechala jsem si ujít ani díly Ally McBealové , tam je pro mě nezapomenutelný obzvláště díl myčka XD . Jiné seriály nestíhám, jen ty noční . Už se těším, až se zase vrátěj na obrazovku.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat