Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Erikaxenie 22.07.2014

Zdravím všechny zájemce o přivýdělek z domu. Mohu touto cestou nabídnout 3 možnosti: 1. Staňte se ode dneška do 30.9.2014 vlastníkem akcií, vydělejte si peníze za akcie+možnost v budoucnu dostávat vyplácené dividendy . Akcie jsou zdarma připisovány každý den po registraci u celosvětové sociální sítě GAS. Buď se zaregistrujte ihned zde nebo si vyžádejte podrobné informace, které Vám obratem zašlu. Registrace do systému je zdarma. Práce je vykonávaná přes internet. https://www.globallshare.com/cs/2435707.html 2. Registrace a výdělky u Golden-affiliate. Práce je vykonávaná přes internet. www.golden-affiliate.cz/A166C0 Díky unikátnímu českému projektu vydělávají peníze na internetu již stovky lidí! Proč by jste nemohli patřit k nim i Vy ? Systém dovoluje 3 denní "práci na zkoušku" po registraci. Bude-li se Vám dařit, můžete pokračovat, nebude-li se dařit, o nic nepřicházíte... 3. tento třetí přivýdělek přivítají lidé, kterým chybí měsíčně pár set korun v rodinném rozpočtu (nízkopříjmoví důchodci, maminky na mateřské dovolené, nezaměstnaní ... Registrace do systému je zdarma a velmi jednoduchá práce, kterou zvládne opravdu úplně každý člověk, je vykonávaná přes internet . Velmi mne to mrzí - nemohu sem umístit odkaz, protože za zaregistrovaného zájemce jsou přidělovány body, které jsou proměňovány na peníze . Stačí, když mi zašlete e-mailem požadavek a systém Vás vyzve, aby jste se zaregistrovali. Jsem ve všech přivýdělcích vstřícnou sponzorkou, o moje spolupracovníky se starám tak, aby se jim dařilo. Kontakt: ERIKAXENIE@email.cz

Paja 12.08.2014

xistuje skutečná práce přes internet ??? Na tuto otázku si můžete odpovědět sami a to dvěma zůsoby: 1. Neexistuje. V tomto případě nedělejte nic a dále očekávejte, že se Vaše nepříznivá situace vyřeší sama. 2. Pokud však tuto možnost připustíte, tak zbystřete a čtěte dál: Chápu, že mnoho z Vás již máte své zkušenosti s různými "ověřenými" nabídkami na internetu a jste nedůvěřiví a skeptičtí. Přesto mám pro Vás tip, který tento negativní pocit může změnit. Jedná se o práci pro zavedenou českou firmu, která svým členům díky internetu vyplácí velmi zajímavé peníze. Firma Vás zaškolí ( nenusíte nikam jezdit ), pomáhá Vám v začátcích a stále komunikuje. Vytváří dobrou atmosféru pro vlastní práci a to je rovněž dosti podstatné. Pokud máte vlastnosti, jako je píle, trpělivost a velké ambice, stačí kliknout na následující odkaz: http://paja.kmbyznys.cz Rád Vás přivítám v našem početném kolektivu. Přeji i Vám hodně štěstí a úspěchů !!!

jakuba 25.08.2014

Zajímavý přivýdělek s anglickou firmou Betterware, která je nově od roku 2013 i na českém trhu. Můžete vydělávat prodejem kvalitních výrobků pro domácnost, kosmetiku, wellnes produkty a další z katalogu nebo doporučením spolupráce dalším lidem. Využijte jedinečné příležitosti k jednoduché práci z domova a zaregistrujte se. Více na: www.betterware-web.webnode.cz

Petr 26.08.2014

Dobrý den, mohl bych poprosit o bližší info do mailu tarakot@email.cz, moc děkuji.

berusak1@seznam.cz 10.02.2016

Chcete si přivydělat k platu nebo mateřské? Jde o české cukrovinky, potravinové doplňky, těstoviny s vlákninou, nízkokalorické i iontové nápoje, produkty pro péči o dutinu ústní, aloe vera, koktejly pro štíhlou linii a spoustu dalších výrobků. - žádné povinné objednávky - provizní bodový systém, který se nikdy nenuluje, ale načítá - velká podpora "shora" - do začátku obdržíte katalog cukrovinek + katalog výrobků Global3000, příručku a 12 pytlíčků vitamínového nápoje (na 12-22 litrů), vzorečky bonbonů. Nejste prodejní typ? Nevadí i tak si můžete s naší společností přivydělat. Registraci můžete využít "jen" pro levnější nákup pro vlastní potřebu. Pro celou ČR. Pište si nezávazně o info na berusak1@seznam.cz

loott 05.03.2016

Dobrý den. Ví tady někdo o nějaké práci z domu pro maminku na MD?

dagmara loott 13.06.2016

Dobrý den, zajímavý přivýdělek-prodej cukrovinek více info na email : levne-cukrovinky@seznam.cz

Krištof Jelen dagmara 01.02.2017

je s tím hodně práce,shánění výrobků a zboží, neustálé podávání inzerátů a výsledek velmi malý

radim 02.02.2017

Hledam dispecerku na privydelek k md, pouze s vlastnimy kontakty na firmy,vytezovani pouze jednoho auta po cr-sk.:-p

VENDULA RAŠKOVÁ 04.04.2017

dOBRY DEN MELA BYCH ZAJEM O PRIVYDELEK PROSIM O INFO DEKUJI

Lucie Nováková 19.10.2017

Prosím ó více informací na e-mail kewin09@seznam.cz Děkuji NOVÁKOVÁ

Aneta 08.02.2018

Nabízím přivýdělek u firmy Essens, která se zabývá prodejem kvalitních a velice oblíbených parfémů, produktů s Aloe Vera, doplňků stravy apod. Kontaktujte mě v případě zájmu na email AnetaBliznakova@seznam.cz

Alča 21.02.2018

Příležitost k přivýdělku v oblasti kvalitních parfémů, kosmetiky a potravinových doplňků stravy. Pokud Vám voní parfémy světových značek, a nechcete utrácet za ně tisíce, napište mi zprávu. Kromě parfému nabízí dopňky ke zdraví, colostrum, Aloe vera, ale také i dekorativní kosmetiku. K ničemu Vás to nezavazuje, žádné poplatky, když píšu žádné tak opravdu žádné :-) Vše záleží na Vás, nemusíte ani nic prodávat. Už jen pro své nákupy se vyplatí se registrovat, budete mít slevu 30%, a to na pořád, a to není vše..Budete produkty nadšená, tak jako já. Produkty jsou ve vysoké kvalitě a cenově dostupné každému. O to je to v začátku jednodušší. Časově nenáročná a finančně velmi zajímavá příležitost již od patnácti let. Konečně přivýdělek který má smysl. Více info..Alenca81@seznam.cz

dagmara 10.08.2018

Možnost přivýdělku s kosmetikou z bylinek, + další výhody, o info si pište.

Jana dagmara 16.11.2018

Holky nebyl tu někdo na císaři? jak moc to bolí po porodu? zvládla bych to i bez prášků od bolesti?

Kamila Jana 18.11.2018

Myslím, si že bez prášků od bolesti to nevydržíte... nebo to jsou alespoň moje zkušenosti.

Monika Kamila 20.11.2018

Holky dá se zařídit v lékárně, kde zaplatíte 4000 korun pumpička, která vám po operaci po dobu 3 dnů pumpuje analgetikum přímo rány a nemusíte tak brát prášky od bolesti. Lékárna to objedná a doručí přímo do nemocnice, kde vám bude zákrok vykonán.

dagmara 02.02.2019

Výdělek pro maminky na MD, studenty, důchodce, muže,ženy firma vyplácí každý týden, stačí ti PC a -1-2 hodinky času. Buťte páni svého času a vybudujte si stálý a trvalý příjem, je to tvrdá práce, ale stojí za to. Těším se na spolupráci.

Sabina 02.05.2019

Našla sem si k rodičáku brigádu, ale ne na každý den v týdnu seženu hlídání, tak se dívám v Brně po soukromých školkách. Zaujala mě tahle, máte zkušenost ? https://www.dracek-skolka.cz/

Jiřina Sabina 13.05.2019

Sabino tady sem chodila se synem vloni, za mě bezvadná školka. Učitelky se tu k dětem chovaly moc hezky, taky se pořádalo spoustu akcí... já nemám co vytknout

Jana Jiřina 16.05.2019

Jak často jste dávala sem malého?

Jiřina Jana 19.05.2019

Chodili sme pětkrát týdně na 6 hodin :)

Kristýna Jiřina 22.05.2019

Jak to je ve školce Dráček o letních prázdninách? Od kdy do kdy je školka otevená?

Katy Kristýna 26.05.2019

Syna vodím také do školky Dráček. Je v provozu od pondělka do pátku od 7 až do 18ti hodin... takže dlouho, je to super. Státní školky jsou tak max. do půl paté a to prostě já která končím v práci až o pěti absolutně nestíhám..takže sem šťastná za tuto bezva školku!!!

Katka Katy 24.06.2019

Katy to máte pravdu, ty soukromé školky jsou v tomto výhoda a nejen v tom. Mám s touto školkou zkušenost z minulého roku a ten přístup učitelek tam byl k nezaplacení

Oluše Katka 04.08.2019

V soukromé Dráček mám tyto prázdniny syna a se školkou jsem také velice spokojená

Kattulka 14.11.2019

Ahoj holky, jsem maminka tří děti a jsem na RD. SPolupracují s českou firmou a nakupuji u ní i výrobky do domácnosti - prací prášky, úklidové prostředky, kosmetiku pro děti atd. Je to pro mě lepší než chodit a hledat slevy, jezdit autem do obchodů i s dětmi a tahat se s těmi velikými balíky. Stačí pouze doporučit ostatním, to co vám se osvědčilo a můžete si přivydělat k mateřské nebo mít balíky zadarmo.POkud by jste měly zájem, napište, ráda vám se svším pomůžu. Pěkný den Katka


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat