Diskuse na téma Neklid a nespavost

Zdravím, máte zkušenost s lékem Persen? Známá mi ho doporučila na neklid a nespavost.

Kajolla 08.02.2024

zdravím poslední dny mám hrozné problémy usnou , a když už zaberu,t ak se budím uprostřed noci ... už jsem omezila kávu i zkusila medunkové čaje, ale efekt moc nevidim...do prášků se mi moc nechce, poradíte něco?

Maratonka Kajolla 12.02.2024

ahoj já jsem už dlouho spokojená s melatininem allegra rapid, dám si ho než jdu lehnout a pak po něm spím jak miminko a ráno jsem fresh

Klára 25.01.2023

Taky preferuji možnost vyřešit problém bez užívání léků. Tip na tento přístroj vítám.

Alice 21.01.2023

Na jejich stránce jsem se dozvěděla, že si na něm můžete naladit nejrůznější programy – odpočinek, cestování nebo třeba volbu na usínání. Vážně uvažuji o jeho koupi.

Lída 18.01.2023

Podívejte se na jejich stránky www.galaxy.cz. Tam se o přístroji dozvíte vše potřebné..

Alice 10.01.2023

To zní velmi zajímavě, kde se o něm dozvím víc informací?

Lída 04.01.2023

Nerada bych při problémech se spánkem užívala chemické léky. Kamarádka mě poradila psychowalkmen od Galaxy.

Nikola 05.12.2022

není to moc velké riziko? já bych měla strach, že si na tom vytvořím závislost, když mi po tom doplňku půjde dobře spát a bez něj nikoliv ...

Andrea Nikola 16.12.2022

Taky bych nešla do něčeho tak návykového jako jsou léky, takže momentálně zkouším tady ten přístroj, který by mi měl pomoct jak s problémem co se spánku týče, tak i s relaxací https://www.galaxy.cz/avs-pristroje-hlavni-nabidka/avs-pristroj-spa-psychowalkman/

Lola 30.11.2022

Holky, chtěla bych ten sleepgreen zkusit. Když ho objednám z toho topvet, za jak dlouho ho budu mít doma? A po jaké době jste pocítily změnu, pomoc?

Kajola 27.11.2022

Já jsem si oblíbila shop sportcode.cz. Tam mají skvělé doplňky stravy a na ten spánek se mi osvědčil sleepmag. Ten mohu jedině doporučit.

Nikola 30.07.2022

S tím zkušenost nemám, ale spánek se mi dal dohromady po sleepgreenu, na který jsem dostala doporučení, tak jestli máš pořád problémy se spánkem, tak koukni na topvet.cz

Ella Nikola 29.08.2022

Musím teda říct, že ten https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen je prostě top kvalita. Já jsem na podporu spánku toho zkusila fakt hodně, ale nic moc mi nezabralo... Bohužel :( Ale tento produkt ano, jsem s ním spokiojená moc :)

Anka Nikola 02.10.2022

Ahoj, já se spánkem bojuju docela dost a už docela dlouho... ten doplněk od topvet zkusím. Za jak dlouho jsi viděla změnu?

Ilona Nikola 02.11.2022

Tak ono se to užívá tak, že se bere dlouhodobě nebo před spánekm. Já jsem ten sleepgreen brala napřed dlouhodobě, pár dní, zabral, takže teď si ho vezmu, když cítím, že jsem třeba až moc unavená a nemusela bych zabrat.

Ditka25 23.10.2019

Děkuji, vypadá dobře, hned jsem si ho objednala, abych ho měla rychle doma :)

Soňulka 22.10.2019

Ano, tady najdete všechny informace, co potřebujete www.persen.cz.

sara23 22.10.2019

Persen jsem neznala, doporučíte mi stránku, kde bych si o něm mohla přečíst víc informací?

Soňulka 14.10.2019

Ahoj, ano, bere ho moje sestra na stavy strachu a na neklid. Moc si ho chválí. Doporučila jí ho paní v lékárně, že lidem hodně pomáhá a vrací se pro něj.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat