Diskuse na téma Kočárky Praha

Na jaké prodejně v Praze mají pěkný výběr kočárku pro sourozence a dvojčata prosím ?

Simča 28.03.2019

V Praze mají podle mě největší výběr v Malvíku, jak na jejich eshopu www.malvik.cz, tak i na prodejně :)

Marta 27.02.2023

Jaký kočárek byste doporučili pro aktivní rodinu? Rádi chodíme na výlety i mimo město a tak sháníme kočárek ve kterém bude miminko v pohodlí a bezpečí za každého počasí, děkuju za rady :-)

Lenik Marta 28.02.2023

Tak to se připojím z dotazu taky sháním kočár se kterým budu moct pohodlně i do terénu.

Radana Marta 28.03.2023

My jsme pořídili novou generaci kočárku Noordi fjordi a za mě je naprosto skvělý. Kvalitní provodení a materiály, snadno se skládá, má kvalitní kola (může s ním opravdu všude), je lehký..

Marta Marta 29.03.2023

Tak ten se mi mooc líbí, moc děkuju za odpověď asi už mám konečně vybráno :-)

Radana Marta 30.03.2023

Já jsem fakt ráda, že jsme nakonec vybrali tenhle, hodně jsem nad tím taky přemýšlela a myslím, že jsme nakonec líp vybrat nemohli.

MajdaaD 27.12.2023

Já bych chtěla houpací kočárek, kupoval jste někdo? Kde jste vybrali? Idáelně nějaký eshop, díky :)

anastaziaa 28.02.2024

Já mám tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a jsem s ním moc spokojená. Snadno se skládá, dá se s ním pohodlně do parku i do města po kostkách, má super korbičku, materiály...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat