Diskuse na téma Dieta

Holky při brouzdání po internetu jsem narazila na několik možností, jak rychle hubnout. Chtěla bych se tedy prosím zeptat, zda máte některá zkušenosti s účinnou dietou?

Dana 26.12.2022

Mě chutnalo vše, já mám ráda všechno.

Nina 25.12.2022

Tobě co nejvíce chutnalo?

Dana 23.12.2022

Máš i koktejly, proteiny a hlavně mají skvělý chléb, polévky, tyčinky. Takže výběr je hodně široký.

Nina 19.12.2022

A to piješ koktejly nebo jak to je?

Dana 15.12.2022

Já určitě mohu doporučit ketofit dietu, začneš jíst zdravě a kvalitně a na váze se to opravdu odrazí.

Sára 29.04.2021

Dle svých zkušeností ho můžu doporučit. Objednávám si ho tady odsud, kde jsem se zaregistrovala a posílají mi různé nabídka a akce, takže je to super, protože kolikrát i nějakou korunu ušetříš https://www.kimchiclub.cz/eshop/4-kimchi

Marry 25.04.2021

O kimči jsem už někde četla a píší, že je to super potravina. To bych mohla taky vyzkoušet, protože to by mě zajímalo.

Sára 22.04.2021

Hlavně záleží na skladbě jídelníčku ;) ten pohyb je pak až to poslední. Od té doby, co jím kimchi, které mi zahání chuť na sladké a hlavně mě na dloho zasytí, tak mi začla jít váhá krásně dolů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat