Diskuse na téma Vtipy o blondýnách

21. 04. 2011 | Zábava

Kdo by je neznal... Hoďte do placu ten, který se vám líbí nejvíce :)

124587 22.08.2012

;-)to je fakt husti

124587 22.08.2012

opakovani nehezky :-P*3*;*(*4*:-O:-O

124879 22.08.2012

nic moc ;*(;*(

karel 21.08.2012

docela dobrý:-):-):-):-)*1*:-)*1*

Marci55 21.04.2011

Víte, jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řekněte jí ve středu vtip.

beda Marci55 24.09.2011

fakt dobrej vtip:-D

slavka 21.04.2011

Viete ako zabavíte blondínku na celý deň? Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá. :-O:-O:-O:-O:-O

mysicka 21.04.2011

Povídají si dvě blondýnky. "Četla jsi Šejkspíra?" Druhá se "zamyslí" a zeptá se: "Kdo to napsal? Proč stojí blondýnky v bouřce u okna a usmívají se? - Protože si myslí, že je někdo fotí. Víš, proč nemůže blondýnka dostat AIDS? - I virus má svou hrdost... Jak utopíte blondýnku? - Dáte na dno bazénu zrcadlo. Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? - Řekněte ji ve středu vtip. Jak si blondýnka zlomila nohu při hrabání listí? - Spadla ze stromu. Co je první věc, kterou blondýnka ráno udělá? - Jde domů. Víš, proč nosí blondýnka na záchod chleba? - Aby nakrmila WC kachnu. Tak to snad stačí, znám jich tisíce.

slavka 21.04.2011

Profesor v autoškole zkouší blondýnku: "Můžete mi popsat funkci motoru? Ano, a můžu vlastnímy slovy? Ale ano. Tak dobrá: BrmBrmmmmmmmmmm. *1*

Tomáš P. 21.04.2011

- Prečo vymieňa blondínka svojmu dieťaťu plienky iba raz za týždeň? - Lebo na obale je napísané "Do 10 kg".

slavka 21.04.2011

edna blondinka krici na svoju spolubyvajucu blondinku: "Prosim ta podaj mi nejaky sampon !" a druha z kuchyne odpoveda: "Ved na vani ich mas asi desat!" ta z vane odpoveda:"hej ale to su na suche vlasy a ja som si ich uz umyla....."<3

slavka 21.04.2011

Viete prečo blondínky nevaria sáčkové polievky? -??? -Lebo ešte neprišli nato ako sa do sáčku zmestí liter vody. *4**4**4*

jesssica 21.04.2011

- Kde hľadá v lete blondínka vedro? - V Čechách. :-D Zastaví kamión na červenú, k dvierkam dobehne blondína a zaťuká na okienko. Vodič ho stiahne a blondína naňho: - Volám sa Mária, idem za vami a vidím, že strácate náklad. Vodič zakrúti hlavou, padne zelená. Na nasledujúcej križovatke sa scéna opakuje. Na tretej červenej to vodič už nevydrží, vyskočí z nákladiaku, zaťuká na okienko auta blondínky a keď ho blondína stiahne, tak povie: - Ja som nejakej Karol, je zima, sme v meste a ja sypem soľ na cestu. :-D Blondínka napísala blondínke list: - Som v tom. Druhá blondínka si list prehliadla a rozčuľuje sa: - Už som tú obálku trikrát prezrela a nevidím ťa. :-D Blondína príde na maškarný ples a pred dverami sa vyzlieka donaha. - Čo robíte, to má byť vari maska? - nechápe usporiadateľ. - Áno, som tu za husle. Dvakrát si vrznem a pôjdem domov, - odpovie blondína. :-D

Redaktorka.Petra jesssica 22.04.2011

Dárkový balíček posíláme Jessice za její vtípky, které obohatila o kreslený vtip :) Děkujeme!

beda Redaktorka.Petra 24.09.2011

nedava to vubec smisl>:(

slavka 21.04.2011

Idú dve blondínky po ulici a jedna vraví: "Aha, pozri sa na toho psa s jedným okom." Tá druhá si zakryje jedno oko a hovorí: "Kde?" *4*

Silvia Dolníková 21.04.2011

Víte, co dělá několik tisíc blondýnek na dne oceánu???? Hledají Leonarda DiCapria! :-P

Anna Bilicová 21.04.2011

Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: "Slečno, Váš pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat." "Promiňte, to jsem nevěděl." XD

Marta Eskudová 21.04.2011

Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.XDXDXD

Silvia Dolníková 21.04.2011

Stretnu sa dve blondinky a jedna vravi:počuvaj dala som si spraviť vodičák ale nedostala som ho: druha na to:a to už prečo? prva:jak som jazdila tak som bola pred kruhovím objazdom a tam bola napísana 30.tak som ten kruhač obišla 30-krát. druhá na to:počuvaj a počítala si správne?*4**4**4**4*

slavka 21.04.2011

Ako spoznáte blondínku v základnej škole? Keď učiteľka zotrie tabuľu, ona si vygumuje zošit. *1*

slavka 21.04.2011

Blondinka piše:,,Mile Bravičko,keď moj priateľ hladí moje prsia tak mam mokré nohavičky ! Je možne, že mám v pľúcach vodu,, ??*4*

slavka 21.04.2011

Kedy utrpí úraz diskutujúca blondínka? - Keď sa zapojí do diskusie elektrickým prúdom. *1**1**1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat