Diskuse na téma Filtr pitné vody

Zdravím, kdo máte doma filtr na pitnou vodu, podělte se prosím o tipy a zkušenosti. Předem děkuju :)

Kajka 27.05.2021

Tak už máme filtr Dionela a zatím jsem moc spokojená, moc děkuju za radu

Dianadia Kajka 28.05.2021

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila.

Dianadia 02.05.2021

My máme filtr od české firmy https://www.dionela.cz/

Mnada Dianadia 02.05.2021

A jaký typ máte? Jak dlouho takový filtr vydrží?

Dianadia Dianadia 02.05.2021

Máme filtr Dionáta FDN2, zapojuje se přímo do tlaku, ale mají i filtry, které se do tlaku nezapojují. Tenhle by se měl regenerovat po dvou rokách. Nejlepší je se s nima domluvit, oni vám doporučí jaký filtr pro vás bude nejvhodnější a vysvětlí vám to. Jsou přímí výrobci takže tomu opravdu rozumí.

Mnada Dianadia 02.05.2021

Aha už na to koukám, díky moc za tip. Líbí se mi, že jde o českou firmu a dokonce koukám, že jsou vítězi D-testu, takže si ho koupíme od nich

Dianadia Dianadia 02.05.2021

Není za co, myslím, že budete spokojení, mají opravdu kvalitní filtry, kvalita filtrování je neporovnatelná s ostatními filtry co se k nám dováží.

bertik 01.05.2021

Taky vybíráme, ale jsme docela ztracení, raději bysme koupili filtr, se kterým už má někdo osobní zkušenost

Mnada bertik 01.05.2021

To já právě taky, těžko se v tom člověk vyzná.

Kajka 26.04.2021

Já měla filtrační konvici, potom jsem ale zjistila, že to je snad ještě horší než voda z kohoutka, takže konvice letěla do koše a chci právě pořídit velký filtr přímo do linky. Jestli ho někdo máte, taky ocením rady


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat