Diskuse na téma Vtipy o blondýnách

21. 04. 2011 | Zábava

Kdo by je neznal... Hoďte do placu ten, který se vám líbí nejvíce :)

Pravá blondýna 21.04.2011

Blondýnka volá příteli: Miláčku, jestli mi budeš volat do práce a zvedne to šéfová, tak to polož. A jak jí poznám? Je zrzavá a má brejle

dalve 21.04.2011

Viete ako získa blondína čokoládu? Olúpe si lentilku!

Ludmila J. 21.04.2011

Príde blondínka do obchodu a hovorí predavačovi: prosím si tento televízor",a predavač na to: blondínkam nepredávame. Blondíka príde domov a prefarbí si vlasy. Príde do obchodu a hovorí predavačovi:prosím si tento televízor ",a predavač na to: blondínkam nepredávame. A ako ste zistili ,že som blondínka? Lebo toto je mikrovlnná trúba."

dadka21 21.04.2011

Co urobí blondínka,ked sa dočíta že 90% úrazov sa stane doma ? PRESŤAHUJE SA!!!

pidulka 21.04.2011

Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, a přemýšlí, jak by přišla k penězům. V tom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, tam si vyhlídne prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym: "Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě vidět, tak dej do igelitky 1 000 000 Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna". Zalepí obálku, předá ji kloučkovi a pošle ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem: "Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my, blondýny, bychom si takové sviňárny dělat neměly!" *4*

Naděžda 21.04.2011

Blondýna zavolá své kamarádce, taky blondýně. Společně se domluví, že se sejdou na mostě kousek od jejich domu ve čtvrt na tři. V tento čas taky obě přijdou na most, pozdraví se a kecají spolu o manželech, o světě, o prostředí a o všem možném. Najednou se jedna blondýna zeptá: "Ty,poslyš, co je to pod náma za řeku?" Druhá blondýna nahlédne dolů, obrátí se zpět ke své kamarádce a odpoví: "No tak buď to bude Olše, Labe nebo Vltava". Po chvíli dlouhého, usilovného přemýšlení jedna vykřikne a navrhne: "Mno to nevím, ale vím, jak to zjistit. Skočím tam, pak přeci poznám, v jaké řece jsem!!" Druhá blondýna s návrhem jen souhlasí. První blondýna tedy skočí. Mezitím druhá blondýna čeká na mostě. Čeká 10 minut, půl hodiny, třičtvrtě hodiny, hodinu, pak hodinu a čtvrt a když tam čeká již hodinu a půl uslyší, jak něco šustí za keřem v příkopu. Podívá se tedy tam a vidí svou kamarádku - celou od krve a polámanou, která křičí: "Ty blbkoooo!! Dálnice na Plzeň!"

layla 21.04.2011

Jak zařídíte, aby se blondýnka smála v sobotu? Řekněte jí vtip ve středu! Jak nazvete blondýnku, která si obarví vlasy nahnědo? Umělá inteligence. Jaká je jediná výhoda, když vezmete s sebou blondýnku do obchodu? Můžete parkovat na místě pro postižené. Víte, kolik blondýnek je potřeba k upečení čokoládového dortu? Deset. Jedna peče a devět loupe lentilky. ;-);-);-)

HalickovaM 21.04.2011

Blondýnka se zamiluje do pohledného inženýra, ale on s ní nechce nic mít, protože prý blondýny nemá rád. Zamilovanou dívku to ale neodradí - přebarví se na černo a zkouší to znovu. Inženýr ji ale zase odbije, a že přebarvené blondýny nesnáší ještě víc. „Jak jste poznal, že jsem přebarvená?” diví se blondýnka. „Jednoduše,” odvětí její idol. „Kdo jiný než blondýna si mohl přebarvit vlasy Balakrylem?!” Baví se dcera se svou blonďatou matkou, ta se náhle zahledí do blba. Dcera se jí ptá: „Mami, vnímáš?” Matka se vzpamatuje a odvětí: „Co v ní mám?” Jak zjistíte, že počítač patří blondýnce? Je bez paměti.

slavka 21.04.2011

Viete ako zabavíte blondínku na celý deň? Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá.

slavka 21.04.2011

Pýta sa brunetka blondínky: Používala si už vibrátor??? Blondínka na to: Áno a vybilo mi to tri zuby!*4**4**4*

slavka 21.04.2011

Viete ako zabavíte blondínku na celý deň? Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá. XDXDXD

anna levicka 21.04.2011

Vieš, prečo sa 4 blondíny hádajú v aute? Hádaju sa, ktorá bude sedieť pri okne.

slavka 21.04.2011

Rozčarování blondýny: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod .....<3<3<3

Alexandra Čalavová 21.04.2011

Ide blondínka po ulici a zrazu spadne do kanála. Vylezie, pozerá na kanál a radostne zvolá: - Ešteže tam nebol poklop, ináč neviem, ako by som odtiaľ vyliezla!:-D

Lilieanna 21.04.2011

Baví se dvě blondýnky -" Dnes jsem byla na IQ testu " , říká jedna ..a druhá na to : "A byl pozitivní, nebo negativní? " *2*

slavka 21.04.2011

Kedy utrpí úraz diskutujúca blondínka? - Keď sa zapojí do diskusie elektrickým prúdom. *1**1**1*

slavka 21.04.2011

Blondinka piše:,,Mile Bravičko,keď moj priateľ hladí moje prsia tak mam mokré nohavičky ! Je možne, že mám v pľúcach vodu,, ??*4*

slavka 21.04.2011

Ako spoznáte blondínku v základnej škole? Keď učiteľka zotrie tabuľu, ona si vygumuje zošit. *1*

Silvia Dolníková 21.04.2011

Stretnu sa dve blondinky a jedna vravi:počuvaj dala som si spraviť vodičák ale nedostala som ho: druha na to:a to už prečo? prva:jak som jazdila tak som bola pred kruhovím objazdom a tam bola napísana 30.tak som ten kruhač obišla 30-krát. druhá na to:počuvaj a počítala si správne?*4**4**4**4*

Marta Eskudová 21.04.2011

Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.XDXDXD


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat