Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

Lenka 21.01.2019

Máte prosím někdo zkušenosti se zarudnutím uší u psa? Jak to řešit? Musím hned letět za veterinářem?

Jana Lenka 22.01.2019

Jak dlouho to má pes? A jak to vypadá?

Lenka Jana 23.01.2019

Takové červené zduřelé místečko v uchu, má to asi druhý týden, nezvětšuje se to, ale ani mu to nemizí.

Jana Lenka 24.01.2019

Také jsem tohle řešila a pomohl nám na to přípravek na výplach uší pro zvířata https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi/1027-pripravek-pro-vyplach-usi-pro/

Lenka Lenka 07.02.2019

Jestli můžu poradit, tak se podívej na www.happytails.cz mají tam hodně věcí co se týče tady této "první pomoci". Mám od nich doma hodně věcí abych byla připravená na každou situaci kdyby se Benymu něco stalo nebo mu bylo nějak zle a já se nemohla dostat hned k veterináři.

Diana Lenka 17.04.2019

Mohla bych se zeptat jaké konkrétní kapky si psovi do uší dala ?

Majka Lenka 03.06.2022

A nejaké vitamíny jsi na tyto obtíže pejskovi nekupovala?

michaela98 11.01.2019

My máme doma pejska (krátkosrstou Čivavu) i kocourka. Dokonce i papouška. :-D Měli jsme ještě Labradora, křečka a králíka ale ty nám vzal čas.

Evka michaela98 03.02.2022

Ahoj a jak se o ta zvířátka staráte? Co jim dáváte za dopl%nky stravy?

Rachel michaela98 04.04.2022

Tyyy jo, to je teda výbava :D Hele a co pachy? Není tolik zvířátek u vás cítit? My máme dvě a je to cítit teda docela dost.

Vanda michaela98 04.09.2023

Hele a zkoušela kvalitní likvidátory pachu? Na alpiku je mají a musím říct, že jsou super. Opravdu účinné. Pach opravdu zlikvidují :)

Lucie 11.01.2019

Dlouho jsem řešila problém, kterou kloubní výživu dávat našemu psovi, každá co jsem koupila, tak mi to nechtěl žrát ani v sádle nebo zabalené v salámu. Nakonec jsem narazila na kloubní výživu Canvit Chondro Maxi, po které mi ještě zavrtí ocáskem.... protože chutná po játrech.

Aneta Lucie 12.01.2019

Z vlastní zkušenosti se zvířaty musím doporučit klasický kolagen ;) je to logické, žádná věda :)

Petra Aneta 20.01.2019

Máš s nějakým konkrétním doplňkem zkušenost, který obsahuje větší množství kolagenu ?

Miška Lucie 02.01.2022

Ahoj, my kupujeme Simparica trio. Jako víš co, když už psovi dávám tabletku, ta ať vyřeší co nejvíce možného :)

Vlasta 10.12.2018

*16*já miluji pejsky, máme jednoho, ale už staršího. A trošku nám přibral, jelikož už nemá tolik pohybu. Jsou i nějaké odlehčené granule, pro obézní pejsky?

Ester Vlasta 14.12.2018

Vlasto, náš pes měl také problémy s nadváhou, tak jsme mu začali dávat tyto granulky a váha se mu upravila https://www.bezednamiska.cz/vse-pro-psy/krmivo-pro-psy/granule-pro-psy/granule-brit-care-grain-free-senior-light-salmon-potato.html

Vlasta Ester 28.12.2018

Ester děkuji koukala jsem zrovna po Britkách, přijdou kvalitní a cenově dostupné.

Míša 09.12.2018

Tak to já nakupuju hlavně na exo-eko, mají od všeho něco, ale hlavně se mi od nich povedlo koupit suprové obojky a vodírka pro ty naše dvě potvůrky

Lucka Míša 21.12.2018

Dívala jsem se, že se prodávají i bezpečnostní pásy ... to je vážně někdo používá ? :O My psa normálně převážíme vzadu na sedačkách :/

Míša Lucka 30.12.2018

No to je pěkně nebezpečné a taky by si mohla dostat pěknou pokutu že pes není nijak zajištěný :/ Vypadá to takhle www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

Lucka Míša 08.01.2019

Máme totiž malé auto a přepravka do kufru nedáme, takže jsme to museli praktikovat takhle, protože jezdíme na cvičák. Takže jsem ráda, že tady o tomto vím a určo to pořídíme.

Míša Lucka 21.01.2019

No rozhodně je to lepší, dívala jsem se i jinde, ale akorát tady na exo eko mají tady ty pásy za přijatelnou cenu, takže jsem ráda, že se mi povedlo i ušetřit

Nikola Míša 23.01.2019

Taky tady z toho eshopu objednávám a mám od nich jak ty pásy tak i vodítko a obojek z kolekce hi dream, ta se jim moc povedla

Milena Nikola 25.01.2019

Mě se u nich líbí, že jako jeden z mála eshopů mají věrnostní akce pro zákazníky. Takže když dělám větší objednávku tak mě to vyjde cenově vždycky o něco líp.

Anna Nikola 11.02.2019

Mohla bych se zeptat jak ty psí pásy vypadají ? Je to opravdu bezpečné ? Nemůže se mi na tom pes třeba uškrtit ?

Nikola Anna 20.02.2019

Když se podíváš, jak jsou dělané, tak se něm uškrtit ani přiškrtit nemůže, protože to nejde vyloženě kolem krku, ale je to na způsob postroje www.exo-eko.cz/greendog-bezpecnostni-autopas-modry-p100768/

marybla 15.11.2018

Mám už staršího pejska a trošku mi začal pokulhávat, tak by ti chtělo asi něco na klouby a možná i něco od bolesti?

Síma 17.08.2018

Jé a kde v Brně jsou ? To jsem vůbec nevěděla, že tu máme přímo jejich prodejnu :O

Mirka Síma 25.08.2018

Jsou v Brně na Úvoze, mají tam prodejnu a tam najdeš všechno co mají na netu :)

Jana Mirka 21.11.2018

Vyzkoušej roboran chondro 6 já ho dávám svému psovi, když měl podobné problémy. Koupila jsem ho na stránkách happytails. Pes ho nemá problém ho sežrat.

Karla Jana 26.11.2018

Také nakupuji na happytails hodně v jejich bylinné lékárně :-)

Renata 24.07.2018

Máte zkušenost s kloubní výživou Alavis?

Mirka 08.07.2018

Kamennou prodejnu mají v Brně na Úvoze jestli ti to něco říká a bydlíš někde poblíž www.4dox.cz/obchod/

Alča Mirka 22.07.2018

Tak to je super, do Brna jezdím poměrně často, tak se tam zajedu podívat jak budu mít cestu. Ukazovala jsem ji příteli a tomu se líbila moc, takže bych ji brala i pro něj :)

Alča 02.07.2018

A mají i kamennou prodejnu, kde bych si vestu mohla osahat a vyzkoušet ?

Mirka 01.07.2018

Mám tady tu v růžové www.4dox.cz/objednavka/damska-letni-vesta a je super, má velké množství kapes, takže máš kam nacpat pamlsky a mají na sobě i karabinky, kam můžeš připnout hračku

Alča 01.07.2018

S dovolením bych se vecpala do diskuze .. dívala jsem se na jejich stránky a hrozně mě zaujaly ty výcvikové vesty, nemáte s nima náhodou zkušenost ? zajímalo by mě to jestli jsou opravdu přínosem

Alena 28.06.2018

taky máme vybavení od 4dox a jsme s jejich zbožím maximálně spokojení.

NinaC 15.06.2018

Ahoj, když se tu rozebírají pejsci, tak mohla bych se zeptat ohledně vybavení, kde je nejlepší ho pořídit ? Jde mi zejména o obojek a pokud možné, tak bych ho chtěla sehnat i se jménem :)

Linda NinaC 20.06.2018

Pokud chceš něco kvalitního, aby to vydrželo a sedělo to jak má, tak je lepší tyhle věci nechat dělat na míru. Nevím, co máš za psa, ale na veškerá plemena ti udělají krásné postroje nebo obojky na www.4dox.cz. S jejich obojky mám velice dobrou zkušenost, máme je od nich ušité pro oba naše boxery a super. Máme na nich jak jména psů, tak i kontakt na nás, kdyby se nám zaběhli.

Silva 21.05.2018

Taky kupujeme krmivo Husse a po dlouhé době jsme kápli na granule, které tomu našemu rozežranci chutnají.

Radka 17.05.2018

Však se Veru podívej, u každého toho krmiva to mají rozepsané kolik čeho obsahují www.czech.husse.com/?confirmlocation=1

Emily 11.05.2018

Se složením jsou na tom rozhodně lépe, protože obsahují větší poměr masa, mají dobrý výběr příchutí a hlavně cenově jsou taky někde jinde.

Veronika ? 01.05.2018

A jak jsou na tom se složením třeba oproti eukanubě ?

Emily 08.04.2018

Za mě je to jednoznačně značka Husse, akorát škoda, že u nás není rozšířená třeba jako značka proplan, přitom husse je na tom mnohem líp co se týče složení, má mnohem větší obsah masa a vklákniny, prostě jsou na tom úplně jinak.

Naďa Emily 17.04.2018

Dá se někde dohledat to složení, abych se na něj podívala, protože vím, že některé značky jsou docela dost šizené, takže bych ráda koupila načemu psovi něco lepšího, když je to možné.

Emily Naďa 01.05.2018

Určitě o tom najdeš víc na jejich stránkách https://czech.husse.com/

Gábina 23.03.2018

Mohla bych se tu poptat, když se tu řeší to zvířectvo ? Čím krmíte větší plemena psů ? :) S můžem si chceme pořídit pittbula, ale moc se neorientujeme co se týče krmiva a chceme dávat opravdu kvalitní stravu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:19
21 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat