Diskuse na téma Dieta

Holky při brouzdání po internetu jsem narazila na několik možností, jak rychle hubnout. Chtěla bych se tedy prosím zeptat, zda máte některá zkušenosti s účinnou dietou?

Sára 22.04.2021

Hlavně záleží na skladbě jídelníčku ;) ten pohyb je pak až to poslední. Od té doby, co jím kimchi, které mi zahání chuť na sladké a hlavně mě na dloho zasytí, tak mi začla jít váhá krásně dolů.

Marry 25.04.2021

O kimči jsem už někde četla a píší, že je to super potravina. To bych mohla taky vyzkoušet, protože to by mě zajímalo.

Sára 29.04.2021

Dle svých zkušeností ho můžu doporučit. Objednávám si ho tady odsud, kde jsem se zaregistrovala a posílají mi různé nabídka a akce, takže je to super, protože kolikrát i nějakou korunu ušetříš https://www.kimchiclub.cz/eshop/4-kimchi

Dana 15.12.2022

Já určitě mohu doporučit ketofit dietu, začneš jíst zdravě a kvalitně a na váze se to opravdu odrazí.

Nina 19.12.2022

A to piješ koktejly nebo jak to je?

Dana 23.12.2022

Máš i koktejly, proteiny a hlavně mají skvělý chléb, polévky, tyčinky. Takže výběr je hodně široký.

Nina 25.12.2022

Tobě co nejvíce chutnalo?

Dana 26.12.2022

Mě chutnalo vše, já mám ráda všechno.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:13
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:12
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat