Diskuse na téma Špatné tvrdnutí penisu

17. 10. 2019 | Prostě sex

Chtěla bych se zeptat jestli se prosím některá z vás nesetkala s problémem, že se chlapovi normálně postaví, ale není pořádně tvrdý ? Dá se s tím něco dělat ? Nebo udělala by s tím něco vakuová pumpa ?

Jaruškaa1 06.04.2023

Nám se osvědčil tenhle gel https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-intim-gel fakt to perfektně podpoří erekci a i pro mě je to mooc příjemný a vzrušivý ;-)

Paťa Jaruškaa1 07.04.2023

No to vypadá dobře podle toho co tam píšou, líbí se mi, že to je i pro ženu, tak to zkusíme :)

Vendula 29.08.2022

Ano přesně, někdy je potřeba trochu pomoct. Ale nevím jak by se na to manžel tvářil.. Chtělo by to nějakou nenápadnou vakuovku. :-D

Terez Vendula 30.08.2022

Měla jsem stejný problém, že jsem se bála, ale nakonec byl z toho nadšenej a vakuovku jsem koupila na e-kondomy, tam je to za přijatelný ceny když by tě s tím poslal někam.. :DD

Marianna 17.03.2022

Koupila jsem příteli tady tu vakuovku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vakuove-pumpy/pipedream-pump-worx-euro-pump-vakuova-pumpa a fakt je to pecka, protože ač nemá problém s erekcí, tak je potřeba tomu někdy pomoct.

Sára Marianna 26.03.2022

Super, konečně někdo, kdo sem dal konkrétní kousek, se kterým máte zkoušenost.

Kiska 03.03.2022

Koukněte se na https://e-kondomy.cz/ určitě tam najdete pomůcky, který pomůžou ;)

Sára Kiska 09.03.2022

Mohla by si být konkrétnější ?

Janeček 11.03.2021

Stačí vakuová pumpa spolu s erekčním kroužkem u kořene penisu. A je to bezpečné, jen hlídat dobu použití - zaškrcení odtoku krve - max 30 minut!

Kristýna Janeček 02.05.2021

Dá se to řešit i doplňky, co jsou určené na erekci, protože po nich je penis pořádně tvrdý, tak bych na místě zakladatelky diskuze zkusila aby chlap vyzkoušel obojí a uvidíte, co bude lepší

Majki636 Janeček 04.03.2022

Chlap má taky problémy s erekcí takže si pořídil vakuovou pumpu a ta mu pokaždé spolehlivě pomůže

Janeček 11.03.2021

Stačí vakuová pumpa a erekční kroužek u kořene penisu.

Samanta 22.01.2021

Pokud chce člověk brát tady tyhle doplňky na podporu erekce, ať už jsou na předpis nebo volně prodejné, tak musí být zdravotně v pořádku, to je snad logické. Pak může dojít tady k těm návalům apod, ale k tomu může dojít u všech přípravků, protože zvyšují tlak, že jo.

Gabriela Samanta 01.02.2021

Jestli se v tom víc orientuješ, tak nedokázala by si nám poradit, který přípravek je nejbezpečnější a nejvhodnějí ?

Samanta Samanta 04.03.2021

Můžu doporučit jedině, to co užívá manžel a to jsou doplňky ze supererekce.

Dianadia 28.11.2020

Taky chceme s přítelem přejít na něco co hlavně nebude mít vedlejší účinky..

Kristýna Dianadia 03.12.2020

Vedlejší účinky ? S čím máte tak špatnou zkušenost ?

Dianadia Dianadia 14.12.2020

Mám strach hlavně z dlouhodobého hlediska, přítelův kamarád měl návaly horka, bylo mu zle, proto nechceme klasické prášky ale radši nějaký přírodní doplněk.

Kristýna Dianadia 16.12.2020

Zkoušel to řešit s doktorem ? Třeba může být chyba někde jinde, ne v tom doplňku.

Bety-tyna Dianadia 20.12.2020

Ať si zkusí koupit Amarex, má přírodní složení, takže žádné vedlejší účinky.

Jula 28.11.2020

My jsme zkoušeli ruzné věci, ale přítel se teď dal na zdravější životní styl a už nechce brát prášky, tak zjišťuju jestli nemáte někdo dobrou zkušenost s něčím přírodním na podporu erekce?

Cindy 23.08.2020

Ahoj a používá váš partner spíše vitamíny a nebo třeba nějaký gel? Chci také pro svého milého něco na ten jeho nástroj koupit

Adélka Cindy 25.08.2020

Můj partner používá gel.Velice příjemná věc.

Cindy Adélka 27.08.2020

A kde ho kupujete?

Adélka Cindy 30.08.2020

Plno takových věcí mají na e-kondomy

Klaudie Adélka 26.09.2020

zkus nějaký gel, nebo sprej na penis pro lepší erekci a uvidíš, že mu bude stát jako svíčka

Leona 17.08.2020

zkuste se podívat na e-kondomy do sekce afrodiziaka...tam mají různé přípravky na zlepšení erekce, partnerovi to pomohlo a mě vlastně taky ;-)

Tyna31 02.01.2020

Hele jak dlouho by to po těch prášcích mělo vydržet ta erekce ?

Leona Tyna31 08.04.2020

Nevím jak dlouho vydrží, ale co je na tom perfektní, že je chlap schopný mít sex víckrát po sobě, což u nás předtím nepřipadalo v úvahu.

Barbora Leona 13.04.2020

A tady ten stav vydrží jak dlouho ? Uvádí to tam taky ?

Leona Barbora 22.04.2020

U každého toho prášku je to jinak, takže je potřeba se podívat co zrovna vám by se líbilo a co by partner potřeboval, ale všechno je tam podrobně popsané, tak se koukni na supererekce.com

Barbora Leona 27.04.2020

A je to osvědčený eshop ? Zatím se mi podle popisu líbí ten runner tak uvidím jestli to schválí přítel, to bude to hlavní.

Mariana 11.12.2019

To víš že se s tím dá něco dělat. Zkoušel to už třeba konzultovat s doktorem ? Nebo nezkoušeli jste něco na erekci ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat