Diskuse na téma Knížka, na které jsem vyrostla

S jakou knížkou jste vyrůstala a dodnes na ní ráda vzpomínáte? Jsou to Broučci nebo Heidi, děvčátko z hor? Nebo třeba dívčí romány? Bez jaké knihy jste nemohla usnout?

HÁNA 29.07.2011

ASTERIX A OBELIX

zlatka 29.07.2011

neni to kniha, ale ja jsem frcela na ctyrlistku, postupne jsem jako pubertacka dokupovala vsechny starsi vydani a cetla do zblbnuti, az budou deti cist, tak vim svuj pudni poklad predam

goola zlatka 29.07.2011

to já je všchny povyhazovala tehdy a ted jsem za těžký peniz kupovala reedici!!!!!

Věra J. 29.07.2011

Jako dvanáctiletá jsem viděla první díl Jurského parku a tam někde začala mánie jménem dinosauři :-P:-P:-P Myslím, že ani národní muzeum toho neví tolik, co tehdy já... měla jsem dinosaury na tašce do školy, propiskách, diářích, oblečení, jako figurky.....prostě všude. Pro naše to ale bylo super, protože nemuseli moc přemýšlet co mi koupí v Vánocům nebo narozeninám. Cokoliv na čem byl dinosaurus mělo úspěch :-D:-D a to až do nějakých 17-18 let

ema 29.07.2011

Já jsem měla Mikulášovy patálie a další díly. Je to sice asi spíš čtení pro kluky, ale on byl fakt úžasný. Ještě dneska, když na knížky zabrousím okem v knihovně tak se musím usmívat. *4*

Kini 29.07.2011

ja jsem vyrostla na lence lanczove a jejich romanech pro holky... byl to ve skole mor, pujcovaly jsme si je ve ctverici mezi sebou a louskaly je doma potaji pod perinou a snily o princi z pohadky <3<3<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat