Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma pomazánky

veselka23 07. 06. 2011

Ahojky, připravovala jsem nedávno obloženou mísu na oslavu narozenin a našla jsem docela dobré tipy na recepty na pomazánky na www.atraktivni.cz/recepty. Už mě totiž nebaví dělat jenom česnekovou. Jsou tam teda i jiné recepty, ale pománky už jsem vyzkoušela, doporučuju nivovou :)

Laugher

06.01.2017

Pomazánek je na internetu spousta

tady je taky spousta tipů na pomázánky, papriková s jáhlami, ředkvičková atd... http://www.svet-zdravi.cz/recepty/pomazanky

Neregistrovaná/ý - natalie

06.11.2013

Tak už týden vařím dietní jídla podle časopisu Moje šťastná hvězda a ono to funguje.. přidala jsem k tomu jenom trochu delší procházky se psem a už má po týdnu dole 2 kila, tak snad to tak půjde dál, ať v létě můžu v klidu do plavek

Neregistrovaná/ý - Jana

06.11.2012

Ale ani tady nemají špatné recepty prostreno.cz

andy80

26.08.2012

Ahoj. Já jsem docela dost pomazánek našla na http://www.senzarecepty.cz/recept/pomazanky/ U nás nejoblíbenější pomazánky jsou hermelínová a česneková(nesmíte ale na nikoho dýchnout. Dobré recepty mají i na www.vareni.cz Andrea

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Roláda z kuřecích prsou

Roláda z kuřecích prsou

12 hlasů
1h a 10min 777 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí roláda s brusinkovou náplní

16 hlasů
45min 710kJ 222 Kč

Roláda z jemného telecího masa. Více informací o ame...

Vepřová panenka s jablky

24 hlasů
60min 767kJ 155 Kč

Nejjemnější kousek vepřového je mimořádně křehký a neo...

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více