Diskuse na téma Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii, čistě přírodní produkt s 90- 100% účinností.... Nechcete být závislé na prášcích, různých doplňcích, vitamínech které Vám dají do těla jen 7- 12% účinných látek a zbytek tělo vyloučí? Chci se s Vámi podělit o skvělý produkt, který mi velice pomohl... Mé zdraví je opět stoprocentní...cítím se skvěle, jsem plná pozitivní energie... Nejde o žádný herbalife ani nic podobného... Klidně pište... Chci jen aby lidé byli zdraví a v pohodě a zbytečně neutráceli tolik peněz za nic.... Všem přeji skvělý den Sabina

Monika 22.03.2010

To je super, že se našel někdo, kdo má zájem o mé zdraví a mé peníze.Moc mne tato převratná technologie zajímá.:-P*3*

sabye Monika 30.03.2010

a co všechno by tě zajímalo? Je to 21ml pytlíček s gelem.... je to dávka na jeden den, máme zatím deset velice účinných produktů... každý, dá se říct, je na něco jiného..... Tak dám příklad...jeden tento malý pytlíček obsahuje 300 antioxidantů, 17 druhů ovoce, 21 druhů zeleniny a 20 druhů ořechů.... je to čistě přírodní...není to balené v žádném obalu se kterým se tělo musí poprat a několikrát ho filtruje přes játra, ledviny a ukládá se v kostech... je to volně vázané a celý ten pytlíček se vstřebá do krve a je celým tělem využit nic nevyloučíte.... tento jeden produkt Vám pročistí komplet celé tělo od škodlivin...

Pandora sabye 11.05.2010

Sabye, produktů, který tak nadšeně propaguješ, je v současné době hafo. O žádném z nich bych se ale neodvážila tvrdit, že zajistí maximální zdraví na celý život. Stejně tak bych nezavrhovala herbalife, který také pomohl mnoha lidem, to, co je na něm tak trochu "odpuzující" je spíš způsob, jakým ho někteří nabízejí. A ten způsob si bohužel osvojují i prodejci jiných přírodních produktů. Tak bohužel devalvují jejich prospěšnost. Osobně si myslím, že tyhle věci patří do ruky osvíceným lékařům a nebo skutečným léčitelům. Pokud navážeš kontakt s některým z nich, budeš jistě úspěšnější než s nabídkou na veřejném servru. Není totiž nic lepšího než je doporučení od spopkojeného klienta a to ti ve virtuálním světě nikdo nedá.

Martaa Monika 08.09.2016

:-p:-)

Saqi 30.09.2012

No při m m test mě samozřejmě odchytnou, p č můj ludn zjev jim bude podezřel již od pohdleu.. ) Ř k m to v em, ale spousta lid se boj p č je to daleko. Cesta sic dalek je a taky se boj m, ale je to obrovsk zku enost do života A pr vě do toho j jdu Tak douf m že se tam potk me.. Už se tam moc tě m., ale opravdu moc ). jinak pen zky si s sebou nějak vezmu, pokud se mi podař dobře prodat auto. A pr ce se neboj m., tak nev m zda mi to bude k dobru. Ale tě m se

Barbucha26 20.03.2016

Já si kapu pod jazyk http://eshop.cbdex.cz/tinctura-imunit-2-10ml/ a citím se super za celou zimu jsme nebyla ani jednou nemocna. Leni jsem byla nemocna 3x….Vědci si tentokrat mužou s tim cannabidiolem poplacat ramena! :)

Libor 15.04.2016

Ahoj já používám moringu. Každý den 5 kapslí, je perfektní jak čístí celý organismus, zatáhli se mi dokonce i bradavice. Mám i daleko více energie=)

David Libor 18.05.2016

Ahoj Moringu taky užívám v podobě oleje. Kapsličky kupuješ kde jestli s emůžu zeptat?

LIBOR Libor 02.07.2016

Kupuju je na www.kvalitnizivot.com

njana 13.03.2017

Jmenuji se Jana a jsem po operaci zenskych organu, kterou mi udelali pomoci sekce. Bricho mam cele rozriznute.Doba po operaci bude ve ctvrtek 3 tydny. Bohuzel mi v nemocnici neukazali, jak mam cvicit. Jen na Jipu mi rekli,ze mam jen krouzit spickama nohou a protahovat nohy, ale co dal? Poradi mi nekdo? Predem dekuji.

e. 13.03.2017

Dobrý den,teď jsem si přečetla stručné info o vaší nabídce a ráda bych se o tom dověděla více.Můžete mi napsat na email: evza.elemiah@seznam.cz?Předem děkuji.

Marie 25.07.2018

pomáhá to i na bolavé klouby?

Kladivkova Marie 30.07.2018

zabral mi Alavis triple blend, beru ho na doporučení ortopeda, zkus taky. Určitě pomuže i tobě

dagmara 31.07.2018

A co zkusit Slaviton na klouby? Čínské náplasti atd... velmi účinnné na 100% přírodní.

Honza dagmara 08.08.2018

máš to vyzkoušene? Za jak dlouho to zabralo?

dagmara Honza 08.08.2018

Dobrý den, slavitonem mažu nohy každý den, krásně chladí a prokrví, lepší pak spím, mám revma přes 25 let a už jsem zkusila hodně mastí, olfen, voltaren, ibalgin, ale tato je dobrá, dokonce na průdušky se mastí na hrud, je na štípance, křečové žíly, žilky, otoky.

Gabika dagmara 12.09.2018

to je na klouby? Na ty já osobně beru Alavis triple blend a pomáhá mi

Kačka dagmara 26.09.2021

A proč ne kolagen? Ten by taky nebyl špatný, ne?

alena 13.09.2018

taky nechceme býti zavislý na chemických práškach a proto se snažíme veškeré zdravotní problémy řešit přírodně a pro léky si chodíme do přírodní lékarny zeleny-andel

Iveta alena 24.09.2018

chcemie je všude kolem nás, bohužel se ji vyhnout nejde

Bronislava 03.10.2018

věděl by mi někdo poradit nějaký dobrý a ověřený přípravek na klouby, ideálně bez chemie a eček?

Alex Bronislava 15.10.2018

Alavis triple blend . je to nejlepší přípravek na klouby

Beata Alex 17.10.2018

ano, taky ho doporučuji, je bez chemie a eček. Hodně lidi , sportovcu ho užívá a opravdu si ho hodně chválí

Anička Beata 30.10.2018

nevíš prosím tě, jaká je maximální doba uživání Alavisu?

Magda 22.11.2018

Máte nějaké zkušenosti s bylinkami? Slyšela jsem,že jsou to pocníci na spoustu věcí ;)

Barka 02.12.2018

Já jsem teda rozhodně pro braní vitamínů. Je to opravdu důležité... Tělo potřebuje vitamíny a bohužel jiný způsob, než je doplňovat, dnes není. Já třeba beru vitamíny přímo pro ženy https://www.bonaloka.cz/astafem/ a jsem spokojená.

Lili Barka 17.12.2018

Hele a náhodou nemáš zkušenosti s těmi vitamíny pro muže? https://www.bonaloka.cz/astamen/ Mě to tiž přijde jako super nápad na vánoční dárek pro manžela...

Edita Lili 04.01.2019

Ahoj, já jsem je teda koupila. Je teda pravda, že jsem si na https://www.bonaloka.cz kupovala hlavně pro sebe, ale tak když už jsem tam byla, tak jsem koupila i ty vitamínky :D

Patricie 06.12.2018

ne nadarmo se říká, že sporten ke zdravi. Občas z toho sice bolí klouby, ale i na tohle už mame ruzne připravky. Sama se tím řídím a každé rano chovím běhat. Nezastaví mě ani bolavé kolená

Eva 27.11.2019

nás zase trápí rýma, hdoně nám teče z nosu a nevíme co s tím. Umíte poradit nejaký sprej, nebo kapičky?

Eleonora 18.10.2020

baby, jaké vitamíny berete ted v koronové době? Které jsou nejlepší?

Xena 23.10.2020

beru probiotika laktobacily a zatím jsem zdravá

Vendula Xena 27.09.2021

No, ale já myslím, že ne jen tohle ti pomůže. Nic na imunitu a její podporu nebereš? Co třeba zkusit hlívu ústřičnou https://www.houbicky.eu/hliva-ustricna-pleurotus-ostreatus-120kapsli/. Ta je na imunitu nejlepší.

Anna 30.10.2020

umítě někdo poradit nějaké dobré vitaminy na posílení imunity?

Majki636 Anna 18.12.2020

Já jsem si měsíc zpátky koupila kvůli dobrému hodnocení betulu, tak jsem na to zvědavá, jak bude po nějakém čase účinkovat

Anna Anna 08.01.2021

Taky jsem o ní četla, ale nemám ještě žádnou zkušenost tady s těmi přírodními doplňky. Zase na druhou stranu když to má takové hodnocení tak to asi nebude jenom tak.

Anna 28.11.2020

ja zase beru magnezium a probiotika. Cítím se dobrě a až na drobnou rýmu mi nic není

Silvie 24.01.2021

Za sebe můžu doporučit jednoznačně betulu. To složení je naprosto úžasné a už to, že někoho napadlo dělat doplněk s kolostrem je super, protože to obsahuje hodně vitamínů.

Markéta Silvie 26.01.2021

Jaké je tam složení, že si to kolostrum všichni tak chválí ?

Mijunka 01.04.2021

Jako... :D No, nemusím být stopro na celý život zdravá. To snad ani nejde. Ale rozhodně se o to snažím. Doplňuju vitamíny, co jsou třeba! Třeba Decko, to je fakt nutný. Toto serum je super https://www.woldoshop.cz/vitaminy/woldohealth-vitamin-d3-kapky-s-vysokym-obsahem--vitamin-d3--50-ml/. Perfektně se mi osvědčilo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat