Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Elektro kolo

Luciuss 01. 02. 2019

Poradíte mi tu někdo prosím, kde koupit kvalitní elektrokolo, a hlavně jaké parametry u nich sledovat?

Neregistrovaná/ý - Zdenka

5. 9. 2019

Ahoj, tak tak. Souhlas. My jsme trochu rozrostli a když jsme se po sto letech chystali na dovolenou, tak jsme zjistili, že se nevejdeme. Takže jsme se taky rozhodli pro box a ten neumann byl nejlepší volbou.

Neregistrovaná/ý - Libuška

4. 7. 2019

Ahoj, prosím vás, jak řešíte převážení kol? Máte střešní nosič nebo nosič na tažným? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Neregistrovaná/ý - Terka

21. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 7. 6. 2019
A vy osobně máte zkušenost?

Ano já sem tu už objednávala a sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Gábina

7. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Terka | 5. 6. 2019
Tak zkuste mrknout sem https://www.fitham.cz/ mají tu podle mě hodně velký výběr

A vy osobně máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Terka

5. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 3. 6. 2019
Máte tip na obchod kde bych našla vše od sportovní výživy, až po činky a posilovací stroje? Chci pořídit veškeré vybavení a moc ráda bych to objednala v jednom obchodě…

Tak zkuste mrknout sem https://www.fitham.cz/ mají tu podle mě hodně velký výběr

Neregistrovaná/ý - Gábina

3. 6. 2019

Máte tip na obchod kde bych našla vše od sportovní výživy, až po činky a posilovací stroje? Chci pořídit veškeré vybavení a moc ráda bych to objednala v jednom obchodě…

Neregistrovaná/ý - Lubka

5. 5. 2019

Ahoj, prosím vás, jak řešíte převážení kol? Máte střešní nosič nebo nosič na tažným? Jaké jsou výhody a nevýhody těchto řešení?

Neregistrovaná/ý - Šárka

3. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Tamara | 1. 5. 2019
Mám z fitham.cz rotoped BH Fitness Carbon Bike Generator. Má vlastní generátor a dá se různě naprogramovat, neměnila bych!

Aha to zní moc dobře a jaké ty programy se tam dají např. Nastavit?

Neregistrovaná/ý - Tamara

1. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 29. 4. 2019
Ahoj jaký konkrétně máte??

Mám z fitham.cz rotoped BH Fitness Carbon Bike Generator. Má vlastní generátor a dá se různě naprogramovat, neměnila bych!

Neregistrovaná/ý - Šárka

29. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Tamara | 27. 4. 2019
Šárko já rotoped doma mám a sem sním nadmíru spokojená!:)

Ahoj jaký konkrétně máte??

Neregistrovaná/ý - Tamara

27. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 24. 4. 2019
Ahojky, s elektrokoly osobně zkušenost nemám, ale zajímá me zda máte někdo zkušenost s takovými těmi koly na cvičení? Hrozně ráda bych si nějaký rotoped koupila domů, nerada jezdím mezi lidmi nebo po silnici mezi autama vadí mi to… radši bych si jen tak kdy se mi zachce jezdila a hubla pěkně z pohodlí domova…

Šárko já rotoped doma mám a sem sním nadmíru spokojená!:)

Neregistrovaná/ý - Šárka

24. 4. 2019

Ahojky, s elektrokoly osobně zkušenost nemám, ale zajímá me zda máte někdo zkušenost s takovými těmi koly na cvičení? Hrozně ráda bych si nějaký rotoped koupila domů, nerada jezdím mezi lidmi nebo po silnici mezi autama vadí mi to… radši bych si jen tak kdy se mi zachce jezdila a hubla pěkně z pohodlí domova…

Neregistrovaná/ý - Erik

3. 2. 2019

Jestli budete vybírat elektro kolo, tak se podívejte na kola se středovým motorem Bosch, já jsem si koupil kolo s baterií 400 W a dojezdem +- 120 km na jedno dobití.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Brambory se slaninou

Brambory se slaninou

5 hlasů
1h a 25min 497 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Zelný salát s jarní cibulkou

1 hlas
45min 349kJ 70 Kč

Je to ten nejjednodušší salát, přesto by neměl na stole c...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více