Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zánět močových cest

Mnada 25. 08. 2020

Poraďte prosím, co užívat abych se zbavila oapkujícího se zánětu močových cest. Předem moc děkuji za rady.

Tana

včera 13:36

Ráda jsem pomohla, snad vám to pomůže tak jako mně

Mnada

19. 9. 2020

Tana | 17. 9. 2020
Určitě si kupte sáčky UroPerfect Manóza Rapid https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-uroperfect-manoza-rapid-10-sacku?gclid=EAIaIQobChMI9Yzh5tzc6wIVzOvtCh1tzgWPEAQYASABEgJhf_D_BwE berou se hned jak začnete mít první nepříjemné pocity. Mně to zatím vždy pomohlo, aby se mi zánět nerozběhl.

Aha, super, děkuju moc za radu, hned si pro ně zajdu, snad mi to taky zabere.

Tana

17. 9. 2020

Určitě si kupte sáčky UroPerfect Manóza Rapid https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-uroperfect-manoza-rapid-10-sacku?gclid=EAIaIQobChMI9Yzh5tzc6wIVzOvtCh1tzgWPEAQYASABEgJhf_D_BwE berou se hned jak začnete mít první nepříjemné pocity. Mně to zatím vždy pomohlo, aby se mi zánět nerozběhl.

Taky hledám, zkoušela jsem různé doplňky ale pořád se to se mnou táhne :(

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Bramborový salát s hruškou

Bramborový salát s hruškou

13 hlasů
55min 749 kJ 71 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více