Diskuse na téma Nejzamilovanější jídlo

Jaké jídlo si uvaříte, když si chcete udělat radost? Po čem se vám nejvíce sbíhají sliny? A bez jakého jídla byste se určitě nikdy neobešla? Podělte se s ostatními :)

My si oblíbili italské Cantuccini, které jsme obkoukali v pořadu s Italem v kuchyni :) Přidávám i recept, fakt je to moc dobré: * 2 vejce * 250g cukru krupice * 125g loupaných mandlí * 125g neloupaných mandlí * 125g lískových oříšků * 250g hladké mouky * ½ prášku do pečiva * citronová kůra Vejce vyšleháme s cukrem a citronovou kůrou, přidáme mandle a ořechy, kypřící prášek a prosátou mouku. Ze směsi vypracujeme těsto, na plechu s pečícím papírem vytvoříme z těsta 2 stejné válečky, které potřeme rozšlehaným vejcem a pečeme v předehřáté troubě na 180 stupňů asi 25min. Ještě za tepla nakrájíme na stejně široké proužky a necháme vystydnout. (Kdybyste to nenakrájeli za tepla tak už to pak nemusíte nakrájet vůbec, hrozně to ztvrdne)!!! Italskou kuchyni milujeme :-)) PS: můžete na jedné fotce vidět pánské ruky, je tedy jasné, že to zvládne každý chlap !!! I ten můj to zvládl :-)))

pidulka 06.05.2011

Jídlo - nekonečné téma. Jako dítě jsem milovala knedlíky. Vždy jsme soutěžili, kdo jich sní nejvíc a s rajskou omáčkou. To bylo moje nejzamilovanější jídlo. Postupem času jsem začala své jídlíčka množit. Měla jsem ráda špagety, koprovou, a mnoho dalších, ale na co nedám dopustit, jsou zeleninové saláty. Hlavní přísadou do nich - ocet, to mám po mamince. Milujeme ho jak na studené mísy, tak do těch salátků. Někdy si připadám, že bez zeleniny bych už nemohla být.

Renča 06.05.2011

přítel miluje kuřecí maso na jakýkoliv způsob nejradši s broskvemi, sýrem,.. Já mám ráda saláty, ať už zeleninové nebo těstovinové

Lucinka 06.05.2011

Můj přítel se vždycky mohl utlouct po mym bramborovym salátu kterej vařim podle maminky a já se můžu utlouct po gnocci se sýrovou omáčkou a kuřecím masem mňam už se mi zbíhaj sliny... :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat