Diskuse na téma Aktovka do první třídy

12. 11. 2019 | Školák

Zdravím, chtěla bych dceři koupit aktovku do školy jako dárek k Vánocům, příští rok půjde do první třídy, máte tip, jakou vybrat?

Míša V. 25.03.2020

Důležité hlavně je aby měla aktovka ergonomická záda.

Lexi 01.07.2020

Čau, my doma aktovku vybírali opravdu dlouho a hodně jsme koukali taky na ergo záda a váhu aktovky, prostor a uspořádání v ní.

Natka 23.06.2021

Nevíte jestli mají všechny ty značky ergonomická záda ?

Jarka Natka 27.06.2021

Na to si dej pozor, bohužel to všichni nemají :/.

Viky 08.10.2022

Kamarádka mě doporučila https://wwwpromaledobrodruhy.cz Syn si u nich vybral super batoh.

Valerie 14.10.2022

Moc se mi líbí i jejich outdoorové oblečení aby byly děti i při nepřízni počasí spokojené a netrpěli zimou nebo horkem. Co je pro mě hlavní na jednom místě najdu v podstatě komplet výbavu.

Brigita 18.10.2022

Nedávno jsem u nich dokupovala synovi oblečení do lesní školky. Pro mě je taky důležité, že se u nich dá dobře zaparkovat.

Zora 22.10.2022

Neznám je, nikdy jsem u nich nenakupovala, ale zaujalo mě, že mají kvalitní prodyšné oblečení, které vydrží dětem dvě sezony.

Kikinkadob 20.10.2023

Dobrý den, dcera nosí tuto. Už ji má více jak přes rok a letos zahajuje druhý rok nošení. https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-rainbow-unicorn Je lehká, hezky sedí na záda, snadno jsem ji čistila.

Marika 27.12.2023

To vypadá dobře, sháním právě nějakou pro dceru v první třídě, ten co jsme koupili na začátku roku mi přijde hrozně těžký a tenhle vypadá moc fajn, díky za tip.

Tana Marika 25.03.2024

My jsme taky koupili batoh od Baagl a veliká spokojenost, kvalitní materiály, reflexní prvky, popruhy a moc hezké designy :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat