Diskuse na téma Něco na dodání energie

Poraďte prosím něco na rychlé dodání energie. Poslední dobou s tím docela bojuju, hlavně v práci. Díky

Kiska 28.04.2021

Taky by se mi hodila nějaká rada, nechci být závislá na kafi, který stejně nakonec nemáte takový efekt v jaký doufám, no a energeťáky pít taky nechci, to možná tak jednorázově, to je celkem svinstvo.

Kajka 29.04.2021

Jestli chcete něco zdravýho jako vzpruhu, tak zkuste třeba matchu

Dianadia 30.04.2021

Skvělá je https://www.zazracnaosmicka.cz/ je to přírodní nápoj, kterej vám dodá energii a nastartuje mozek. My si ho s kolegama oblíbili a pijeme ho teď každej den, fakt dělá zázraky ;)

Mnada Dianadia 01.05.2021

To se mi fakt líbí. Dá se koupit i někde v normálním obchodě nebo jde jenom objednat?

Dianadia Dianadia 01.05.2021

Mají ho jenom na tomhle e-shopu, my jsme si ho předplatili takže máme slevu a chodí nám rovnou do kanclu, takže je to nakonec lepší než kdybysme pro něj chodili do obchodu.

Mnada Dianadia 02.05.2021

Aha aha no tak fajn, zkouším objednat, díky za tip :-)

Dianadia Dianadia 03.06.2021

Není zač, když budeš mít náladu tak dej vědět jak na tebe působí :-)

Mnada Dianadia 03.06.2021

Už jí piju a působí fakt zázračně :) jako kdyby mi nastartovala mozek, paráda.

Dianadia Dianadia 03.06.2021

Supr, tak to jsem fakt ráda, že seš taky spokojená :)

Klára 29.02.2024

Chtěla bych zkusit nějaký přírodní doplněk stravy, nejen na energii ale celkově na podporu imunity, můžete něco poradit?

Tana Klára 03.03.2024

Já užívám https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ je to medicinální houba v bio kvalitě a speciálně zpracovaná tak, aby z ní tělo získalo všechny cenné látky. Přečti si o ní, je to uctívaná léčivá houba ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat