Diskuse na téma Dárek pro manžela

05. 11. 2019 | Prosím o radu

Zdravím, porádíte jaký vybrat originální dárek pro manžela? Mám pocit, že má všechno.

Lenkab 21.01.2024

Pokud má rád rum nebo whisky, tak mu pořiďte sklenice + dobrou lahev. https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182

AndreaVon Lenkab 24.01.2024

To vypadá krásně, sháním pro kamaráda ke 30. Původně jsem chtěla poukaz do jeho oblíbenýho baru, ale přestěhoval se a nevím, kdy se tam dostane, tak tedy okopíruju váš dárek :)

helenka 15.12.2022

podívejte se na Dárkoviny...jsem si jistá, že tam najdete pro manžela originální dárek

Tatiana helenka 16.12.2022

Tento eshop take moc dobre znam, casto tam nakupuji, maji velky vyber a vzdy se mi podari najit darek, ktery potesi me mile :))

Sarra 27.05.2022

Tak vemte někam na víkend. :-)

anonym 01.04.2022

co je za znameni zverokruhu?

miška4 01.03.2022

Já koupila krásný hodinky Garmin tady https://www.helvetia-hodinky.cz/ zkus mrknout, jsou opravdu luxusní, manžel z nich je nadšenej :-)

Saša miška4 01.04.2022

Díky za super tip :)

miška4 miška4 01.04.2022

Není zač, hlavně jestlis vybrala :-)

Petra 27.02.2022

Na jejich stránky jsem se dívala, moc se mě taková skleněná deska s fotografií líbí.

Stela 25.02.2022

Je od www.onglazz.cz

Janka 22.02.2022

Od koho ta deska prosím je?

Stela 17.02.2022

Přítel měl kulaté narozeniny, zvolila jsem originální skleněnu desku s naší společnou fotografií.

Denisa 31.03.2021

Já manželovi koupila ke kulatinám stylový hodinky od BeWooden s dřevěným ciferníkem :-))

Laura 17.01.2021

Chci manželovi koupit k narozeninám nějaké fakt stylové oblečení. Potřebuje obměnit šatník, tak budu ráda za tipy, kde online nakupujete oblečení pro muže?

Mnada Laura 21.01.2021

Koukni na Brandit-store, mají fakt hezké věci, které v jiných obchodech nemají.

Laura Laura 21.01.2021

Díky moc, mají fakt super kousky

Mnada Laura 22.01.2021

Za málo, přítel si od nich kupuje oblečení už docela dlouho a vždycky mu všechno perfektně sedne.

Fanda 04.12.2019

Nemá od nich náhodou i cigaretu ?

Majda Fanda 09.12.2019

Má, protože jsem mu ji objednala a díky tomu to vyzkoušel a oslovilo ho to :)

Majda 01.12.2019

Můj manžel už z normálních cigaret na e-cigaretu přešel a jsem docela ráda. Jednak je víc příchutí, který může kouřit, jednak krásně voní a může je kouřit i doma a jednak manžel už nesmrdí cigaretovým kouřem. Jinak... máte někdo zkušenosti se shopem vapemania?

Karol 27.11.2019

Jelikož je manžel silný kuřák, tak pro něj chystám překvapení a koupila jsem mu elektronickou cigaretu, protože jsem o tom hodně četla a zdraví to absolutně neškodí narozdíl od klasických cigaret. Navíc o tom kolik se s tím dá ušetřit ani nemluvím, tak snad se umoudří a přejde na tu zdravější variantu.

Ditka25 11.11.2019

Jojo, manžel ode mě loni dostal větrný tunel a byl teda nadšenej :) Letos mám už koupenej letecký simulátor. Mrkněte na www.adrop.cz, mají velký výběr a ceny rozumné.

Ponožek u nás pro muže není nikdy dost, já letos volím členství v klubu Pánů z Ponožkovic ;-)<3 Každý měsíc mu dorazí originální pár kvalitních ponožek. Takže z jednoho dárku má hned několik dárečků *12*;-)

Ditka25 06.11.2019

Ahoj všichni, co zážitkový dárek? Pokud je teda Váš chlap trochu adrenalinovej :)

Zdravím, taky to tak mám :( Bohužel mi došla inspirace, asi jsme spolu už hodně dlouho :) Počkám si na nápady ostatních.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat