Diskuse na téma Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii, čistě přírodní produkt s 90- 100% účinností.... Nechcete být závislé na prášcích, různých doplňcích, vitamínech které Vám dají do těla jen 7- 12% účinných látek a zbytek tělo vyloučí? Chci se s Vámi podělit o skvělý produkt, který mi velice pomohl... Mé zdraví je opět stoprocentní...cítím se skvěle, jsem plná pozitivní energie... Nejde o žádný herbalife ani nic podobného... Klidně pište... Chci jen aby lidé byli zdraví a v pohodě a zbytečně neutráceli tolik peněz za nic.... Všem přeji skvělý den Sabina

Karola 26.02.2023

Ahoj, uvažovala jsem o koupi běžeckého pásu. Máte tip na fakt dobrý pás vhodný pro úplné začátečníky? Díky moc.

Pavla Karola 28.02.2023

Ahoj, já mám doma tento https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t300i. Byl cenově dostupný a mě osobně teda perfektně vyhovuje :) Jinak obecně doporučuji tento shop. Je super, mají tam fakt vše…

Ilona Karola 01.05.2023

Ahoj Karolo, ja teda za sebe Fitham taky moho doporučit. Jinak prosím tě, každýmu sedí něco jinýho. Ale ted shop má nákupního rádce, díky kterému vybereš stroj, který bude sedět přímo tobě :) Tak na to bych mrkla. Tam najdeš info.

Karola Karola 03.05.2023

Ty jo, díky moc. Na fitham jsem se dívala, ale... já jsem asi nějaká marná. Mohla bys mě prosím nasměrovat, kde bych toho jejich nákupního rádce mohla prosím najít?

Laura Karola 05.05.2023

Hele, ten Fitham má hned nahoře vyhledávač :) Tak si tam hoď "nákupní rádce" a ono tě to už nasměruje :) Ten web je přehledný. Najdeš to v pohodě :)

Milinka 27.02.2023

Vynikající jsou doplňky stravy od Vitaslife, já si od nich kupuju skoro všechno a jsem moc spokojená.

Jarka Milinka 28.02.2023

A co teda teď užíváš? Něco bych vyzkoušela, vypadá to kvalitně.

Milinka Milinka 23.03.2023

Pravidelně si kupuju magnésium a vitamín C a opravdu se cítím o hodně líp co to pravidelně užívám.

Jarka Milinka 27.03.2023

Tak jsem si to taky hned objednala a moc mi to vyhovuje, určitě od nich budu zase objednávat takže děkuju za dobrou radu :)

Milena 13.06.2023

Holky, chtěla bych se prosím zeptat na cvičící stroje... Jako je třeba pás nebo rotoped. Máte ho doma, prosím? Jak jste spokojeny? Využíváte je?

Erika Milena 14.06.2023

Rotoped doma mám. A je to skvělá věc. Jsem na něm denně. Nedám na něj dopustit. Bezvadný relax a udržuju se díky němu v kondici. Já jsem si ho koupila od https://www.fitham.cz/ a ten shop je super. Mám ho moc ráda. Mají super nabídku, doporučuju kouknout.

JAna Milena 21.04.2024

Měla jsem kdysi eliptikal. Každý den pul hodiny při hudbě je super. Lepší než rotoped, kde se jen sedí. Moje zkušenost

Ella 27.06.2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo držel nebo drží dietu https://www.ketodiet.cz/. Vlastne mám dotaz na obe skupiny :) Budu ráda za jakékoli info, postřeh, zkušenost.

Věrka Ella 07.07.2023

Ahoj Ella, ketodiet jsem držela. Co by tě zajímalo... Zkus se třeba podívat do jejich FB skupinky. Jsou tam poradkyně, kterí klientkám radí, motivují je. Je ta i inspirace na recepty a podobně. Mně ta skupinka pomohla moc.

Elisabeth. Ella 16.04.2024

Dobrý den, pokusím se oživit diskuzi. Jaké máte zkušenosti celkově s keto? Od jaké značky jste drželi dietu, která Vám popřípadě nejvíce vyhovovala a chutnala? :)

JAna Ella 21.04.2024

Dobrý den, ketodieta obecně je založená na min. příjmu sacharidů - uskladněný sacharid v játrech-glykogen váže vodu. Tzn. počáteční ubytek na hmotnosti znamená u ketodiety ubytek vody po vyčerpání glykogenu. Pokud se tedy vrátíte k běžn é stravě moc brzy, budete mít zase ve zpět. Na druhu stranu keto jsem testovala na sobě a po týdnu 4 kg dole - další týdny 4 celkem , jsem zkoušela domácí keto -- tedy bez pečiva, cukru, mouky --založené na tvarohu, cottage, zelenině a mase, vejcích. Muj ubytek loni 6 kg měsíc po vrácení k běžné upravené stravě.( tzn. pečivo žitné a v podstatě racion.strava) Zatím si váhu držím.Jestli mohu poradit: keto v kombinaci s nízkým příjmem tuku je nejlepší a doživotní změna stravování. Jedině to pomůže.

JAna Ella 21.04.2024

ještě ke komentáři. Moc mi chutnala celozrnná keto kaše od ketomix. Tu si dopřávám i ted, když potřebuji rychlé jídlo nebo koktejl. Jejich sýrová polevka nebyla nic moc a italska take ne. Zato houbová mi chutnala . Asi bude lepší koupit zkušební balíček. Ketodiet jsem nezkoušela.

Sandriskaa Ella 26.04.2024

Z ketodiet jsem vyzkoušela několik různých značek a cítila jsem se unavená, hladová, třepily se mi dost nehty, padaly vlasy. Zkusila jsem tuto dietu - https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci a cítila jsem se skvěle. ❤️ Nebyla jsem vůbec unavená, přestaly mi padat vlasy a i jsem zhubla nějaké ta kila, chuťově to bylo výborné a neměla jsem pocit hladu. Z mé zkušenosti velmi doporučuji.

Kiska 01.12.2023

Já užívám https://www.houbicky.eu/outkovka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/ je to velmi učinná medicinální houba a tady ji mají certifikovanou v bio kvalitě. Doporučuji si přečíst o všech jejich účinkách..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 1.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat