Diskuse na téma Na prevenci

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme po tom konečně zdraví. Snad nám to i vydrží.

Majka 22.11.2012

Nám teď paní doktorka doporučila na posílení imunity Biopron Junior, a zatím se ten náš miláček drží, tak uvidíme jaké to bude mít účinky do budoucna :)

Petra 25.08.2012

Musim se pridat k Rakytnikovemu oleji, je vazne vynikajici..ale ja kupovala kombinaci s hlivou ustricnou, ta je vyborna na imunitu, doda energii a obsahuje vlakninu, ktera je dulezita pro dobrou funkci strev..navic ted kupuji Hlivu ustricnou v kombinaci s probiotiky..neznam nic lepsiho..navic je to ciste prirodni, takze muzu jen doporucit. Koupite v lekarnach nebo pres internet: http://www.terezia.eu/cz/produkt/hliva_ustricna_probiotika

dama.jana Petra 06.02.2013

Já dávám mým dětem sirup stopbacil,hlavně teď v zimním období, je multibylinný a díky tomu rychle zabírá při začínající viróze, děti ho pijí i jako prevntivně, do teď nebyli nemocné, chuťově je výborný a hlavně je přírodní, což preferuji.

dama.jana Petra 06.02.2013

Já dávám mým dětem sirup stopbacil,hlavně teď v zimním období, je multibylinný a díky tomu rychle zabírá při začínající viróze, děti ho pijí i jako prevntivně, do teď nebyli nemocné, chuťově je výborný a hlavně je přírodní, což preferuji.

Anna 13.06.2012

Na prevenci doporučuju užívat Rakytníkový olej, je to nejlepší co jsem zatím vyzkoušela. Vyzkoušela jsem ho jako první a teď ho užíváme celá rodina. Zvyšuje imunitu, regeneruje pokožku a mnohem víc. A hlavní je, že to není žádna chemie ale čístě přírodní! Po tom co jsem ho začala užívat jsem už půl roku nebyla nemocná i když předtím při sebemenších kolísáních teploty jsem mívala kašel nebo rýmu. Můžete se tu kouknout pro více informaci www.terezia.eu/cz/produkt/100_rakytnikovy_olej_v_tobolkach.

Erika 30.04.2012

Woebnzym máme doma také v oblibě. Děti už mám poměrně velké, takže nemám problém, že by mi něco nepapkaly. Většinou, když jsou nemocné, tak přijmou úplně všechno. Hlavně, aby už jim bylo lépe. Mně osobně to pomohlo i u problémů typu kvasinky a záněty močového měchýře.

Denisa Erika 26.05.2012

Wobenzym dětem nedávám. Přijde mi pro ně zbytečný, poněvadž nijak zvlášť pochroumanou imunitu nemají. Mě pomohl několikrát na opakované záněty.

Dorota 29.12.2011

Já zas Wobenzym, ale cenově je poměrně vysoko. Pro děti bych doporučila Echinaceu a hlavně dostatek vitamínu C. Snažit se, aby dostávaly co nejméně antibiotik. A pokud někdy dítě dostane chřipku a horečka nepřesahuje 39,5, snažte se nedávat žádné léky proti horečce a nechte dítě vypotit. Osobně svým dětem dělám zábaly ( alespoň nohou, rukou a loktů) a ty starší posílám do sprchy.

Miroslava Dorota 24.03.2012

Zábaly jsou dobré,ale netrápila bych děti zbytečně dlouho. Pokud horečka nemá klesavou tendenci, dala bych alespoň panadol. Wobenzym je dobrý,ale mně ty červené tablety nepolykají. Vždy to jen ocucají a vyplivnou:) Takže je léčím čerstvým zázvorem, který jim dávám nastrouhaný na lžičce s medem.

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek
17:30

Cvičení na štíhlé paže

Cvičení na štíhlé paže
25:30

Kardio a zadeček

Kardio a zadeček

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat