Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Hanka 06.07.2011

Dobrý den, já jsem našla fajn přivýdělek spoluprací s agenturou, pro kterou vyplňuji dotazníky. Nějakou korunku měsíčně to hodí. Nemusím nic shánět, nic platit, nic nakupovat. Je to jediný seriozní přivýdělek, co jsem našla. Kdo by chtěl vědět víc, napište. Hanka *1*

Jeiny Hanka 06.07.2011

Dobrý den, můžu Vás poprosit o info. Díky janka.vaki@seznam.cz

Božena Hanka 15.07.2011

Milá Hanko, dobrý den. Mohla byste mi prosím napsat více info o Vámi nabízené práci - vyplňování dotazníků ? Hledám a marně nějakou práci na doma,, Můj email - bozena.sochorova@seznam.cz Děkuji. *1*

Hanka 06.07.2011

Dobrý den, já jsem našla fajn přivýdělek z domu. Jedná se o spolupráci s agenturou, pro kterou vyplňuji dotazníky - časově nenáročné. Nevydělám tedy tisíce, ale nějakou korunku měsíčně to hodí. Nemusím nic shánět, nic platit, nic nakupovat. Samozřejmě bez poplatků. Je to jediný seriozní přivýdělek, co jsem našla. Kdo by chtěl vědět víc, napište na Nikitini@seznam.cz Hanka

Pavlína 07.07.2011

dobrý den můžu vás taky poprosit o bližší info na e-mail pauladr@seznam.cz....děkuji

Vladka 10.07.2011

Dobrý den Klárko,můžete mi napsat více informací o práci kterou děláte?vladka.machackova@email.cz

Jana 10.07.2011

Dobrý den, mohu vás porosit o více iformací o práci kterou děláte?jamborka1989@seznam.cz

Blanka 11.07.2011

ahoj ráda bych take vice info o práci. děkuju jesterkapriserka@seznam.cz

Sedláková Klára 11.07.2011

Nabízím práci pro všechny lidi,co si chtějí změnit finanční situaci a nechtějí počítat každou korunu před výplatou.Skvělý systém odměňování,peníze dostáváte okamžitě za odvedenou práci,nečekáte až se vypracujete na určitou pozici.Práce online z domu na pc.Pracujeme v týmu,takže na nic nejste sami.Jsem z této práce nadšená a můžu všem doporučit.Skype podmínkou.Pište si o info na email: pracezabavou@seznam.cz

Božena Sedláková Klára 15.07.2011

Dobrý den, mohla byste mi prosím poslat na můj email -bozena.sochorova@seznam.cz více informací o této práci ? Skype mám :-) i chuť do práce.. Děkuji .

Jana 12.07.2011

Pokud je pravda, co říkáte,tak mi prosím napište na email matejkova.jana-cheb@seznam.cz.Díky*1*

Lenka Jana 27.07.2011

Mám zájem o solidní dom.práci.Můžu poprosit o info.Děkuji lenka.srstkova@centrum.cz

Jana 12.07.2011

*1*Ahoj jsem též mamina a s tou prací máš pravdu. Jestli bys byla tak hodná pošli mi více info na můj mail matejkova.jana-cheb@seznam.cz.Děkuji

Jana 12.07.2011

*1*Ahoj prosím tě o zaslání více info na můj mail matejkova.jana-cheb@seznam.cz

Zuzka 14.07.2011

Dobrý den, mohla bych taky poprosit o bližší informace?Taky jsem narážela jen na podvody...tak budu moc rada =) Děkuji Zuzka Banulka1@seznam.cz

Jarka 14.07.2011

Prosím mohu poprosit o více info..díky.. jarkka@seznam.cz

Jarka 14.07.2011

Prosím o více info..díky..jarkka@seznam.cz

Jarka 14.07.2011

Prosím o více info..Díky..jarkka@seznam.cz

Jarka 15.07.2011

ajoj mohla by sem taky poprosit zaslat neake info o praci sem taky na MD a neaky vydelak by se hodil :)

Jarka 15.07.2011

zabudla sem 007jarka@azet.sk

Petra Havlíčková 27.07.2011

Dobrý den,mohla bych také poprosit o více informací? Jsem na MD a nějaký přivýdělek by se mi moc hodil Děkuji Petra katerinacek@seznam.cz

Katka 28.07.2011

Dobrý den ,taky bych brala info na práci doma při MD .k.kosna@seznam.cz .Děkuju.

Martina 31.07.2011

taky bych prosila bližší informace, Martina13579@seznam.cz, děkuju předem :)

hoborovab@azet.sk 31.07.2011

dobry mozem poprosit o blizsie info..dakujem hoborovab@azet.sk


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat