Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Redaktorka.Petra 19. 04. 2011

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Dani

19. 4. 2011

Já svého manžela potkala na diskotéce.. To už jsem tehdy vzdala jakýkoli vztah.. Šla jsem se bavit s kamarádkou do hospůdky a pak na diskotéku, kde jsme se potkali.. Ze začátku jsem si držela ještě odstup, ale už jsme spolu skoro 8 let, z toho 5,5 roku manželé a máme spolu dvě děti

Neregistrovaná/ý - anna levicka

19. 4. 2011

Nuz,pan Bozsky je moj manzel. Nebolo to dlhe hladanie, vyrastli sme takpovediac spolu. Kazdy sme byvali na opacnom konci ulice. A teraz uz byvame pekne spolu. No, trochu som si posvietila, ved sa hovori, ze pod lampou byva najvacsia tma. A ja som ho mala takmer kazdy den pri sebe

Neregistrovaná/ý - pidulka

19. 4. 2011

Tak já kvůli ztracené lásce změnila bydliště i práci a vyplatilo se. Svého milovaného jsem potkala v zaměstnání. Jsme spolu už 7 let. Ale podle mého názoru se dá láska najít všude, jen se člověk musí pořádně dívat kolem sebe.

My jsme se s manželem potkali v hospodě a nemužu si stěžovat, oba dva jsme tam byli náhodně. Jsme vzítí tři roky a za měsíc se nám narodí druhý chlapeček.

Neregistrovaná/ý - Magdaléna K.

19. 4. 2011

Ani ja už hľadať nemusím. Mám pozorného manžela, milujúceho a ochotného, vždy pomôže keď treba. Som rada, že som ho spoznala a že sme sa zalúbili . Spoznali sme sa na dedine, staral sa o kone a ja som tam chodila so synovcom pozerať na ne . A už sa dalo slovo za slovom a ...

susanap

19. 4. 2011

pana Božského som stretla pred 11 rokmi. Bola som za bratom v jeho robote a on bol jeho kolega. Chodili sme spolu 3 roky a teraz sme manzelia. mame dve krasne deticky a je na spolu krasne. Je pozorny, mily, kutil. Dufam, ze sa nam v dobrom podari spolu zostarnut.

Neregistrovaná/ý - Silvia Dolníková

19. 4. 2011

Ano pána Božského doma mám a vôbec som ho nehladala.Prišlo to nečakane, podľa to má každý vo svojom osude.Vždy to prídu v tú najneočakávanjšiu chvílu, treba iba pevne veriť že raz sa to určite stane

Neregistrovaná/ý - Reňa Lomnická

19. 4. 2011

Ja už hľadať nemusím..mám ho doma..a je to veru chlap"do koča ja do voza" Navarí,napečie..opraví auto,je domáci kutil..no proste ideálny manžel..A kde som ho stretla? Bol v našom meste na vojne..a kôli mne sa obetoval a presťahoval sa zo svojho rodného mesta k nám na Liptov

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Dušené kuře na rajčatech

Dušené kuře na rajčatech

6 hlasů
60min 413 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s kdoulovou omáčkou

13 hlasů
45min 547kJ 145 Kč

Candát má skvělé maso. Jak ho připravit tak, aby bylo ...

Kuskus s letní zeleninou

3 hlasy
1h a 5min 684kJ 90 Kč

Lehký letní oběd, nebo večeře.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více