Diskuse na téma Pralinky

08. 04. 2021 | Prosím o radu

Od jakého výrobce máte rádi čokoládu ? Ráda bych vyzkoušela nějaké lepší pralinky.

Tereza 06.09.2021

Jestli chcete lepší pralinky a celkově věci z čokolády, tak na to doporučuju čokoládovnu Janek :)

Eliška 28.04.2021

Pralinky DonCoco objednávám dost často, protože s nimi obdarovávám členy rodiny, když mají svátek a narozeniny a ono je to pořád něco. Každopádně jsem ráda, že jsem tím vždycky všechny uspokojila a bonboniéry si všichni chválili.

Jitka H. 25.04.2021

Myslím že je to super na každou příležitost pro kohokoliv :-) zanedlouho budu vymýšlet pro manžela, tak zvažuju že mu to objednám :-)

Anička 25.04.2021

Ahojky, ano já objednávala mamince ke svátku tu jejich pralinkovou bonbonieru a je fakt vynikající, za ty peníze to stojí :-)

Kačí 24.04.2021

Ahoj, koukala jsem na doncoco.cz myslím že dárek na poslední chvíli takové mlsání je fajn. Něčím sladkým se nikdy nic nezkazí :-) Jsou ty pralinky dobré?

Linda 22.04.2021

Výrobců je hodně, každému chutná něco jiného a mě osobně nejvíc oslovily pralinky od doncoco :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat