Diskuse na téma Nejzamilovanější jídlo

Jaké jídlo si uvaříte, když si chcete udělat radost? Po čem se vám nejvíce sbíhají sliny? A bez jakého jídla byste se určitě nikdy neobešla? Podělte se s ostatními :)

Hildegarda 07.04.2024

My si teď doma hodně oblíbili jídla s přídavkem chilli a tak všeobecně produkty s ním (omáčky...). Manžel dostal od kolegů v prácí právě dárkový koš s chilli potravinami z Hot chip, tak ho to zaujalo a teď má tendenci dávat ostré všude, kam jen to jde.

Martin 23.11.2023

Všechno, kde je pořádná flákota masa.

Livka77 06.04.2023

Podle toho zda chci "prasit" nebo i zdravé jídlo. Ze sladkých je to určitě karamelový banánový dezer, to je ale kaloricka bomba, slané tatarák na ten se chystám o víkendu, kachnu se zelím, ze zdravých pouhý salát se sýrem a nebo pečenou pomazánku ze zeleniny.. Ale já vaření miluji od útlého věku, takže každé jídl které vařím dělám s láskou a chutí. 😁❤

Milena 11.02.2022

podle nalady,ale treba takova rajska omacka vzdy naladi,samozrejme s knedlikem!

Milena 11.02.2022

s olivovym olejem varte!Je to lepsi!

Karla 29.12.2021

Holky, měla bych taky dotaz... Olivový olej... Používáte? A na studenou nebo teplou kuchyni? A jaký kupujete?

Majka 22.12.2021

Holky, koukaly jste na https://www.johnnycoffee.cz/? Teď se můžete stát členy VIP klubu. Při objednávce nad 1111,-Kč máš celý další rok máš pak slevu 20% na objednávky :) Je to tak, že se zaregistruješ se na jejich e-shopu, za těch 1111, sdílíš příspěvek a staneš se fanouškem jejich socilálních sítí (Facebook a Instagram). Já jsem to před vánoci udělala a super, sleva bude. Což je super, manžel kávu miluje.

Ema Majka 26.02.2022

Jojo, tohle je super. Jsem ráda, že jsem to stihla :) Už jsem si u nich nakoupila a sleva fakt byla. Mám radost, tohle se hodí, protože my jsme fakt milovníci kávy a kávu kupujeme hodně často.

Ida Majka 31.05.2022

Ahoj, johnnycoffee.cz je výborná pražírna. Dělají fakt vynikající zrna. Tak lahodnou kávu jsem ještě nepila :) Jinak oni pořádají zážitkové baristické kurzy. Byli jsme s chlapem a mohu ho jen doporučit!

Laura 26.09.2021

Já miluju jak výborné jídlo, tak i výborné pití a nejvíc ze všeho výbornou kávu. Jakou kávu máte nejraději vy?

Jiřka Laura 27.09.2021

Já miluju kávu z kvalitních, čerstvě pražených zrn :) Ta je nejlepší. Jo a miluju espresso.

Alice Laura 25.10.2021

Ahojky :) Pokud miluješ kvalitní kávu, doporučuju koupit kávu od https://www.johnnycoffee.cz. Vynikající, ovocitá chuť, krásně podtrhne chuť kávy. Miluju ji. Fakt ji zkus :)

Ella Laura 26.10.2021

Ahoj, hele a je od nich káva čerstvá? Jako myslím, zda je čerstvě pražená?

Iris Laura 24.11.2021

Jojo, ta johnnycoffee.cz je zároveň i pražírna. Takže nemusíš mít strach, oni dodávají kávu opravdu čerstvou.

Peta Laura 30.01.2022

Holky a věděly jste, že když do konce měsíce u johnnycoffee.cz nakoupíte za 1111,-Kč, budete jejich fanoušky na FB nebo IG, stanete se členy jejich VIP klubu a po celý příští rok budete mít slevu 20% na objednávky :)

Tarina Laura 04.04.2022

Tak jsem se na johnnycoffee.cz koukala a krom teda super kávy mě tam zaujal ten zážitkový baristický kurz. Máte s ním zkušenosti? Byl jste někdo?

Kaira Laura 25.04.2022

Já jsem ten kurz dostala k narozeninám od našich. A byl super, moc ráda na to vzpomínám. Mám doma i certifikát o absolvování :) Bylo zážitek, fakt, moc jsem si to užila :)

Krista Laura 27.06.2022

Jaká je prosím náplň zážitkového kurzu od johnnycoffee.cz? A jaké jsou termíny konání?

Laura Laura 25.07.2022

Káva z čerstvý zrn je prostě nejlepší a navíc se jiná ani nedá pít. Jak nejsou čerstvá zrna, káva ztrácí kvalitu. Já si kávu právě proto objednávám od johnnycoffee.cz, protože oni jsou kavárna, ale i pražírna. U nich mám jistotu čerstvosti.

Lili Laura 30.08.2022

Troufám si říct, že jsme s chlapem taky požitkáři :) Dobré jídlo, pití a káva, to jsou naše priority. A pokud jde o kávu, tak tu jedině z čerstvě pražených zrn. To má právě to johnnycoffee.cz :)

LaMona 15.07.2021

Pizza, u nás vždycky italská kuchyně.

Diana 22.08.2017

No. Doma to jsou určitě těstoviny, nejlépe špagety a na cesty milujeme Adventure menu..fakt šikovné jídlo pod stan. Kdo nezná, mrkněte: www.adventuremenu.cz

Laugher 06.01.2017

Naše nejoblíbenější jídlo je Hovězí svíčková na smetaně

Lucka H 19.11.2014

Ahoj, mým asi nej...jídlem je svíčková na smetaně :-) dlouhou dobu jsem na ni chodila jen k mámě, nějak jsem si na její přípravu netroufla, až jednoho dne, jsem zcela náhodou narazila na tento recept (https://www.dommo.cz/Magazin/Recepty/Recept-na-Hovezi-pecene-na-smetane-svickova) posbírala jsem odvahu a pustila se do vaření. A výsledek?? Překvapivě vynikající :-) Do klasických kynutých knedlíků jsem se nepouštěla, upřednostnila jsem ty Karlovarské, ale i tak jsem sklidila pochvalu a uznání od bližích :-)

Petra 18.11.2014

Nejsou tam sice recepty ale hotova jidla, ale stoji zato se na ty fotky podivat :) http://www.fotokartal.cz/#2709 plnny utok na chutove bunky :-p

Barbucha26 25.10.2014

Ahoj neznáte nějkou restaureci v Brně kde by měli opravdu dobré jidlo z kančiho masa? Nebo celkově zvěřinu?

marybla 29.04.2014

Taky jsem zkoušela, díky za tip :). Je to moc dobré, i když trochu pracné... Nicméně pokud budu mít čas na víc než palačinky s oplatkem, ráda se inspiruju... *1*

marybla 27.04.2014

Zkoušela jsem, ale raději mám, když je oplatka úplně křupavá :-). Ale záleží na každém, kdo co má řád, že: :-P

Holky a znáte smoothie? Já jsem se do tohoto pití, jestli to tak můžu říct, uplně zamiloval :) Dávám si to dycky po běhání, je to už takový můj každodenní chleba :) Jo a mám ho rád se vším možnám, ale na sladko, na slano mi tolik nejede :-P

terezka.maxovicova kamenskydalibor 20.04.2014

Smoothie? Co to je? To je jídlo nebo pití? A z čeho se to dělá? *2*

kamenskydalibor terezka.maxovicova 25.04.2014

Je to vlastně nápoj, který si smícháš z toho, co máš ráda, prostě nahážeš přísady do mixéru a zapneš a je hotovo, ale tady si o tom přečti víc a máš to i s receptem :-P http://www.svet-zdravi.cz/clanky/co-si-dat-k-jidlu-po-behani

Jirka terezka.maxovicova 03.07.2014

Bezva diskuze.

pandapanda 14.04.2014

Palačinky nasladko s oplatkem dělám taky, akorát ho zarolovávám dovnitř, chutná mi trochu změklejší. Pak je posypu třeba kakaem nebo ozdobím ořechy.

marybla 14.04.2014

Já dělám palačinky nasladko s oplatkem, miluje to celá rodina. Do palačinek vytvořím tvarohovou náplň z tvarohu a smetany, přidám med, vyšlehám. Palačinku zabalím a posypu strouhanou Knoppers oplatkou. Mimochodem ty Knoppers jsou fajn i samotné... :-P

gabcapatis 09.04.2014

Já teď pekla Perníkovou buchtu s jablky bez vajec a doporučuju, sliny vám určitě úplně potečou :P Potřebujete k tomu toto: 300 g celozrnné špaldové mouky 150 g sirupu z agáve 3 polévkové lžíce kakaa 100 ml řepkového nebo olivového oleje 300 ml obilného mléka 1 nakrájený banán 3 strouhaná jablka ½ kypřícího prášku do perníku všecko smíchat a upéct a vznikne skvělá mňamka :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat