Diskuse na téma Slevy, kterým neodolám...

Slevy, slevy, slevičky.. Útočí na nás ze všech stran. Umíte odolat? Nebo vás výhodná akce vždy dostane? A co ráda nakupujete ve slevě? Jaká sleva je pro vás moc malá a jaká byla nejvyšší sleva, jakou jste kdy získala?

Monika 20.01.2021

Jsem taky na jejich stránky koukala, líbí se mě, že mají rychlé dodací lhůty.

Linda 22.01.2021

Vlasy jsem si prodlužovala přímo na pobočce. Tuto službu nabízí a já jsem byla moc spokojená.

Zuzana 24.01.2021

Taky jsem párkrát v jejich brněnské pobočce byla nakupovat materiál k prodloužení vlasů.

Radka 24.02.2022

Ahoj holky, znáte zoot? Jak jste s tímto shopem spokojeny? Co oblečení - kvalita? Velikosti? Sedí?

Petulinka Radka 02.04.2022

Ahoj, shop https://www.zoot.cz/ miluju! Mají krásnou nabídku! Hlavně jejich privátní značka je super :)

Laurinka Radka 27.04.2022

Taky kupuju přímo značku zoot. Jako jo, výběr mají dost dobrej, ale ta jejich značka, ta se mi líbí nejvíc a hlavně se mi nejlíp nosí :)

Majka Radka 03.06.2022

Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

anastaziaa 29.04.2022

Kdo potřebujete jakýkoliv elektro určitě koukněte na https://okay.cz/

miška4 anastaziaa 30.04.2022

Taky u nich nakupujeme

Dita 29.06.2022

Určitě zajděte do galerie Harfa v pražských Vysočanech ;)

Helča Dita 30.06.2022

Díky za tip :)

Adéla Dita 26.07.2022

Tam to mám ráda :)

Dita Dita 27.07.2022

Nemáš za co :)

Sandriskaa Dita 29.01.2024

Tam je to fajn, super je, že se tam dá jít i s dětma, mají tam pro ně interaktivní hřiště, je tam dinopark a pořádají pro ně často různé akce :) mají tam moje nejoblíbenější obchody a super jídlo. Stojí za to si stáhnout jejich appku ;)

Verča 18.02.2023

Co se týče kvality, tak nedám dopustit na značku Baridiwear. Najdeš tam spíš základní nebo spodní kousky oblečení, žádný modní výstřelky, co jsou jen na jednou sezonu, ale vydrží dlouho.

Lenka 08.04.2024

Mně nejvíc doma pomohly regály, předělávali jsme garáž a technickou místnost/spíž. https://www.bazaroveregaly.cz/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq86wBhDiARIsAJhuphnBEMgxIYieJ95dMv7dQwEnxjhBszRcZnKyftURPDbbvcwULDJPWI8aAiOBEALw_wcB Teď mají slevy.

KatkaB. Lenka 21.04.2024

Regál máme v kuchyni místo jedné části linky, potřebovali jsme víc prostoru, takže jsme zvolili tu nejužší variantu. Máme na něm skleněný dozy, košíky a to co se dá nechat venku v kuchyni a vypadá dobře :D

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:52
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:44

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat