Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Redaktorka.Petra 19. 05. 2011

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

Neregistrovaná/ý - Diana

25. 6. 2019

Ahoj, když se tu rozebírají potřeby pro mazlíčky, tak dá se koupit něco jako cestovní miska ?

Neregistrovaná/ý - Diana

17. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 7. 2. 2019
Jestli můžu poradit, tak se podívej na www.happytails.cz mají tam hodně věcí co se týče tady této "první pomoci". Mám od nich doma hodně věcí abych byla připravená na každou situaci kdyby se Benymu něco stalo nebo mu bylo nějak zle a já se nemohla dostat hned k veterináři.

Mohla bych se zeptat jaké konkrétní kapky si psovi do uší dala ?

Neregistrovaná/ý - Erika

26. 3. 2019

My ty pásy z exo-eko máme a nedala bych na ně dopustit, už jsme měli bohužel menší karambol a díky bohu za ty pásy, protože se díky nim psovi nic nestalo, kdyby byl býval v přepravce, tak si myslím, že by se to bez zranění neobešlo.

Neregistrovaná/ý - Nikola

20. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Anna | 11. 2. 2019
Mohla bych se zeptat jak ty psí pásy vypadají ? Je to opravdu bezpečné ? Nemůže se mi na tom pes třeba uškrtit ?

Když se podíváš, jak jsou dělané, tak se něm uškrtit ani přiškrtit nemůže, protože to nejde vyloženě kolem krku, ale je to na způsob postroje www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

Neregistrovaná/ý - Anna

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 23. 1. 2019
Taky tady z toho eshopu objednávám a mám od nich jak ty pásy tak i vodítko a obojek z kolekce hi dream, ta se jim moc povedla

Mohla bych se zeptat jak ty psí pásy vypadají ? Je to opravdu bezpečné ? Nemůže se mi na tom pes třeba uškrtit ?

Neregistrovaná/ý - Lenka

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 21. 1. 2019
Máte prosím někdo zkušenosti se zarudnutím uší u psa? Jak to řešit? Musím hned letět za veterinářem?

Jestli můžu poradit, tak se podívej na www.happytails.cz mají tam hodně věcí co se týče tady této "první pomoci". Mám od nich doma hodně věcí abych byla připravená na každou situaci kdyby se Benymu něco stalo nebo mu bylo nějak zle a já se nemohla dostat hned k veterináři.

Neregistrovaná/ý - Milena

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 23. 1. 2019
Taky tady z toho eshopu objednávám a mám od nich jak ty pásy tak i vodítko a obojek z kolekce hi dream, ta se jim moc povedla

Mě se u nich líbí, že jako jeden z mála eshopů mají věrnostní akce pro zákazníky. Takže když dělám větší objednávku tak mě to vyjde cenově vždycky o něco líp.

Neregistrovaná/ý - Jana

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 23. 1. 2019
Takové červené zduřelé místečko v uchu, má to asi druhý týden, nezvětšuje se to, ale ani mu to nemizí.

Také jsem tohle řešila a pomohl nám na to přípravek na výplach uší pro zvířata https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi/1027-pripravek-pro-vyplach-usi-pro/

Neregistrovaná/ý - Nikola

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 21. 1. 2019
No rozhodně je to lepší, dívala jsem se i jinde, ale akorát tady na exo eko mají tady ty pásy za přijatelnou cenu, takže jsem ráda, že se mi povedlo i ušetřit

Neregistrovaná/ý - Lenka

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 22. 1. 2019
Jak dlouho to má pes? A jak to vypadá?

Takové červené zduřelé místečko v uchu, má to asi druhý týden, nezvětšuje se to, ale ani mu to nemizí.

Neregistrovaná/ý - Jana

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 21. 1. 2019
Máte prosím někdo zkušenosti se zarudnutím uší u psa? Jak to řešit? Musím hned letět za veterinářem?

Jak dlouho to má pes? A jak to vypadá?

Neregistrovaná/ý - Míša

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucka | 8. 1. 2019
Máme totiž malé auto a přepravka do kufru nedáme, takže jsme to museli praktikovat takhle, protože jezdíme na cvičák. Takže jsem ráda, že tady o tomto vím a určo to pořídíme.

No rozhodně je to lepší, dívala jsem se i jinde, ale akorát tady na exo eko mají tady ty pásy za přijatelnou cenu, takže jsem ráda, že se mi povedlo i ušetřit

Neregistrovaná/ý - Lenka

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Petra

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 12. 1. 2019
Z vlastní zkušenosti se zvířaty musím doporučit klasický kolagen ;) je to logické, žádná věda :)

Máš s nějakým konkrétním doplňkem zkušenost, který obsahuje větší množství kolagenu ?

Neregistrovaná/ý - Aneta

12. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Lucie | 11. 1. 2019
Dlouho jsem řešila problém, kterou kloubní výživu dávat našemu psovi, každá co jsem koupila, tak mi to nechtěl žrát ani v sádle nebo zabalené v salámu. Nakonec jsem narazila na kloubní výživu Canvit Chondro Maxi, po které mi ještě zavrtí ocáskem.... protože chutná po játrech.

Z vlastní zkušenosti se zvířaty musím doporučit klasický kolagen ;) je to logické, žádná věda :)

My máme doma pejska (krátkosrstou Čivavu) i kocourka. Dokonce i papouška. Měli jsme ještě Labradora, křečka a králíka ale ty nám vzal čas.

Neregistrovaná/ý - Lucie

11. 1. 2019

Dlouho jsem řešila problém, kterou kloubní výživu dávat našemu psovi, každá co jsem koupila, tak mi to nechtěl žrát ani v sádle nebo zabalené v salámu. Nakonec jsem narazila na kloubní výživu Canvit Chondro Maxi, po které mi ještě zavrtí ocáskem.... protože chutná po játrech.

Neregistrovaná/ý - Lucka

8. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 30. 12. 2018
No to je pěkně nebezpečné a taky by si mohla dostat pěknou pokutu že pes není nijak zajištěný :/ Vypadá to takhle www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

Máme totiž malé auto a přepravka do kufru nedáme, takže jsme to museli praktikovat takhle, protože jezdíme na cvičák. Takže jsem ráda, že tady o tomto vím a určo to pořídíme.

Neregistrovaná/ý - Míša

30. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Lucka | 21. 12. 2018
Dívala jsem se, že se prodávají i bezpečnostní pásy ... to je vážně někdo používá ? :O My psa normálně převážíme vzadu na sedačkách :/

No to je pěkně nebezpečné a taky by si mohla dostat pěknou pokutu že pes není nijak zajištěný :/ Vypadá to takhle www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

Neregistrovaná/ý - Vlasta

28. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Ester | 14. 12. 2018
Vlasto, náš pes měl také problémy s nadváhou, tak jsme mu začali dávat tyto granulky a váha se mu upravila https://www.bezednamiska.cz/vse-pro-psy/krmivo-pro-psy/granule-pro-psy/granule-brit-care-grain-free-senior-light-salmon-potato.html

Ester děkuji koukala jsem zrovna po Britkách, přijdou kvalitní a cenově dostupné.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Okurkový salát s limetkovým dresinkem

Okurkový salát s limetkovým dresinkem

0 hlasů
30min 500 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brokolice s rýžovými nudlemi

9 hlasů
25min 387kJ 40 Kč

Recept na lehký, dietní a levný oběd.

Vepřová panenka s brusinkami

9 hlasů
1h a 20min 689kJ 150 Kč

Lahodná minutka připravená z vepřové panenky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více