Diskuse na téma Niche parfém

23. 10. 2020 | Prosím o radu

Máte někdo niche parfém? Zaujalo mě to a chtěla bych nějaký vyzkoušet. Poradíte jakou vůni a výrobce?

Bety-tyna 23.11.2020

Sašo, objednej si vzorky vůní a určitě vybereš, manžel má vůni Titanium https://allanmartin.cz/titanium ;)

Saša1 Bety-tyna 24.11.2020

Díky za odpověď, objednávám vzorečky :)

Bety-tyna Bety-tyna 24.11.2020

Není za co, myslím, že se mu bude líbit, mají ji taky v takovém luxusním elegantním flakonku.

Saša1 Bety-tyna 09.12.2020

Tak jsem nakonec vybrala parfém Furius, už je zabalený pod stromeček. Voní opravdu luxusně ♥

Bety-tyna Bety-tyna 10.12.2020

Super, že jsi vybrala. Já si pamatuju, že mě ta Titanium k mužovi seděla víc, ale ta Furius taky voněla hezky.

Saša1 18.11.2020

Přemýšlím, že bych koupila manželovi takový parfém, jakou vůni byste poradili?

Tana 09.11.2020

Tak píšu, že vzorky mám doma a nádherně mi voní parfém Love. Už jsem si objednala celé balení a jednu vůni ještě pro maminku k Vánocům, moc děkuju za tip, opravdu krásné vůně.

Kiska Tana 10.11.2020

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila :)

Tana Tana 16.11.2020

Poradila :-) kolegyně v práci se mě dnes ptala čím tak krásně voním :-)

Tana 30.10.2020

Díky za tip, podle popisu se mi to moc líbí, vyzkouším ty vzorečky.

Kiska Tana 30.10.2020

Rádo se stalo ;) hlavně ať vybereš.

Kiska 24.10.2020

Já si objednala vzorečky niche parfémů od https://allanmartin.cz/ a moc se mi líbí vůně La vie est miracle. Jsem na vůně hodně citlivá a většina vůní mi je po chvíli nepříjemných, ale tahle mi sedí skvěle. Dlouho jsem takový parfém hledala.

Janča Kiska 25.10.2020

A je to opravdový parfém? Není to jenom toaletní nebo parfémovaná voda?

Kiska Kiska 27.10.2020

Ano, je to parfém, když se ráno navoním, tak ho ještě další den ráno cítím :)

Janča Kiska 28.10.2020

Super, děkuji za odpověď, objednávám vzorky, tak se těším až je vyzkouším…Super, děkuji za odpověď, objednávám vzorky, tak se těším až je vyzkouším…

Janča 24.10.2020

Taky hledám kvalitní parfém za dostupnou cenu…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat