Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

jana 15.06.2011

Dobrý večer ....*1* Prosím o info na kubicka30@seznam.cz děkuji a budu se těšit....*4*

new 15.06.2011

Dobrý den, prosím o bližšší info na e-mail newnavel@seznam.cz. Díky

Ilona 15.06.2011

Můžu poprosit o více info na můj email ILCA83@email.cz díky. Jsem na MD a jsem samoživitelka, přivýdělek by se mi hodil. Přeji hezký večer.

erika 14.06.2011

dobry den mohli by ste mi poskytnut viac informacii aj ja som na materskej a praca by sa mi zisla dakujem email ericka1609@azet.sk

Jana 14.06.2011

Prosím o bližší info na e-mail kakalanchoe@seznam.cz. Předem děkuji.

Dom 12.06.2011

Dobrý den rád bych poprosil o bližší info na email Dom.Tusinovsky@seznam.cz děkuji

radka 12.06.2011

dobrý den, chtěla bych se zeptat na více info, můj mail: r.zimova@seznam.cz

petra 11.06.2011

Dobrý den chtěla bych info o přivídělku jsem na MD e-mail dompet@centrum.cz

kacka 11.06.2011

Dobrý den,prosím o více info na email kaatiinkka@seznam.cz.Děkuji

Jana 11.06.2011

Dobrý den,mohu poprosit o více informací?Můj email-janada2000@seznam.cz-děkuji.:-P

Klárka 0802 10.06.2011

Prosím zašlete mi více onfo,jsem na MD,penize potrebuji.muj email je kely.modra@seznam.cz.Moc dekuji :-)

Klárka 0802 10.06.2011

Dibrý den,prosím o více onformací,jsem na MD a privídelek potrebuji.Muj e-mail je kely.modra@seznam.cz.Moc děkuji :-)

Michaela 09.06.2011

Dobrý den, také bych ráda poprosila o bližší info na mail emmilli@seznam.cz. Předem moc Děkuji Michaela Kopečová

lucie 09.06.2011

poslete mi prosim info na kusperka@seznam.cz

lucie 09.06.2011

dobry poslete mi info na kusperka@seznam.cz dekuji

PharLap 07.06.2011

I když se mluví o rovnoprávnosti, přeci jen ženy mají problém získat zajímavou, dobře placenou práci. Co vyzdvihnout ženské vlastnosti, tj.komunikace, zvládání více věcí najednou, umění plánovat, sociální cítění atd. a ty uplatnit? Jste na MD? Nebo těsně po ní? Nebo už vám děti vyletěly z hnízda a vy se "nudíte"? Na takové ženy se soustředí nábor jedné světové společnosti...Co nabízí? Časovou flexibilitu, vzdělávání nejen v oboru, možnosti zajímavých příjmů, prestižní úlohu a mnoho aspektů vycházejících z unikátního systému práce. Co vy na to ženy, dívky, slečny, paní?

Fiamová Monika PharLap 08.06.2011

Dobrý den ,mohla bych poprosit o bližší informace? Děkuji a pěkný den Fiamova.M@seznam.cz

Papuče 07.06.2011

dobry den mohu poprosit o vetsi info na email? :-) swek1@seznam.cz

Renata 06.06.2011

Ptrosím o bližší info,děkuji renatadzurkova@seznam.cz

Aluška 05.06.2011

Moc prosím o více informací na mejl: kot.alka@seznam.cz

Petra 04.06.2011

petraleky@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat