Diskuse na téma Filtr pitné vody

Zdravím, kdo máte doma filtr na pitnou vodu, podělte se prosím o tipy a zkušenosti. Předem děkuju :)

Kajka 26.04.2021

Já měla filtrační konvici, potom jsem ale zjistila, že to je snad ještě horší než voda z kohoutka, takže konvice letěla do koše a chci právě pořídit velký filtr přímo do linky. Jestli ho někdo máte, taky ocením rady

bertik 01.05.2021

Taky vybíráme, ale jsme docela ztracení, raději bysme koupili filtr, se kterým už má někdo osobní zkušenost

Mnada bertik 01.05.2021

To já právě taky, těžko se v tom člověk vyzná.

Dianadia 02.05.2021

My máme filtr od české firmy https://www.dionela.cz/

Mnada Dianadia 02.05.2021

A jaký typ máte? Jak dlouho takový filtr vydrží?

Dianadia Dianadia 02.05.2021

Máme filtr Dionáta FDN2, zapojuje se přímo do tlaku, ale mají i filtry, které se do tlaku nezapojují. Tenhle by se měl regenerovat po dvou rokách. Nejlepší je se s nima domluvit, oni vám doporučí jaký filtr pro vás bude nejvhodnější a vysvětlí vám to. Jsou přímí výrobci takže tomu opravdu rozumí.

Mnada Dianadia 02.05.2021

Aha už na to koukám, díky moc za tip. Líbí se mi, že jde o českou firmu a dokonce koukám, že jsou vítězi D-testu, takže si ho koupíme od nich

Dianadia Dianadia 02.05.2021

Není za co, myslím, že budete spokojení, mají opravdu kvalitní filtry, kvalita filtrování je neporovnatelná s ostatními filtry co se k nám dováží.

Kajka 27.05.2021

Tak už máme filtr Dionela a zatím jsem moc spokojená, moc děkuju za radu

Dianadia Kajka 28.05.2021

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat