Diskuse na téma Nákupní taška na kolečkách

20. 10. 2020 | Prosím o radu

Zdravím všechny, sháním nákupní tašku na kolečkách, která by se dala vyvézt i do schodů. Nějakou kvalitní, která vydrží a bude vypadat dobře. Předem díky za všechny rady.

anastaziaa 24.11.2020

Vůbec ne. Na idea-dum-zahrada cz mají hezké a stylové

Soňa 23.11.2020

Ty jsou hezké, díky za tip :)

Jirino 11.11.2020

Za kolik se dá v dnešní době koupit? a nevypadá to tedy jako kdysi taková ta stará škaredá taška na kolečkách?

Luciuss 08.11.2020

Tašku na kolečkách seženete, kupovala jsem ji pro mámu. dokonce se v dnešní době dá koupit taška, která bude na kolečkách a zároveň vypadá moderně a elegantně

Jirino 04.11.2020

Máma už je starší a chodí do obchodu stále s normální taškou. Nevíte, jestli bych někde sehnala takovou tu tašku na kolečkách, která by vypadala elegantně?

Bety-tyna 24.10.2020

Taky jsem hledala nějakou moderní a nakonec jsem našla tady https://www.ideadomov.cz/nakupni-tasky-na-koleckach/do-schodu-s-trojkolecky mají tašky s moderním designem a tyhle jsou přímo do schodů. Kupovala jsem jí mamince a moc si ji chválí.

Dianadia Bety-tyna 25.10.2020

A jak to jde do těch schodů? Jde to lehce?

Bety-tyna Bety-tyna 09.11.2020

Jde to neuvěřitelně lehce, kolečka se jakoby přetočí takže se to nemusí tahat silou.

Dianadia Bety-tyna 23.11.2020

Díky moc, už jí mám a je super :o) a fakt to jde neuvěřitelně lehce do těch schodů i když jí mám plnou

Dianadia 24.10.2020

Hledám nějakou pro sebe, ale ještě jsem nenašla takovou, která by se mi líbila a byla moderní a hodila se mi, tak jestli někdo o takové víte tak sem s ní :o)

Viki 23.10.2020

Nevěděla jsem, že jsou i tašky do schodů, to by se hodilo našim…

Radka 22.10.2020

Přidávám se k dotazu, sháním takovou pro svoji maminku, aby nemusela tahat nákupy v rukách a neničila si záda.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat