Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Redaktorka.Petra 19. 05. 2011

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

Neregistrovaná/ý - Lucka

21.12.2018

Neregistrovaná/ý - Míša | 09.12.2018
Tak to já nakupuju hlavně na exo-eko, mají od všeho něco, ale hlavně se mi od nich povedlo koupit suprové obojky a vodírka pro ty naše dvě potvůrky

Dívala jsem se, že se prodávají i bezpečnostní pásy ... to je vážně někdo používá ? :O My psa normálně převážíme vzadu na sedačkách :/

Neregistrovaná/ý - Ester

14.12.2018

Neregistrovaná/ý - Vlasta | 10.12.2018
já miluji pejsky, máme jednoho, ale už staršího. A trošku nám přibral, jelikož už nemá tolik pohybu. Jsou i nějaké odlehčené granule, pro obézní pejsky?

Vlasto, náš pes měl také problémy s nadváhou, tak jsme mu začali dávat tyto granulky a váha se mu upravila https://www.bezednamiska.cz/vse-pro-psy/krmivo-pro-psy/granule-pro-psy/granule-brit-care-grain-free-senior-light-salmon-potato.html

Neregistrovaná/ý - Vlasta

10.12.2018

já miluji pejsky, máme jednoho, ale už staršího. A trošku nám přibral, jelikož už nemá tolik pohybu. Jsou i nějaké odlehčené granule, pro obézní pejsky?

Neregistrovaná/ý - Míša

09.12.2018

Tak to já nakupuju hlavně na exo-eko, mají od všeho něco, ale hlavně se mi od nich povedlo koupit suprové obojky a vodírka pro ty naše dvě potvůrky

Neregistrovaná/ý - Karla

26.11.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 21.11.2018
Vyzkoušej roboran chondro 6 já ho dávám svému psovi, když měl podobné problémy. Koupila jsem ho na stránkách happytails. Pes ho nemá problém ho sežrat.

Také nakupuji na happytails hodně v jejich bylinné lékárně

Neregistrovaná/ý - Jana

21.11.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 25.08.2018
Jsou v Brně na Úvoze, mají tam prodejnu a tam najdeš všechno co mají na netu :)

Vyzkoušej roboran chondro 6 já ho dávám svému psovi, když měl podobné problémy. Koupila jsem ho na stránkách happytails. Pes ho nemá problém ho sežrat.

marybla

15.11.2018

Mám už staršího pejska a trošku mi začal pokulhávat, tak by ti chtělo asi něco na klouby a možná i něco od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Mirka

25.08.2018

Neregistrovaná/ý - Síma | 17.08.2018
Jé a kde v Brně jsou ? To jsem vůbec nevěděla, že tu máme přímo jejich prodejnu :O

Jsou v Brně na Úvoze, mají tam prodejnu a tam najdeš všechno co mají na netu :)

Neregistrovaná/ý - Síma

17.08.2018

Jé a kde v Brně jsou ? To jsem vůbec nevěděla, že tu máme přímo jejich prodejnu :O

Neregistrovaná/ý - Renata

24.07.2018

Máte zkušenost s kloubní výživou Alavis?

Neregistrovaná/ý - Alča

22.07.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 08.07.2018
Kamennou prodejnu mají v Brně na Úvoze jestli ti to něco říká a bydlíš někde poblíž www.4dox.cz/obchod/

Tak to je super, do Brna jezdím poměrně často, tak se tam zajedu podívat jak budu mít cestu. Ukazovala jsem ji příteli a tomu se líbila moc, takže bych ji brala i pro něj :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

08.07.2018

Kamennou prodejnu mají v Brně na Úvoze jestli ti to něco říká a bydlíš někde poblíž www.4dox.cz/obchod/

Neregistrovaná/ý - Alča

02.07.2018

A mají i kamennou prodejnu, kde bych si vestu mohla osahat a vyzkoušet ?

Neregistrovaná/ý - Mirka

01.07.2018

Mám tady tu v růžové www.4dox.cz/objednavka/damska-letni-vesta a je super, má velké množství kapes, takže máš kam nacpat pamlsky a mají na sobě i karabinky, kam můžeš připnout hračku

Neregistrovaná/ý - Alča

01.07.2018

S dovolením bych se vecpala do diskuze .. dívala jsem se na jejich stránky a hrozně mě zaujaly ty výcvikové vesty, nemáte s nima náhodou zkušenost ? zajímalo by mě to jestli jsou opravdu přínosem

Neregistrovaná/ý - Alena

28.06.2018

taky máme vybavení od 4dox a jsme s jejich zbožím maximálně spokojení.

Neregistrovaná/ý - Linda

20.06.2018

NinaC | 15.06.2018
Ahoj, když se tu rozebírají pejsci, tak mohla bych se zeptat ohledně vybavení, kde je nejlepší ho pořídit ? Jde mi zejména o obojek a pokud možné, tak bych ho chtěla sehnat i se jménem :)

Pokud chceš něco kvalitního, aby to vydrželo a sedělo to jak má, tak je lepší tyhle věci nechat dělat na míru. Nevím, co máš za psa, ale na veškerá plemena ti udělají krásné postroje nebo obojky na www.4dox.cz. S jejich obojky mám velice dobrou zkušenost, máme je od nich ušité pro oba naše boxery a super. Máme na nich jak jména psů, tak i kontakt na nás, kdyby se nám zaběhli.

NinaC

15.06.2018

Ahoj, když se tu rozebírají pejsci, tak mohla bych se zeptat ohledně vybavení, kde je nejlepší ho pořídit ? Jde mi zejména o obojek a pokud možné, tak bych ho chtěla sehnat i se jménem :)

Neregistrovaná/ý - Silva

21.05.2018

Taky kupujeme krmivo Husse a po dlouhé době jsme kápli na granule, které tomu našemu rozežranci chutnají.

Neregistrovaná/ý - Radka

17.05.2018

Však se Veru podívej, u každého toho krmiva to mají rozepsané kolik čeho obsahují www.czech.husse.com/?confirmlocation=1

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí stehna se smetanou

Kuřecí stehna se smetanou

7 hlasů
1h a 5min 705 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s mrkví a mozzarellou

16 hlasů
45min 368kJ 85 Kč

Tato pestrá polévka bude chutnat především dětem.

Grilované vepřové kotlety

16 hlasů
30min 702kJ 130 Kč

Grilované kotlety s pečenou paprikou a sýrem feta.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více