Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nádobí

NinaC 20. 03. 2019

Našla bych tu nějakou zkušenou kuchařku, která se vyzná nejen v jídle, ale i v nádobí ? Chtěla bych si pořídit nové nádobí, a to hlavně nové pánve a hrnce místo těch nerezových krámů co mám a ráda bych dostala tip jak na materiál, tak i na značky od kterých nádobí pořídit ?

rada67

05.05.2020

Ahoj, podle mě jsou dobré titanové hrnce - hezky vedou teplo, nepřipalují se a nepotřebuješ na ně skoro žádný tuk. Prodávají se k nim i speciální kuchařky, např. tato: http://www.databazeknih.cz/knihy/varime-v-titanovem-nadobi-34788 My jsme hrnce koupili na http//www.bonio.cz/ Mají i titanové pánvičky, ale s těma konkrétně nemám zkušenost. Podle mě jsou super, na nerez jsem od té doby zatím ani nesáhla :D

Neregistrovaná/ý - Lucka

29.06.2019

Nikolo, mě kdysi ta sada vyšla na něco lehce přes tisícovku

Neregistrovaná/ý - Lucka

29.06.2019

ze svých zkušeností mohu doporučit nože od Dellingeru, my máme zatím od nich jednu sadu, ale plánujeme pořidit další, zatím jsem je ani brousit ještě nemusela

Neregistrovaná/ý - Nikola

25.03.2019

NinaC | 23.03.2019
To nemám, ale co jsem tak zjistila, tak se na těchto věcech nemůže šetřit :/.

Já mám kompletní výbavu od AMT Gastrogus a spokojená jsem s ním moc. Každopádně je potřeba se o nádobí taky starat ať nějak vypadá. Konkrétně u titanového nádobí by si neměla používat nic kovového, například když budeš dělat kaši, tak nemixovat to v tom hrnci, aby si nepoškrábala ten nepřilnavý povrch apod.

NinaC

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 21.03.2019
A máš nějaký cenový limmit do kterého se chceš vejít ?

To nemám, ale co jsem tak zjistila, tak se na těchto věcech nemůže šetřit :/.

Neregistrovaná/ý - Nikola

21.03.2019

A máš nějaký cenový limmit do kterého se chceš vejít ?

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Rybí polévka

Rybí polévka

17 hlasů
1h a 50min 357 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová panenka s mandarinkou

6 hlasů
35min 634kJ 144 Kč

Velmi chutný recept ze svíčkové a mandarinek.

Špagety se zeleninovou směsí

4 hlasy
1h a 10min 377kJ 99 Kč

Jednoduchý recept na přípravu těstovin se zeleninou a žam...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více