Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Redaktorka.Petra 19. 05. 2011

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

Neregistrovaná/ý - Lucka

21. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Míša | 9. 12. 2018
Tak to já nakupuju hlavně na exo-eko, mají od všeho něco, ale hlavně se mi od nich povedlo koupit suprové obojky a vodírka pro ty naše dvě potvůrky

Dívala jsem se, že se prodávají i bezpečnostní pásy ... to je vážně někdo používá ? :O My psa normálně převážíme vzadu na sedačkách :/

Neregistrovaná/ý - Ester

14. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Vlasta | 10. 12. 2018
já miluji pejsky, máme jednoho, ale už staršího. A trošku nám přibral, jelikož už nemá tolik pohybu. Jsou i nějaké odlehčené granule, pro obézní pejsky?

Vlasto, náš pes měl také problémy s nadváhou, tak jsme mu začali dávat tyto granulky a váha se mu upravila https://www.bezednamiska.cz/vse-pro-psy/krmivo-pro-psy/granule-pro-psy/granule-brit-care-grain-free-senior-light-salmon-potato.html

Neregistrovaná/ý - Vlasta

10. 12. 2018

já miluji pejsky, máme jednoho, ale už staršího. A trošku nám přibral, jelikož už nemá tolik pohybu. Jsou i nějaké odlehčené granule, pro obézní pejsky?

Neregistrovaná/ý - Míša

9. 12. 2018

Tak to já nakupuju hlavně na exo-eko, mají od všeho něco, ale hlavně se mi od nich povedlo koupit suprové obojky a vodírka pro ty naše dvě potvůrky

Neregistrovaná/ý - Karla

26. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 11. 2018
Vyzkoušej roboran chondro 6 já ho dávám svému psovi, když měl podobné problémy. Koupila jsem ho na stránkách happytails. Pes ho nemá problém ho sežrat.

Také nakupuji na happytails hodně v jejich bylinné lékárně

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 25. 8. 2018
Jsou v Brně na Úvoze, mají tam prodejnu a tam najdeš všechno co mají na netu :)

Vyzkoušej roboran chondro 6 já ho dávám svému psovi, když měl podobné problémy. Koupila jsem ho na stránkách happytails. Pes ho nemá problém ho sežrat.

marybla

15. 11. 2018

Mám už staršího pejska a trošku mi začal pokulhávat, tak by ti chtělo asi něco na klouby a možná i něco od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Mirka

25. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Síma | 17. 8. 2018
Jé a kde v Brně jsou ? To jsem vůbec nevěděla, že tu máme přímo jejich prodejnu :O

Jsou v Brně na Úvoze, mají tam prodejnu a tam najdeš všechno co mají na netu :)

Neregistrovaná/ý - Síma

17. 8. 2018

Jé a kde v Brně jsou ? To jsem vůbec nevěděla, že tu máme přímo jejich prodejnu :O

Neregistrovaná/ý - Renata

24. 7. 2018

Máte zkušenost s kloubní výživou Alavis?

Neregistrovaná/ý - Alča

22. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 8. 7. 2018
Kamennou prodejnu mají v Brně na Úvoze jestli ti to něco říká a bydlíš někde poblíž www.4dox.cz/obchod/

Tak to je super, do Brna jezdím poměrně často, tak se tam zajedu podívat jak budu mít cestu. Ukazovala jsem ji příteli a tomu se líbila moc, takže bych ji brala i pro něj :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

8. 7. 2018

Kamennou prodejnu mají v Brně na Úvoze jestli ti to něco říká a bydlíš někde poblíž www.4dox.cz/obchod/

Neregistrovaná/ý - Alča

2. 7. 2018

A mají i kamennou prodejnu, kde bych si vestu mohla osahat a vyzkoušet ?

Neregistrovaná/ý - Mirka

1. 7. 2018

Mám tady tu v růžové www.4dox.cz/objednavka/damska-letni-vesta a je super, má velké množství kapes, takže máš kam nacpat pamlsky a mají na sobě i karabinky, kam můžeš připnout hračku

Neregistrovaná/ý - Alča

1. 7. 2018

S dovolením bych se vecpala do diskuze .. dívala jsem se na jejich stránky a hrozně mě zaujaly ty výcvikové vesty, nemáte s nima náhodou zkušenost ? zajímalo by mě to jestli jsou opravdu přínosem

Neregistrovaná/ý - Alena

28. 6. 2018

taky máme vybavení od 4dox a jsme s jejich zbožím maximálně spokojení.

Neregistrovaná/ý - Linda

20. 6. 2018

NinaC | 15. 6. 2018
Ahoj, když se tu rozebírají pejsci, tak mohla bych se zeptat ohledně vybavení, kde je nejlepší ho pořídit ? Jde mi zejména o obojek a pokud možné, tak bych ho chtěla sehnat i se jménem :)

Pokud chceš něco kvalitního, aby to vydrželo a sedělo to jak má, tak je lepší tyhle věci nechat dělat na míru. Nevím, co máš za psa, ale na veškerá plemena ti udělají krásné postroje nebo obojky na www.4dox.cz. S jejich obojky mám velice dobrou zkušenost, máme je od nich ušité pro oba naše boxery a super. Máme na nich jak jména psů, tak i kontakt na nás, kdyby se nám zaběhli.

NinaC

15. 6. 2018

Ahoj, když se tu rozebírají pejsci, tak mohla bych se zeptat ohledně vybavení, kde je nejlepší ho pořídit ? Jde mi zejména o obojek a pokud možné, tak bych ho chtěla sehnat i se jménem :)

Neregistrovaná/ý - Silva

21. 5. 2018

Taky kupujeme krmivo Husse a po dlouhé době jsme kápli na granule, které tomu našemu rozežranci chutnají.

Neregistrovaná/ý - Radka

17. 5. 2018

Však se Veru podívej, u každého toho krmiva to mají rozepsané kolik čeho obsahují www.czech.husse.com/?confirmlocation=1

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Těstoviny s tuňákem a rajčaty

Těstoviny s tuňákem a rajčaty

4 hlasy
40min 995 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelený salát

12 hlasů
30min 281kJ 66 Kč

Recept na zdravý salát.

Guláš se zeleninou

0 hlasů
1h a 15min 233kJ 140 Kč

Sytý guláš s mletým masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více