Diskuse na téma Dobré a kvalitní konzervy pro pejska

Ahoj chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte odzkoušené nějaké opravdu kvalitní konzervy pro pejsky. Můj je extra vybíravý a jen tak něco mu nechutná.

Laura 12.02.2024

Zdravíčko, musím říci že třeba i Rawbark má moc dobré konzervy. Mají 100% masa a maso je ve vývaru. :) Takže je tam i šťávička. :) Mají tři druhy a mohou je i kočky, což mi přijde také moc fajn, jelikož jednu doma máme. :) Obou moc chutná.

Hvězda Laura 16.02.2024

O těch jsem ještě neslyšela. Co to je za značku? Jaké mají druhy? Náš je alergický na drůbež.

Janina95 14.01.2024

Ahoj, my už jsme několik měsíců věrní značce Loui, myslím, že je dokonce i česká. Objednávám tady https://www.louie.pet/ a jsme hodně spokojení.. teda pejsek :D Beru většinou ty balíčky, kde je několik druhů, aby to bylo různorodé a pejska to nenudilo. :)

Tichavka Janina95 17.02.2024

Taky od nich berem konzervy a náš raťafa si moc libuje. Nejradši má tu kapří. :D

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

968 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat