Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vitamíny v těhotensví

sara23 09. 09. 2019

Jaké mi doporučíte brát vitamíny v těhotenství? Na trhu je jich tolik, ale chtěla bych koupit spíše na doporučení. Děkuji.

Ahoj, já jsem brala celé těhotenství Femibion a vše bylo v pořádku :) Mám krásně zdravé miminko :) Beru ho i teď - ještě kojím.

Neregistrovaná/ý - Eliška

30.03.2020

Na rozkojeni jste nekdo bral homeopatika? Mela bych par otazek a u nas v lekarne homeopatika nevedou :/

Neregistrovaná/ý - Petra

30.03.2020

Ano ja jsem brala, co by te zajimalo? chodila jsem si pro rady do nasi prirodni lekarny zeleny-andel, take jsem v tom hodne tapala.

Neregistrovaná/ý - Eliška

30.03.2020

A zabiraji? Planuji si je vzit uz do porodnice, tak snad to tam sestram nebude vadit, chci kojit a udelam pro to cokoliv )))

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Ovocný kuskusový salát

Ovocný kuskusový salát

11 hlasů
40min 784 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hruškové placičky

12 hlasů
40min 849kJ 60 Kč

Recept na jemné placičky s hruškami a tvarohem.

Houby s ořechy

9 hlasů
30min 403kJ 80 Kč

Houby a ořechy jsou dobrá kombinace.

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více